ExpressIlustrowany.pl - aktualności Łódź, wiadomości Łódź

Zdanowska jak z komedii "Miś" Stanisława Barei? Internauci śmieją się z wystąpienia prezydent Łodzi [ZOBACZ FILM]

Z okazji długiego weekendu w internecie pojawił się filmik, w którym Hanna Zdanowska, prezydent Łodzi i szefowa wojewódzkich struktur Platformy Obywatelskiej

Paweł Łacheta

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/3] Następne

Z okazji długiego weekendu w internecie pojawił się filmik, w którym Hanna Zdanowska, prezydent Łodzi i szefowa wojewódzkich struktur Platformy Obywatelskiej tłumaczy czym jest dla niej patriotyzm.

„Dla mnie lokalny patriotyzm, to nowy plac zabaw na łódzkim osiedlu, nowa ławka w parku, zielony skwerek w centrum miasta, to sprawna komunikacja miejska, nowe miejsca pracy w naszym mieście, wyremontowane szkoły i przedszkola, odnowione kamienice. To wypełniona szczęśliwymi, uśmiechniętymi łodzianami ulica Piotrkowska w niedzielne, słoneczne popołudnie..."

Internauci zauważyli, że to co mówi szefowa PO przypomina im do złudzenia scenę z filmu „Miś” Stanisława Barei (uroczystość wydawania paszportu) gdzie padają słowa: „Lądy i morza przemierzam, kulę ziemską z otwartym czołem. Polski mam paszport na sercu. Skąd, pytam, skąd go wziąłem? A wziąłem go z dumy i trudu, ze znoju codziennej pracy, ze stali, z żelaza, z węgla. A węgiel to koks, to antracyt.”

ZOBACZ FILM Z HANNĄ ZDANOWSKĄ - KLIKNIJ KOLEJNE ZDJĘCIE


Pogoda na weekend

Polecamy