Więzień miłości streszczenia odcinków 126, odc. 127 Obsada: EZGI BARAN, SUBASI, ERKAN MERIC Zobacz, ile serial ma odcinków 21.08.2019

(ww)Zaktualizowano 
Więzień miłości streszczenia odcinków 120, odc. 121 Obsada: EZGI BARAN, SUBASI, ERKAN MERIC Zobacz, ile serial ma odcinków 15.08.2019 telemagazyn
Więzień Miłości to popularny w Polsce serial turecki. Ile ma odcinków? Jaka jest jego fabuła? Wszystko można przeczytać poniżej. Znajdziesz też streszczenia wielu odcinków. Obsada serialu "Więzień miłości": ERKAN MERIC, YAPRAK DURMAZ, EZGI BARAN. 21.08.19

Poniżej znajdziesz streszczenia odcinków serialu "Więzień Miłości" 20.08.2019.
odśwież:

Odcinek 125 streszczenie, emisja 22 sierpnia 2019 roku
Między Zehrą a Omerem dochodzi do gwałtownej kłótni, dotyczącej zniknięcia jej matki. Kobieta drze kontrakt, opuszcza rezydencję i wraca do swojego domu. Omer postanawia zmusić ją do powrotu. Funda nadal stara się poróżnić Yasemin z Korayem. Salim urządza mu miejsce do spania w warsztacie.

Więzień Miłości odcinek 124 streszczenie. Emisja 21 sierpnia 2019
Omer nakazuje Alev i Nihatowi, by razem pracowali. Ich relacje służbowe od samego początku układają się fatalnie. Zehra idzie z Ayse po zakupy. Siostra Omera dostaje niepokojących zawrotów głowy. Layla i Demir postanawiają zachować swój związek w ścisłej tajemnicy

Więzień miłości odc. 123 - emisja 20 sierpnia 2019
Tajfun spotyka Leylę na śniadaniu u Ömera, jest nią zauroczony. Zehra i Ömer tłumaczą się, czemu nie przyszli na firmową kolację. Ömer pozwala Alev wrócić do firmy. Mówi jej o tym podczas rodzinnej kolacji.

Więzień miłości odc. 122 - emisja 19 sierpnia 2019
Alev uświadamia Zehrę, że na kolacji będą dziennikarze, którzy będą wypytywać o różne rzeczy. Zehra postanawia więc, że nie chce iść na kolację. Ömer zostaje z nią w rezydencji. Tajfun zdradza Zehrze informacje, dotyczące jej matki. Mówi jej o rannym mężczyźnie i zaginionej kobiecie oraz o tym, że jedynym świadkiem zdarzenia jest Ömer.

Więzień miłości odcinek 121 streszczenie, 16 sierpnia
Yener dowiaduje się, że to Omer złożył na niego skargę. Tymczasem rodzina Omera przygotowuje się do dorocznej kolacji dla pracowników firmy. Opłacony przez Koraya Alper pozbawia przyjaciela mieszkania. Hilmi domaga się, by Alev wróciła do firmy.
Więzień miłości odcinek 120 streszczenie, 14 sierpnia
Demir (Umut Aksoy) bez powodzenia próbuje się zbliżyć do Leyli (Berna Üçkaleler). Tajfun odwiedza Alev (Ezgi Baran), przez co ona zaczyna się denerwować. Zehra pokazuje ojcu pieniądze znalezione w pokoju Yasemin.

Więzień miłości odcinek 119 streszczenie, 13 sierpnia
Omer znowu chce zaproponować Yenerowi ugodę. Zehra odwiedza Yasemin i szukając albumu ze zdjęciami, znajduje dużą sumę pieniędzy. Postanawia dowiedzieć się, skąd się wzięły w ich domu, i jedzie odwiedzić Yenera w więzieniu. Tymczasem Funda podstępem próbuje zwrócić uwagę Yasemin na Alpera.

Więzień miłości odcinek 118 streszczenie, 12 sierpnia
Ömer i Demir sprawdzają w firmie akta personalne. Szukają osoby, która wysłała anonim i zdjęcie rodziny Zehry. Salim robi Yasemin wyrzuty o to, że jest niesłowna. Demir próbuje bardziej zbliżyć się do Leyli, lecz jej to nie odpowiada. Załamana Hedije chce odejść od rodziny Kerwandziolu, lecz Omerowi udaje się ją przekonać do pozostania.

Więzień miłości odcinek 116 streszczenie, 9 sierpnia
Omer i Demir szukają osoby, która wysłała anonim i zdjęcie rodziny Zehry. Selim robi wyrzuty Yasemin. Ma do niej pretensje, że jest niesłowna. Demir próbuje bardziej zbliżyć się do Leyli.
Więzień miłości odcinek 117 streszczenie, 8 sierpnia
Hedije postanawia odejść z domu Omera. Kurier dostarcza do posiadłości tajemniczą przesyłkę. Alev c
Więzień miłości odcinek 116 streszczenie, 7 sierpnia
Salim pojawił się w rezydencji Ömera (Erkan Meriç), a Zehra robiła wszystko, aby jej nie zobaczył. Udało się, ale przez to Zehra wpadła w panikę. Później nałożyła sobie zupy, do której Cewrije przez pomyłkę dodała płynu do zmywania. Ömer bardzo się przestraszył, a za wszystko obwiniona została Hedije

Więzień miłości odcinek 115 streszczenie, 6 sierpnia
Omer zwalnia sekretarkę, która poleciła Salima do pracy w rezydencji. Intryga Mehtap pozostaje niewykryta. Cewrije przez pomyłkę dodaje do potrawy płynu do zmywania. Zehra nabiera sobie cały talerz - rodzina podejrzewa, że mogła się zatruć.

Ile odcinków ma serial "Więzień miłości" w Polsce?

Więzień miłości odcinek 114 streszczenie, 5 sierpnia
Zehra boi się opuścić swój pokój, by nie spotkać się z ojcem, naprawiającym meble w rezydencji. Zehra wyznaje Omerowi, że potrzebowała pieniędzy na operację ojca. Omer widzi, jak bardzo się co do niej pomylił. Fundzie udaje się zbliżyć do Yasemin i Koraja.

Serial składać się będzie aż z 399 odcinków. Emisja potrwa ok. 1,5 roku

Więzień miłości odcinek 113 streszczenie, 5 sierpnia
Leyla wreszcie idzie z Demirem na obiad. Mehtap wysyła Salima do rezydencji Omera, gdzie ma dokonać koniecznych napraw. Zehra ukrywa się przed nim. Alew odwiedza w areszcie Yenera, który odrzuca jej propozycję współpracy.

Więzień miłości odcinek 112 streszczenie, emisja 2 sierpnia 2019 roku.
Dżerwije, świętując swój sukces, przygotowuje dla Omera i Zehry specjalne śniadanie. Leyla wciąż trzyma Denima na dystans. Funda wypytuje Yasemin, próbując dowiedzieć się, co wie o rodzinie Koraya. Tymczasem on wyznaje dziewczynie, że jego rodzice zginęli w wypadku.

Więzień miłości 111, streszczenie, emisja w środę, 1 sierpnia
Cewrije postanawia w tajemnicy usunąć z sypialni Omera i Zehry kanapę, która według niej stanowi źródło wszelkiego zła. Omer i Zehra są zmuszeni spędzić noc w jednym łóżku. Hilmi obiecuje Alev kontakt z Jenerem. Funda dowiaduje się, że Fikret jest ojcem Koraja.

Więzień miłości 110, streszczenie, emisja we wtorek, 30 lipca
Ciotka Dżewrije narzeka, że ma niewygodne łóżko. Nihat próbuje załatwić stolarza. Yener w więzieniu odgraża się, że zabije Omera i Zehrę. Tymczasem oni starają się zachowywać tak, jakby już się pogodzili. Niebawem dziewczyna zaskakuje fikcyjnego męża znajomością jego nawyków.

Więzień miłości odcinek 109 streszczenie, emisja w poniedziałek 29 lipca
Zehra i jej mąż wciąż wymyślają sensowne wytłumaczenie na to, że spali w oddzielnych łóżkach. Tymczasem adwokat Yenera informuje Mehtap, że zeznania sprzeczne z tym, co mówi jej brat, złożyła żona Omera Karwandziolu. Ajsze udziela bratu rad, co do zażegnania napiętej sytuacji między nim a Zehrą.

Więzień miłości odcinek 108 streszczenie, emisja 26 lipca
Dżewrije biegnąc z mlekiem za małą Asją, zauważyła, że Omer i Zehra spali oddzielnie. Małżonkowie zastanawiają się, jak z tego wybrnąć. Tymczasem ona sądząc, że para jest skłócona, próbuje swoimi metodami sprawić, by się pogodziła.

Więzień miłości 107, streszczenie, emisja czwartek 25 lipca
Lojalny wobec Yenera Beton nie wpuszcza policji do biura. Demir udaje się do Leyli z zakupami. Chce kolejny raz spróbować przełamać lody. W nowej posiadłości rodzinę Kawandziolu odwiedza Tajfun. Alev bezskutecznie usiłuje z niego wyciągnąć jakieś informacje. W sypialni Omera i Zehry cioteczka Dżewrije spostrzega, że małżonkowie nie spali w jednym łóżku.

Więzień Miłości 106 streszczenie, emisja środa 24
Yener składa kolejne zeznania. Prokurator podejrzewa, że chce w ten sposób wymigać się od kary. Tymczasem Zehra jest gotowa świadczyć przeciwko niemu, ale Omer ją powstrzymuje. Demir boi się, że straci Leylę. Postanawia szczerze wyznać, że wie wszystko o Zehrze i jej kontrakcie z Omerem. Tymczasem rodzina biznesmena szykuje się do przeprowadzki.

Streszczenie odcinka 104 "WIĘZIEŃ MIŁOŚCI". Emisja w poniedziałek 22 lipca
Alev zamiast kontraktu znajduje polisę ubezpieczeniową Zehry. Ona spędza dzień z ojcem i siostrą. Omer myśli, że go porzuciła, jednak dziewczyna w końcu wraca i to z prezentem dla Asji. Rodzina biznesmena postanawia przeprowadzić się do starego domu.

Więzień miłości odc. 103 streszczenie, emisja piątek 19 lipca
Alev nachodząc Zehrę i Omera w domku w górach, dowiaduje się, że mężczyzna został ranny. Słyszy też, że istnieje jakiś kontrakt. Małżeństwo wraca do rezydencji. Tymczasem Demir z powodzeniem zbliża się do Leyli.

Więzień miłości streszczenie odcinka 102, emisja czwartek 18 lipca
Zehra i Omer doczekali bez snu następnego rana. Müzeyyen pragnie wysłać im paczkę z jedzeniem. Zehra dowiaduje się od Tajfuna, że Yener wcześniej nachodził Omera. Nedim domaga się powrotu Leyli do pracy nad projektem. Cevrije symuluje uraz nogi.

Odcinek 101 streszczenie, emisja 17 lipca
Koray wyznaje Jasemin miłość i tłumaczy nieporozumienie z filmem. Za radą lekarza Zehra przez najbliższą dobę nie pozwala Omerowi zasnąć. To wywołuje wiele nieporozumień. Szef odbiera Leyli projekt holdingu Omera.

Więzień miłości streszczenie odcinka 100, emisja we wtorek 16 lipca 2019 r.
Omer próbuje wyjaśnić Zehrze okoliczności odejścia jej matki. Cevrije uszczęśliwia rodzinę ćwiczeniami i przysmakami ze swoich stron. Yener znajduje miejsce, w którym przebywają Omer i Zehra. Padają strzały.

Streszczenie odcinka 99, emisja poniedziałek 15 lipca
Zehra postanawia odejść od Omera. On chce z nią porozmawiać i wbrew jej woli zabiera ją do domu letniego. Yener rusza ich śladem. Orientuje się nagle, że swój pistolet zostawił w biurze.

Więzień miłości odcinek 98 streszczenia, emisja 12 lipca
Ömer (Erkan Meriç) wycofuje oskarżenie i Yener wychodzi z aresztu, poprzysięgając zemstę. Salim mdleje w warsztacie. Koray (Halit Erman Ersoy) pomaga mu i zawozi do domu. Yasemin (Sultan Elif Taş) o wszystkim informuje Zehrę.

Więzień miłości odcinek 96 i 97 streszczenia
Odc. 96, 10 lipca - Sevim odeszła z domu. Zrozpaczona Yasemin zaprasza Zehrę. Po wtargnięciu do posiadłości Omera Yener trafia do aresztu. Biznesmen jednak jedzie się z nim rozmówić. Demir i Leyla coraz bardziej mają się ku sobie.

Odc. 97. emisja 11 lipca - Omer prosi Tajfuna, by wypuścił Yenera z aresztu bez oskarżenia. Później zgadza się, by Zehra została na noc z ojcem i siostrą. Demir sugeruje biznesmenowi, by opowiedział żonie wszystko o Sevim.

WIĘZIEŃ MIŁOŚCI 95 streszczenie, 9 lipca 2019
Alev (Ezgi Baran) podgląda Zehrę i Ömera. Kiedy Ömer ją zauważa, przyciąga do siebie Zehrę i oboje udają kochającą się parę. Tymczasem, rodzina Zehry poważnie niepokoją się nieobecnością Sevim. Zehra próbuje uspokoić Yasemin (Sultan Elif Taş) przez telefon.

WIĘZIEŃ MIŁOŚCI 94 streszczenie, 8 lipca 2019
Mężczyzna, którego wynajęła Alev próbuje odebrać Sevim kontrakt. Podczas szarpaniny Sevim rani go nożem. Jest przekonana, że go zabiła i ucieka z pieniędzmi. Omerowi nie udaje się jej zatrzymać. Kobieta w desperacji wyznaje mu, że nie jest matką Zehry.

Więzień miłości odcinek 93, emisja 5 lipca
Sevim szantażuje Omera i domaga się od niego wielkiej kwoty. On decyduje się zapłacić. Koray próbuje wytłumaczyć Yasemin, że film, który przesłała jej Funda, był adresowany do niej. Ajsze organizuje dla brata i Zehry kolację we dwoje. Alev szaleje ze złości.

Więzień miłości odcinek 92, emisja 4 lipca
Demir próbuje zbliżyć się do Leyli. Alev zamierza dowiedzieć się, co zawiera koperta Sevim. Zleca jej wykradzenie. Salim obrażony na Sevim nocuje w warsztacie. Ona znów przychodzi do rezydencji Omera.

Więzień miłości odcinek 91 streszczenie, emisja 3
Salim ma żal do Sevim za to, że ukrywała przed nim fakt porwania córek. Ona namawia Zehrę, by po wygaśnięciu kontraktu nie rozwodziła się z Omerem. Sevim czyta umowę małżeńską Zehry. Potem po raz kolejny zjawia się w firmie i szantażuje zięcia, domagając się pieniędzy. Na korytarzu kobieta wpada na Alev.

Więzień miłości odcinek 90 streszczenie, emisja 2 lipca
Zehra wyjaśnia matce, na czym polega jej związek z Omerem. Yener widział w okolicy Zehrę i z tego powodu robi awanturę Sevim. Salim słyszy fragment rozmowy o porwaniu córek i wygania Yenera. Funda podejmuje kolejny krok, by poderwać Koraya.

