Wojciech Stawowy po meczu w Opolu: Ja nie jestem chytry

Piłkarze ŁKS kapitalnie rozpoczęli pierwszoligowy sezon. Piłkarze ŁKS pokonali w Oplu Odrę 4:0. Zawodnicy ŁKS spisali się w Opolu świetnie. Drużyna ŁKS wygrała 4:0. Oto co po meczu powiedział Szkoleniowiec ŁKS, Wojciech Stawowy.

Konferencja trenera
Przed spotkaniem trener Wojciech stawowy mówił, że nie widzi innej możliwości niż powrót do ekstraklasy z ŁKS. Mówił o konieczności rehabilitacji się za poprzedni sezon. Oto co powiedział po meczu w Opolu

Ja wierzę w swoją drużynę i w to co robimy. Dla mnie liczy się to, żeby zespół w każdym meczu był powtarzalny, grał dobrą piłkę i żeby to się przekładało na wynik. Ja nie jestem chytry na bramki, dla mnie liczą się punkty. Oczywiście nie spodziewałem się takiego wysokiego zwycięstwa, bo uważam, że Odra to groźny zespół u siebie, zespół dobrze poukładany, ale my okazaliśmy się zespołem skutecznym, dobrze grającym i wygrywamy to spotkanie zasłużenie.

Na pomeczowej konferencji pytano szkoleniowca o styl drużyny.

Mamy jeszcze bardzo dużo rzeczy do poprawienia. Zespół taki jaki ja bym chciał oglądać, na to potrzeba jeszcze czasu.
W tym meczu zabrakło Tomka Nawotki, bo jest krótko z nami, miał długą przerwę. Przechodził testy wydolnościowe, szybkościowe. Musi się zgrać z zespołem.

Szkoleniowca pytano również, dlaczego Samuel Corral zszedł tak szybko z boiska?

Corral miał w nocy problemy żołądkowe. Wyszedł na pierwsze 45 minut na dużym ryzyku. Grał, strzelił bramkę, w drugiej połowie zszedł, gdyż nie było sensu ryzykować zdrowia zawodnika
Przy okazji chcę kibicom podziękować naszym kibicom, że wybrali się do Opola w tak dużej grupie. Cieszę się, że za nami przyjechali. Kibiców tych, którzy za nami przyjechali i tych przed telewizorami nie zawiedliśmy. Pierwsze koty za płoty. Już myślimy o następnych meczach ligowych.