Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Do wyborów pozostało

  • 00dni
  • 17godz.
  • 06min.
Odwiedź serwis wyborczy 

Czy Monika Fedusio zagra w drużynie Grot Budowlani?

pas
Sezon skończył się przedwcześnie, medale rozdano, powinna być cisza i spokój, tymczasem w żeńskiej siatkówce trwa transferowy zawrót głowy.

W trzeciej drużynie minionych rozgrzwek ŁKS Commercecon zostają Kladuia Alagierska, Katarina Lazović, Eva Mori i pewnie Joanna Pacek. Skończyła karierę Izabela Kowalińska, pożegnała się z ŁKS Valeria Caracuta, może odejść Ewa Kwiatkowska. Większość składu z minionego sezonu ma zostać utrzymana.
Co słychać w drugim łódzkim klubie, piątym zespole sezonu Grot Budowlani? Zostają w drużynie: Julia Nowicka i Małgorzata Śmieszek. W kręgu zainteresowań Budowlanych są natomiast Monika Fedusio (Pałac Bydgoszcz) i Paulina Damaske (SMS PZPS Szczyrk).
Pierwsze chwile kwarantanny były przyjemne, mogłam się spokojnie położyć, nie myśląc o kolejnym treningu, obejrzeć serial czy przysłowiowo pozbijać bąki. Po kilku dniach zaczęłam trenować na tyle, ile pozwalają mi warunki domowe.
Natomiast z dnia na dzień wkrada się rutyna, monotonia i chyba każdemu już tęskno za tym normalnym życiem mówi w rozmowie z siatka.org libero Grot Budowlanych Łódź, Maria Stenzel. 
  Walczymy o utrzymanie trzonu drużyny mówi Konrad Ciejka, prezes rewelacji sezonu czwartej w rozgrywkach Legionovii Legionowo. Jak dotąd kontrakty przedłużyły m.in. Alicja Grabka, Maja Tokarska, Julie Oliveira Souza, Izabela Lemańczyk. Zespół nadal będzie prowadzony przez trenera Alessandro Chiappiniego.

Wielkie hity w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Rozlosowano pary

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie