Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Dzień Seniora z ZUS: wszystko o bezpieczeństwie, spotkania, wystawa i nawet występ chóru

Magdalena Jach
Magdalena Jach
Zakład Ubezpieczeń Społecznych I Oddział w Łodzi w czwartek, 23 listopada, w godzinach od 9. do 14. organizuje Dzień Seniora w Fabryce Aktywności Miejskiej przy ul. Tuwima 10. Hasłem dnia będzie „Senior Manager ds. własnego bezpieczeństwa”.
Zakład Ubezpieczeń Społecznych I Oddział w Łodzi w czwartek, 23 listopada, w godzinach od 9. do 14. organizuje Dzień Seniora w Fabryce Aktywności Miejskiej przy ul. Tuwima 10. Hasłem dnia będzie „Senior Manager ds. własnego bezpieczeństwa”. mat.pras.
„Senior Manager ds. własnego bezpieczeństwa” - takie jest hasło tegorocznego Dnia Seniora z ZUS-em 23 listopada br.

ZUS zaprasza
Z seniorami o bezpieczeństwie

Zakład Ubezpieczeń Społecznych I Oddział w Łodzi w czwartek, 23 listopada, w godzinach od 9. do 14. organizuje Dzień Seniora w Fabryce Aktywności Miejskiej przy ul. Tuwima 10. Hasłem dnia będzie „Senior Manager ds. własnego bezpieczeństwa”.

- Kwestie bezpieczeństwa traktujemy dosyć szeroko, zwracamy uwagę także na bezpieczeństwo finansowe i łączymy Dzień Seniora z naszą kampanią informacyjną „Bezpiecznie, zdrowo, bezgotówkowo” – informuje Monika Kiełczyńska, regionalna rzeczniczka prasowa ZUS województwa łódzkiego. - Przygotowaliśmy dla seniorów wykłady na temat bezpieczeństwa, które zostaną poprowadzone przez funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji, przedstawicieli Narodowego Funduszu Zdrowia i Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Poza tym, w ramach prelekcji, współorganizatorzy wydarzenia, czyli przedstawiciele Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów przedstawią zakres swojej działalności i opowiedzą o planowanych przez nich wydarzeniach. Ze swoją ofertą dla Seniorów wystąpią też przedstawiciele Oddziału ds. Polityki Senioralnej i Zdrowotnej Urzędu Miasta Łodzi.

Z wykładami na tematy dotyczące m.in. m-Legitymacji i PUE ZUS dla Seniora, rozliczenia przychodów przez dorabiających do świadczeń, możliwości przeliczenia świadczeń emerytalno-rentowych – wystąpią eksperci ZUS-u.

Dodatkowo w godzinach od 11:50 do 13:30 można będzie przy stanowiskach porozmawiać z ekspertami z ZUS, NFZ, PZER i I, czynne też będzie stanowisko Rzecznika ds. Seniora.
Będzie można obejrzeć wystawę prac plastycznych oraz występ chóru, składającego się z członków Związku Emerytów. Dla uczestników spotkania przewidziano także losowanie nagród niespodzianek.
Dyżur ekspertów ZUS
Osoby, które nie będę mogły osobiście uczestniczyć w wydarzeniu, a mają pytania do ekspertów ZUS, zapraszamy w tym samym dniu na dyżur telefoniczny pod numerem telefonu: 42 638-27-08.

  • · 8:00 - 10:00 Przeliczenie / rozliczenie świadczeń emerytalno-rentowych
  • · 10:00 - 12:00 Uprawnienia do świadczeń emerytalnych oraz możliwość ich przeliczenia celem zwiększenia ich wysokości
  • · 12:00 - 14:00 Świadczenia uzupełniające dla osób niezdolnych do samodzielnej egzystencji
od 7 lat
Wideo

Tadeusz Płużański - Dlaczego warto pielęgnować pamięć o wyklętych

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na expressilustrowany.pl Express Ilustrowany