Więzień miłości odcinek 89 streszczenie, emisja 1 lipca
Sevim udaje się do firmy Omera, gdzie przedstawia się jako jego teściowa. Biznesmen robi Zehrze wyrzuty, gdyż myśli, że specjalnie wysłała matkę do niego. Sevim snuje śmiałe plany na przyszłość i zadowolona robi duże zakupy. Yasemin nie wie, co jest przyczyną takiego jej zachowania.

Więzień miłości odcinek 88, 28 czerwca piątek
Yener wciąż domaga się od Sevim telefonu z nagraniem i adresu Zehry. Ona już wie, że dziewczyna mieszka w bogatym domu, więc próbuje ją podejść. Jednocześnie obmyśla, plan pozbycia się Yenera.

Więzień miłości 87 streszczenie - emisja w czwartek 27 czerwca
Yener każe wymienić wkładkę w drzwiach u Sevim i Salima. Yasemin nie może wejść do domu. Sevim spotyka się z Yenerem. Przekonuje go, by nie skazywał ich na bezdomność. Koray nie może się zebrać, by wyznać Yasemin swoje uczucia. Funda knuje, by ich skłócić ze sobą.

WIĘZIEŃ MIŁOŚCI odcinek 86 streszczenie
Dżewrije ogląda sypialnię Zehry i Omera. Stwierdza, że jest ponura jak jego twarz. Sevim udaje się podstępem odzyskać weksel od Yenera. Tymczasem Koray prawie oświadcza się Yasemin. Sevim odnajduje dom, w którym podobno Zehra pracuje.

WIĘZIEŃ MIŁOŚCI odcinek 84 streszczenie, emisja 24 czerwca
Alev zleca kradzież telefonu komórkowego należącego do Leyli. Jak się później okazuje na aparacie nie ma ani jednego filmu. Sevim śledził Zehrę i dowiaduje się gdzie kobieta pracuje. Leyla mówi dziewczynie o napaści. Podejrzenia kierują na Yenera. Zehra robi lek na dłonie Hedije, które zostały poranione.

Więzień miłości odcinek 83 - emisja piątek 21 czerwca
Yener ucieka się do szantażu, by zmusić Sevim do zdobycia obciążających go nagrań. Nihat poprawia dokumenty, które przygotowała Alev i liczy na awans w firmie. Sevim chce sprowadzić Zehrę do domu. Mówi jej, że Yener porwał Yasemin. Niezidentyfikowany osobnik kradnie Leyli komórkę.

Wieczna miłość odcinek 82 streszczenie - emisja 19 czerwca
Zehra wczuwa się w rolę żony i ze szczególną starannością realizuje warunki kontraktu. Yener żąda od Sevim, aby zdobyła telefon z kompromitującymi go nagraniami. Leyla ma negocjować kontrakt z firmą Omera.

Więzień miłości odcinek 81, emisja wtorek 18 czerwca
Omerowi udaje się zażegnać kryzys w firmie. Yener usiłuje namówić Zehrę, by oddała mu obciążające go nagrania. Yasemin w tajemnicy przed matką spotyka się z Korayem. Koray zwierza się Alperowi, że jest zakochany w Yasemin.

Więzień miłości odcinek 80 streszczenie, emisja w poniedziałek 17 czerwca
Nihat przekazuje Omerowi, że Alev zabrała z firmy dokumenty dotyczące przetargu. Layla wspiera Zehrę podczas spotkania z Yenerem. Na wszelki wypadek nagrywają rozmowę telefonem. Ochroniarze ojca Koraya próbują metodą siłową wycisnąć z Yenera, dlaczego się szarpał z Korayem.

Więzień miłości odcinek 79 streszczenie, emisja 14 czerwca
Zehra postanawia ostatecznie rozmówić się z Jenerem. Między Korayem i Jenerem dochodzi do szarpaniny z powodu scyzoryka znalezionego w warsztacie Salima. Alev zabiera z firmy dokumenty związane z przetargiem i Demir musi odwołać ważne negocjacje. Serial obyczajowy,

Więzień miłości odcinek 78 streszczenie Emisja w czwartek 13 czerwca
Leyla namawia nękaną przez Yenera Zehrę, by zgłosiła sprawę na policję. Rustem proponuje Salimowi, że przekaże mu swój warsztat. Podczas tej rozmowy wychodzi na jaw kłamstwo Yenera.

Więzień miłości odcinek 77, zobacz co się wydarzy
Zehra przekonuje Omera, by pozwolił Alev zostać w firmie. Zehra idzie do parku po Asję i ciotkę Cewrije. Spotyka tam Yenera. Nie wie, że zaślepiony miłością mężczyzna jest gotowy na wszystko...

Więzień miłości odcinek 76, wtorek 11 czerwca
Salim dziękuje Yenerowi za propozycję udzielenia kolejnej pożyczki. Alev ostatecznie postanawia odejść z firmy. Muzejjen i Ajsze proszą Zehrę, by przekonała Omera do zmiany zdania na temat Alev. Cioteczka Dżewrije zaskakuje krewnych swoją wizytą.

Więzień miłości odcinek 75, emisja w poniedziałek 10 czerwca
Porywacz uwalnia ze szpitala swojego wspólnika. Yener potrąca Omera samochodem. Alev oznajmia, że rezygnuje z posady w rodzinnej firmie. Demir bezskutecznie usiłuje przekonać ją do zmiany decyzji.

Streszczenie odcinka 74 - Więzień Miłości. Emisja 7 czerwca
Yener zgubił portfel, podejrzewa że w domu Demira. Włamuje się tam ponownie. Porywacz domaga się od Alev większej sumy. Yasemin wyznaje Korajowi, że wie o sprzedanym skuterze i wręcza mu bransoletkę przyjaźni. Alev oficjalnie rezygnuje z wyjazdu do Ameryki.

WIĘZIEŃ MIŁOŚCI odcinek 73 streszczenie, emisja 6 czerwca
Yasemin domyśla się, że opowiastki o związku Koraya z Fundą to kłamstwa. Müzeyyen wykupuje od jubilera kolczyki i oddaje je Alev. Yener myśli błędnie, że "szefem" Zehry jest Demir. Yener zdobywa jego adres i włamuje się do domu po czym go demoluje.

Więzień miłości odcinek 72 streszczenie. Emisja 5 czerwca w środę
Sevin spogląda na zdemolowany warsztat. Jest przerażona. Zehra na przekór Omerowi ukradkiem wymyka się z domu aby odwiedzić ojca. Koray jest przekonany, że to Fikret zdemolował jego warsztat. Jeden z porywaczy chce zeznawać, Alev nakazuje jego zlikwidowanie innemu porywaczowi.

WIĘZIEŃ MIŁOŚCI odcinek 71 streszczenie, 4 czerwca 2019 roku
Do Salima na kolację przybywa Koray. Jener i Beton niszczą warsztat Samilam. Porywacz domaga się pieniędzy od Alev. Alev musi sprzedać biżuterię aby zebrać taką sumę.

Więzień Miłości odcinek 70, emisja 3 czerwca
Zehra wraz z rodziną jest zauważona przez Yener w klubie. Yener planuje się tam wedrzeć. Alper udziela korepetycji Yasemin, co denerwuje Koraya. Tymczasem Zehra z i Omer chcą złożyć zeznania, w tym celu udają się na komisariat policji. Koray zostaje zaproszony na kolację przez Salim. Ten drugi jest bardzo zadowolony ze swojego ucznia.

Więzień miłości odcinek 68 streszczenie, czwartek 30 maja 2019
Ajsze i Nihat są na romantycznym wyjeździe, lecz Ajsze ma złe przeczucia. Funda narzuca się Korayowi, co denerwuje Yasemin. Omer jedzie na miejsce przetrzymywania Asji i Zehry. W domu Koraya Yasemin widzi pudła z wyrobami z warsztatu ojca. Asja i Zehra zostają uratowane. Alev boi się, że porywacze ją zdradzą.

Więzień miłości odcinek 67 streszczenie, środa 29 maja 2019
Porywacze przetrzymują Zehrę i Asję. Zrobili to na polecenie Alev. Omer wysyła rodziców Asji na noc do hotelu, żeby spędzili ze sobą niezapomniane romantyczne chwile. Tajfun to przyjaciel Omera. Na własną rękę rozpoczyna poszukiwania. Wkońcu udaje się namierzyć porywaczy ale Alev udaje się ich powiadomić o tym. W ostatniej chwili uciekają policji.

Porywacze nadal przetrzymują Zehrę i Asję. Omer wysyła rodziców Asji na romantyczną noc do pewnego hotelu. Przyjaciel Omera Tajfun organizuje poszukiwania. Porywacze zostają namierzeni, lecz Alev ich uprzedza. Przed przyjazdem policji udaje im się zmienić miejsce.

Więzień miłości odcinek 66 streszczenie, 28 maja 2019 r.
Zehra i Asje są obserwowane przez Beton. Rzecz dzieje się w parku. Nagle podjeżdża niezidentyfikowane auto i ktoś porywa Asje i Zehrę. Wszystkiemu winna Alev, która uknuła intrygę. Za porwanie będzie chciała zrzucić winę na Zehrę. Omer zleca Demirowi, aby ten jak najszybciej pozyskał pieniądze na okup. Omer podejrzewa, że za porwaniem stoi Yener, wysyła do niego policje.

Więzień miłości odcinek 65 streszczenie, emisja 27 maja w poniedziałek
Zehra zwraca dług Ömerowi. Ömer podsłuchuje, jak Zehra namawia Ajsze, by nie wyprowadzała się, jeśli nie ma na to ochoty. Koray robi dla Yasemin ozdobną szkatułkę. Zehra odwiedza matkę i konfrontuje się z Yenerem. Porywacze wyczekują odpowiedniego momentu.

Więzień Miłości, odcinek 64 streszczenie, emisja piątek 24 maja 2019 roku
Omer ogranicza wolność Zehrze, nie wierzy jej, twierdzi że kłamie. Alev przygotowuje się do porwania Asji. Salim przekazuje Zehrze pieniądze na spłatę długu. Ömer wysyła Alev do Ameryki.

Więzień miłości streszczenie odcinka 63 emisja 23 maja 2019
Salim ma kłopoty finansowe, długi "dzięki" Yener. Aby ratować Salima, Koray sprzedaje motocykl. Ale to nie wszystko ,Koray dostaje także czek in blanco. Alev natomiast zleca porwanie Asji. Nihat chce zabrać Ajsze i wyprowadzić się do swojego domu. O wszystkim dowiaduje się Nihat.

Więzień miłości - odcinek 20 streszczenie. Emisja tego odcinka odbędzie się w poniedziałek 18 marca 2019
W odcinku 20 serialu Wieczna miłość Alev i Nazan chcą oczernić Zehrę. Yener natomiast znów odważnie po raz kolejny grozi rodzinie Sevim. Broszka, którą rodzina podarowała Zehrze zostaje ukradziona przez Nazan. Omer jednak oskarża Zehrę i uznaje, że to ona jest winna kradzieży. Zehra zostaje zamknięta w magazynie!

Więzień miłości odcinek 19 streszczenie
Zehra skręca kostkę podczas ucieczki, jej powrót do domu staje pod znakiem zapytania. Odnajduje ją Omer! Asja przypadkowo niszczy tort, który przygotowany był dla babci. Asja jest tym kompletnie zdruzgotana.

Więzień Miłości - odcinek 18, emisja 14 marca
Jasemin wraca do domu. Ma zamiar złożyć skargę na Jenera, jednak matka zabrania. Alev dostaje podrzędne stanowisko w firmie od Omera. Wcześniej Zehra podczas ratowania Jasemin wpada w pułapkę Jenera. Ten ją uwolni tylko wtedy gdy wyjdzie za niego za mąż. Ostatecznie Zehra ucieka.

Więzień Miłości - odcinek 17 STRESZCZENIE [13 marca]
Alev zostaje odnaleziona przez Omera. Dostaje obietnicę odzyskania stanowiska w firmie. Po tej propozycji zgadza się powrócić do domu. Jener porywa Jasemin! Mówi Sevim, że gdy spotka się z Zehrą to obiecuje uwolnić ją. Zehra jedzie po kryjomu odwiedzić swojego ojca, podstępem wymyka się z domu Omera.

WIĘZIEŃ MIŁOŚCI odc. 16. Emisja we wtorek 12 marca 2019
Pożegnalny list Alev odnajduje Nazan. Jener grozi Sevim. Mówi że zrobi krzywdę Jasemin. Co robi Sevim? Za plecami podstępem próbuje ściągnąć Zehrę do swojego domu. Alev zamierza popełnić samobójstwo, przynajmniej tak sugeruje. Omer chce ją odnaleźć.

Więzień miłości odc. 15. Emisja poniedziałek 11 marca
Alev bierze udział w rodzinnym obiedzie. Podczas konsumpcji oświadcza, że znalazła notatki Zehry na temat Omera. Natomiast Ajsze i Nihat organizują dla Zehry i Omera romantyczny wyjazd do SPA. Omer grozi Zehrze, że jeśli powie komukolwiek i ich spisku to gorzko tego pożałuje. Ajsze kupuje Zehrze sukienkę. Jest wdzięczna za uratowanie małej Asji. Yener i Sevin chcą poznać adres Zehry.
Więzień miłości odc. 14. piątek 8 marca
Zehra tak mało wieo Omerze, jednak rodzina się wciąż tego nie domyśla. Omer nakazuje Zehrze zrobić spis związanych z nim szczegółów i nauczyć się ich na pamięć. Siostra szuka Zehry. Pyta o to Leyle jednak ta nie chce jej tego zdradzić. W związku Omera z Zehrą nie jest najlepiej, a to wszystko wyczuwa Alev. Na spacerze Zehry z Alev dochodzi do groźnego incydentu. Zehra nagle wpada do basenu i zaczyna tonąć. Na ratunek rzuca się Nihat. Ze szpitala wróciła na wózku inwalidzkim.

Więzień miłości, odcinek 13. Emisja 7 marca
Szczęśliwa rodzina składa życzenia nowożeńcom. Jednak Alev coś podejrzewa. Ajsze daje Zehrze cenne pamiątki rodzinne. Niestety Alev w chwili nieuwagi spada ze schodów. Yener zawozi Savim do domu Leyli, by spróbowała dowiedzieć się od niej, gdzie jest Zehra.

Świat według Kiepskich. Nowy sezon serialu. Kiedy odbędzie s...

Więzień miłości odcinek 12 emisja 5 marca

Wszyscy szukają Asji. Zehra coś sobie przypomina i w końcu znajduje małą. Okazuje się, że do ślubu nie doszło. Alev szantażuje Zehrę, by ta skorzystała z okazji i uciekła. Gdy Omer odnajduje Asję i Zehrę, zaczyna patrzeć na nią innym wzrokiem. Asja upiera się przy tym, żeby ślub się jednak odbył. Tymczasem Yener z uporem szuka Zehry.

Więzień miłości - odcinek 11, streszczenie. Emisja 5 marca
Zehra opuszcza swój dom rodzinny. Mówi wszystkim że awarła umowę o pracę z jakimś bogatym przedsiębiorcom. Yener nadal jej szuka, niestety bez skutku. Zehra pojawia się w domu Omera. Ajsze cieszy się na jej widok i pomaga w przygotowaniach do hucznego ślubu. Omer słysząc o przegranym przetargu w Dubaju zwalnia Alev z pracy. W odwecie ona postanawia się natychmiast zemścić. Tuż przed ślubem znika gdzieś córka Ajszy Asja.

Więzień miłości odcinek 10... Emisja tego odcinka 4 marca 2019 roku.
Ajsze dowiaduje się że Zehra zaginęła, na tę wieść znowu traci przytomność. Jener prowadzi lichwiarskie interesy, jest w tym bardzo bezwzględny. Omer przywozi Zehrę do rezydencji. Mówi jej aby została w domu aż do następnego rana. Zehra jednak nie słucha i ucieka domu.

Więzień Miłości odcinek 9 - streszczenie, emisja 1 marca 2019
Lekarz w USA potwierdza diagnozę Ajsze. Jenner więzi Zehrę, wcześniej ją porwała gdy ta straciła przytomność. Szantażem przymusza do przyjęcia jego oświadczyn. Omer odnajduje miejsce uwięzienia Zehry. Stara się ją uwalniać

WIĘZIEŃ MIŁOŚCI (odcinek 8) streszczenie Emisja 28 lutego 2019 roku.
Zehra poznaje warunki umowy, którą podpisała. Omer jedzie zrobić zdjęcia do aktu ślubu, a potem wybrać suknię. Jener wpada w szał, szukając Zehry. Zehra traci przytomność podczas szarpaniny. Jener w końcu ją porywa.

Więzień miłości odcinek 7 Emisja 27 luty środa
Zehra spłaca długi ojca. Był winien pieniądze szpitalowi. Jener także zdobywa pieniądze na operację i przekazuje je Sevim. Omer kupuje Zehrze eleganckie kreacje, a potem informuje rodzinę, że bierze z nią ślub.
WIĘZIEŃ MIŁOŚCI STRESZCZENIE - odcinek 6. Wtorek 26 lutego
Streszczenie odcinka 6: W odcinku, który zostanie pokazany na TVP 2 we wtorek w przyszłym tygodniu stan zdrowia Salima ulega pogorszeniu. Okazuje się, że pacjent wymaga kolejnej kosztownej operacji. Sevim sugeruje Jenerowi, że jeśli zapłaci za zabieg, Zehra na pewno zgodzi się zostać jego żoną. Tymczasem dziewczyna zgadza się na warunki Omera i podpisuje kontrakt ślubny.

WIĘZIEŃ MIŁOŚCI STRESZCZENIA ODCINKÓW

Więzień miłości aktorzy

Obsada serialu "Więzień miłości":

W nowym serialu TVP2 "Więzień Miłości" wystąpią:

  • Hazal Subasi
  • Erkan Meriç,
  • Yaprak Durmaz

O czym będzie serial "Więzień miłości"?
Serial jest obyczajowym obrazem, którego perypetie głównych bohaterów mają miejsce w Turcji. Rodzeństwo Ayse i Omer zostało porzucone przez ich matkę. Omer zaprzysięga, że zawsze najważniejszą osobą będzie dla niego jego siostra Ayse. Dowiaduje się, że zostało jej niewiele czasu do końca życia. Postanawia uszczęśliwić swoją siostrę i wziąć ślub, posuwa się do tego, że bierze fikcyjny ślub z kobietą, która potrzebuje pieniędzy.

Zawiera umowę z Zehrą, jednak później sprawy się komplikują, Chcąc uszczęśliwić swoją umierającą siostrę postanawia ożenić się z Zehrą, jednak nie wszystko wychodzi po jego myśli.

WIĘZIEŃ MIŁOŚCI SERIAL streszczenie

ELIF STRESZCZENIE. Co będzie się działo w kolejnym odcinku E...  • WIĘZIEŃ MIŁOŚCI
  • Yaprak Durmaz

WIĘZIEŃ MIŁOŚCI FACEBOOK

ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 109

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

P
Paul Garry

LOAN OFFER.

Czy potrzebujesz pożyczki? Potrzebujesz pomocy finansowej? Potrzebujesz pożyczki na swoje projekty? Jeśli tak, to nie martw się, prawdziwa i prawdziwa firma pożyczkowa, która udziela wszelkiego rodzaju pożyczek z odsetkiem 2, jest tutaj i jest gotowa pomóc potrzebującym. Natychmiast skontaktuj się z następującym adresem e-mail: paulgarry328@gmail.com

S
SUSAN BENSON

Witaj, Czy pilnie potrzebujesz pożyczki na biznes, pożyczki osobistej lub kredytu hipotecznego? Jeśli tak, radzę skontaktować się z nami w Sunshine Financial Group za pośrednictwem tego adresu e-mail (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com), aby uzyskać pożyczkę w ciągu 24 do 48 godzin. Oferujemy Gwarantowaną pomoc w uzyskaniu pożyczki.

Nasza organizacja zapewnia pomoc w uzyskaniu pożyczki osobom, które pilnie potrzebują pomocy finansowej, i robimy to od ponad 5 lat.

Udzielamy wszelkiego rodzaju pożyczek, zarówno zabezpieczonych, jak i niezabezpieczonych

Cechy i zalety

Niezależnie od tego, czy szukasz dodatkowej gotówki na zakup samochodu lub domu, pożyczki na spłatę długu, czy nawet na wesele, zaufaj Sunshine Financial Group, aby było to możliwe. Nasza usługa pożyczek daje dostęp do:

- Pożyczka gotówkowa od 2000 do 20 milionów euro

- Przystępna roczna stawka od 2,0 do 3,0%,.

