Wpadł złodziej kosiarek i pilarek

(ei24)
Policjanci z Wydziału Kryminalnego wieluńskiej komendy zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który okradał posesje w Ożarowie.

Szpilka vs Consuegra na żywo
Do zdarzenia doszło w nocy w miejscowości Ożarów. Na jednej z posesji z pomieszczenia gospodarczego nieznany sprawca skradł pilarkę spalinową i kosiarkę.

Właściciel straty wycenił na 1150 złotych. Policjanci pracujący przy tej sprawie po wnikliwej analizie materiału dowodowego ustalili złodzieja i odzyskali skradzione przedmioty. 13 sierpnia 2015 roku 27-letni mieszkaniec powiatu wieluńskiego został przez policjantów zatrzymany. Nie stawiał oporu i przyznał

się do kradzieży. Stróże prawa ustalili, że zdążył już sprzedać pilarkę, a kosiarkę ukrył w zaroślach. Przedmioty zostały przez kryminalnych odzyskane.

Ponadto policjanci ustalili, ze zatrzymany w lutym tego roku, również w Ożarowie, włamał się do pomieszczenia gospodarczego na innej posesji, skąd ukradł 6 kanistrów zawierających 120 litrów oleju napędowego o łącznej wartości 660 złotych. Grozi mu teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

Walka Szpilka vs. Consuegra NEWARK transmisja NA ŻYWO STREAM

[ZOBACZ TEŻ FILM POGODA NA WEEKEND (autorTVN Meteo Active/x-news)

](http://www.expressilustrowany.pl/ "ZOBACZ TEŻ FILM POGODA NA WEEKEND (autorTVN Meteo Active/x-news)