reklama

Złodziej w Żabce. Ukradł cukier - zakuli go w kajdanki ZDJĘCIA, FILM

Lila Sayed
Lila Sayed
Zaktualizowano 
Kilogramowe opakowanie cukru padło łupem złodzieja, który grasował w sobotę w Żabce w centrum Łodzi. Rabuś został zakuty w kajdanki i pojechał do komisariatu policji. Czytaj więcej na następnych kartach Lila Sayed
Kilogramowe opakowanie cukru padło łupem złodzieja, który grasował w sobotę w Żabce w centrum Łodzi. Rabuś został zakuty w kajdanki i pojechał do komisariatu policji.

- Obserwowałam go na kamerze monitoringu - opowiada espedientka Żabki przy ul. Rewolucji 1905 r. - Zauważyłam, że chowa do torby, którą miał przy sobie, cukier. Gdy podszedł do kasy, chciał zapłacić tylko za mleko....

Na miejsce przyjechali policjanci. Okazało się, że złodziej wybrał się na łowy bez dokumentów. Zakuli rabusia w kajdanki i wyprowadzili ze sklepu do radiowozu. Jak zapowiadają funkcjonariusze, mężczyzna na komisariacie po sprawdzeniu danych osobowych, zostanie ukarany mandatem.

Kradzież poniżej 500 zł kwalifikowana jest jako wykroczenie i grozi za nią mandat do 500 zł. Jeśli łupy są cenniejsze, złodziejowi grozi do 5 lat więzienia.

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 42

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

2011

Przepraszam, miało być karać.

2011

Złodziej, to złodziej. Nie ważne co kradnie. Oczywiście, jak zawsze są odstępstwa ale jarac trzeba.

G
Gość

Gdzie jest pan Bodnar za trzy złote kajdanki? A bandyta co zabija ludzi na wolność! Psychoza 😙

A
AHA
2019-07-13T22:19:59 02:00, ED:

SZKODA ZE PANOWIE POLICJANCI NIE SPIESZA SIE TAK PRZY ZAGROZENIU ZYCIA I ZDROWIA PRACOWNIKOW SLUZB MIEJSKICH ZE TRZEBA NA NICH CZEKAC OD 30 MINUT NAWET DO 2 ,3 GODZIN... TYLKO DO BYLE BZDUR JADA SZYBKO.N

2019-07-13T22:24:28 02:00, Kosmonautów 16:

Bo cukier najważniejszy nie nasze bezpieczeństwo.!!!!!

2019-07-14T14:26:01 02:00, Gość:

Nie napisali jak szybko przyjechali, zazwyczaj w takich sytuacjach też czekają długo minimum godzinę na policję

TO ON GODZINE CZEKAL NA POLICJE??? ZDESPEROWANY BYL CHYBA BARDZO.... KASJERKA GO TRZYMALA W ZABCE???

S
S

PO WSKA MENDA

G
Gość

Takie zachowanie pokazuje życiowy akt desperacki tego człowieka Ludzie wyrzucają masę jedzenia do śmieci a drugiemu brakuje do szczęścia przysłowiowej szklanki cukru której nie ma od kogo dostać :( Chętnie bym mu dała coś do jedzenia żeby nie był doprowadzany do takiego czynu jak kradzież cukru za 3 zł W najbliższym czasie to samo będą robić emeryci kiedy zabraknie funduszy na wypłatę emerytur przez szastanie pieniedzmi podatników na prawo i lewo po 500 zł

e
etam

Ale takich kradzieży w żabkach jest dziennie kilkanaście! Czemu akurat o tej napisali artykuł? Koszmarne pismaki.

S
Shepard
2019-07-14T11:47:52 02:00, Bocian:

To jest właśnie żabka. Za cukier idziesz na dołek a oni oszukują prawie na każdym produkcie i jest ok. Najgorszy i najbardziej oszukanczy sklep z jakim miałem styczność. Większość cen na półkach odbiega od tych które są w komputerze. Dziadostwo zdzierstwo.

2019-07-14T16:56:28 02:00, Gość:

Bocian - głupsza odmiana pisiora...

Twoją starą dziobał bocian

Ż
Żabka

I bardzo dobrze,tak na 5 latek do pierdla przydałoby się!

G
Gość

I bardzo dobrze powinni mu jeszcze parę pał na dupsko sprzedac

G
Gość
2019-07-14T11:47:52 02:00, Bocian:

To jest właśnie żabka. Za cukier idziesz na dołek a oni oszukują prawie na każdym produkcie i jest ok. Najgorszy i najbardziej oszukanczy sklep z jakim miałem styczność. Większość cen na półkach odbiega od tych które są w komputerze. Dziadostwo zdzierstwo.

:)

G
Gość
2019-07-13T22:19:59 02:00, ED:

SZKODA ZE PANOWIE POLICJANCI NIE SPIESZA SIE TAK PRZY ZAGROZENIU ZYCIA I ZDROWIA PRACOWNIKOW SLUZB MIEJSKICH ZE TRZEBA NA NICH CZEKAC OD 30 MINUT NAWET DO 2 ,3 GODZIN... TYLKO DO BYLE BZDUR JADA SZYBKO.N

2019-07-13T22:24:28 02:00, Kosmonautów 16:

Bo cukier najważniejszy nie nasze bezpieczeństwo.!!!!!

Nie napisali jak szybko przyjechali, zazwyczaj w takich sytuacjach też czekają długo minimum godzinę na policję

G
Gość
2019-07-14T01:38:47 02:00, Gość:

Od razu czuje się bezpieczniej...ze strachu przeliczyłem cukier u siebie mierząc łyżeczkami ale chyba się zgadza......balem się ze włamał mi się w nocy zbój jeden....powinni przywrócić kare śmierci...dziś kradnie cukier a jutro zawinie kawę albo herbatę

No do czegoś ten cukier musi mieć

c
cmk
2019-07-14T10:13:42 02:00, ha ha:

Kradnący miliony i miliardy siedzą w rządach , sądach i na prezesurach , sprawa Amber Gold trwa 8 lat i nie wiadomo kto ukradł ale za 3 zł zakują w kajdanki i wsadzą do aresztu - państwo prawa działa .

2019-07-14T10:27:01 02:00, Gość:

Przestępczość zaczyna się od takich drobnych rzeczy. Teraz ukradł cukier, i jeśli nie poniesie konsekwencji poczuje się pewnie i następnym razem ukradnie radio, a później samochód itd.

powiedz po prostu że wolisz jak cię bogaty okrada niż biedny

D
Debil
2019-07-14T11:39:17 02:00, Gość: