Yorkomania w najbliższą niedzielę 31 marca w Galerii Łódzkiej

[email protected]
Święto małych psów o wielkich sercach już 31 marca w Galerii Łódzkiej. Wielbiciele tej rasy wezmą udział w wyborze miss i mistera psich piękności. Lukasz Gdak
Święto małych psów o wielkich sercach już 31 marca w Galerii Łódzkiej. Wielbiciele tej rasy wezmą udział w wyborze miss i mistera psich piękności.

Nagrody zostaną przyznane również w takich kategoriach jak: „najmądrzejszy” (wybór najzdolniejszego yorka, który na scenie zaskoczy jury sztuczkami na wysokim poziomie), „najmodniejszy” (ocena stroju i uczesania) oraz „najsympatyczniejszy” (ocena wyglądu, zachowania na scenie, relacji z właścicielem itp.). Prezencja, wygląd zewnętrzny, zachowanie na wybiegu, ale także strój i interakcja z właścicielem będą miały wpływ na ocenę. Spośród finalistów wymienionych kategorii jurorzy wybiorą miss i mistera. Dla wszystkich uczestników konkursów przygotowano tematyczne nagrody.

Podczas Yorkomanii będzie można skorzystać z porad specjalistów z zakresu pielęgnacji, wychowania i zdrowia yorków. Dodatkowo w Galerii Łódzkiej pojawi się stanowisko Schroniska dla Zwierząt - będzie można poznać przyszłego, czworonożnego przyjaciela „na całe życie”.

Podczas imprezy nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych, którzy dzięki artystom ze stoiska z malowaniem buziek, będą mogli „przemienić się” w małe yorki. Wydarzenie odbędzie się w godzinach 13-17, a punkty sprzedażowe i doradcze będą czynne od godz. 10 do 20. Warto pójść „tropem” yorków i zaplanować wydarzenie sygnowane psią łapką, czyli znakiem najwyższej jakości.

Osoby, które chcą, by ich pies wziął udział w konkursie, powinny wysłać zgłoszenie na adres: [email protected] pl. Czas na to jest jeszcze tylko dzisiaj do godz. 17. Zgłoszenie musi zawierać: imię i nazwisko właściciela, numer telefonu, imię i płeć yorka, skan książeczki zdrowia (tylko szczeniaki) oraz konkurencję (jedną dla szczeniaka i do trzech dla psa dorosłego), w której york weźmie udział.

GŁÓWNY PARTNER AKCJI:

Religia i etyka w szkole. Kto ma kształcić nauczycieli etyki?

Wideo