- Elastyczne opcje spłaty; wybierz od 1 do 30 lat

- Zastosuj zawsze i wszędzie

Sunshine Financial Group to kompleksowa firma świadcząca usługi finansowe, której celem jest pomoc w zwiększeniu długoterminowego sukcesu finansowego. Nasze zindywidualizowane programy mają na celu pomóc w rozwoju, ochronie i ochronie twojego bogactwa poprzez dostarczanie spersonalizowanych usług i wiedzy specjalistycznej.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami za pośrednictwem

E-mail: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com

{WhatsApp: 00447903159998}

Skontaktuj się ze mną już dziś, a będziesz zadowolony

M
Max A Bent

Czy potrzebujesz pilnej pożyczki, aby spłacić swoje długi, czy też potrzebujesz pożyczki kapitałowej, aby poprawić swój biznes? Czy zostałeś odrzucony przez banki i inne agencje finansowe? Potrzebujesz konsolidacji pożyczki lub kredytu hipotecznego? Nie szukaj więcej, bo jesteśmy tutaj, aby wszystkie Twoje problemy finansowe stały się przeszłością. Skontaktuj się z nami przez e-mail

oceanfmortgages@gmail.com

oceanfmortgages@gmail.com

oceanfmortgages@gmail.com

To są hipoteki Ocean Finance. Oferujemy pożyczki osobom zainteresowanym rozsądną stopą procentową w wysokości 2%. Zakres waha się od 5 000,00 $ do maksymalnie 100 000 000,00 $.

G
Gość
2019-07-07T19:11:59 02:00, korina:

Uwielbiam ten serial, Zehra prześliczna, a Omer ciacho, ale mnie wkurza, kiedy wreszcie zacznie Zehrę traktować po ludzku??? A Jehner? A Beton???? Ten dopiero super!!! Turcy potrafią robić seriale.

Jaka prześliczna te zehra,toż to kołek bez wyrazu twarzy,bez kobiecości ot taki manekin,że też ten Umer takie coś akceptuje.Paskudniejszej baby darmo szukać

P
Paul Garry

Czy potrzebujesz pożyczki? Pożyczka na spłatę długu lub zapłacenie rachunków lub założenie nowej firmy? Pożyczka na sfinansowanie twojego projektu? Oferujemy gwarantowane usługi kredytowe w dowolnej wysokości z oprocentowaniem 2%. Aby uzyskać odpowiedzi i więcej informacji, wyślij odpowiedź na następujący e-mail: paulgarry328@gmail.com

U
Uhaha

Najgorszy serial świata.Te puste spojrzenia i akcja jak flegma.koszmar.Sulejman był najlepszy

G
Gość

Kto to oglada i na jakim kanale bo nawet nie ma czasu na wiadomości a co dopiero seriale tureckie..Chyba że nasze babcie to ogladaja,cos im sie tez od zycia nalezy jak kiedyś moda na sukces

D
Danila

To świadectwo, które powiem każdemu, aby usłyszał. Byłem żonaty od czterech lat i piątego roku mojego małżeństwa, inna kobieta miała zaklęcie, aby zabrać mojego kochanka ode mnie, a mój mąż zostawił mnie i dzieci, a my cierpieli przez 2 lata, dopóki nie miałem na myśli stanowiska, na którym to mężczyzna Dr.WEALTHY pomógł komuś i postanowiłem dać mu próbę pomocy w zabraniu mojego kochanego Męża do domu i uwierz mi, po prostu wysyłam mu swoje zdjęcie i mojemu mężowi, a po 48 godzinach, jak mi powiedział, widziałem do domu wjechał samochód i oto był mój mąż, a on przyjechał do mnie i do dzieci i dlatego cieszę się, że każdy z was jest podobny do tego mężczyzny i ma swojego kochanka z powrotem do siebie. E-mail: wealthylovespell@gmail.com możesz się z nim skontaktować lub skontaktować się z nim, dziękując mu 2348105150446

O
Ojciec

Przez te Łajna tureckie babcia nie ma czasu dla wnuków. TVP nie powinno tego puszczać w wakacje

Z
Zeze

Fajna postać ta Sevim, ale już jej nie zobaczymy...

k
korina

Świetny serial, a co z Sewim? Ciekawe.

G
Gość

Dlaczego więzień miłości nie leci w weekendy?

D
Dg

Mnie się podoba Omer jako tyran, bo w gruncie rzeczy on taki jest wobec Zehry z zazdrości o Yenera. Właściwie to oglądam tylko z uwagi na tę parę.

Z
Zeze
2019-07-07T19:11:59 02:00, korina:

Uwielbiam ten serial, Zehra prześliczna, a Omer ciacho, ale mnie wkurza, kiedy wreszcie zacznie Zehrę traktować po ludzku??? A Jehner? A Beton???? Ten dopiero super!!! Turcy potrafią robić seriale.

W TVP odcinki są krótsze niż oryginalne, czyli około 130-140...

Teraz i tak Omer jest łagodny- ma skrzywienie z dzieciństwa- pokaże siebie w drugiej serii serialu- tu dopiero Zehra ,,dostanie w kość"...

k
korina

Uwielbiam ten serial, Zehra prześliczna, a Omer ciacho, ale mnie wkurza, kiedy wreszcie zacznie Zehrę traktować po ludzku??? A Jehner? A Beton???? Ten dopiero super!!! Turcy potrafią robić seriale.

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3