MIŁOSNE POTYCZKI Ostatni odcinek STRESZCZENIE serialu Co wydarzyło się w finałowym odcinku Miłosne potyczki 18.06.19

Lila Sayed
Lila Sayed
MIŁOSNE POTYCZKI Ostatni odcinek STRESZCZENIE serialu Co wydarzyło się w finałowym odcinku Miłosne potyczki 18.06.19 screen/telemagazyn
MIŁOSNE POTYCZKI Ostatni odcinek STRESZCZENIE serialu Co wydarzyło się w finałowym odcinku Miłosne potyczki 18.06.19 ile Miłośnicy tureckiego serialu Miłosne potyczki, którzy nie oglądali poprzedniego docinka telenoweli, mogą poniżej sprawdzić, co się wydarzyło. Przypominamy, że ostatni odcinek serialu został wyemitowany 14 czerwca. Jak był finał telenoweli?

Przypominamy, że w weekendy serial nie jest emitowany

MIŁOSNE POTYCZKI streszczenie OSTATNIEGO ODCINKA Z 14 CZERWCA
Hayat dowiaduje się, że jest w ciąży! Chce powiedzieć o tym Muratowi w walentynki. Mąż jednak informuje ją , że jedzie w podróż służbową do Ankary. Hayat jest zdenerwowana. Okazuje się jednak, że Murat zmienił zdanie - został i zaprosił ukochaną na kolację.

Podczas romantycznej kolacji mąż daje jej wyjątkowy prezent i w romantycznych okolicznościach oboje wyznają sobie miłość. Następuje przeskok w czasie. Hayat i Murat mają dwójkę 5-letnich dzieci, a drodze jest już kolejne! Wygląda na to, że będą żyć długo i szczęśliwie!

MIŁOSNE POTYCZKI streszczenie odc. 101, 13 czerwca

Hasmet zostawia list dla babci Azime. Cemil postanawia powiedzieć ojcu, że dziadek się ożenił. W trakcie rozmowy telefonicznej wychodzi na jaw tajemnica Sefera. Emine wyładowuje swoją złość na synu. Pijany Doruk prosi Murata o rozmowę. Bracia umawiają się w firmie. Hayat planuje spędzić z mężem romantyczne Walentynki i poinformować go o ciąży. Bilge zawiadamia Doruka, że pracownicy wrócili do firmy. Asli zjawia się w Sarte i przeżywa kolejne rozczarowanie

MIŁOSNE POTYCZKI streszczenie, 6 czerwca
Murat goni samochodem Emre, który jedzie swoim autem z Hayat. e Chce, żeby się zatrzymali, ale w ich aucie wysiadły hamulce. Murat się poświęca, żeby ich zatrzymać. Cała trójka trafia do szpitala. W tym czasie znajomy Kerema oskarża go o kradzież pieniędzy. Kerem trafia do aresztu. Ipek jest załamana. Derya zaczyna mówić o Emre przy Muracie. Opowiada mu, jak Emre prześladował jego żonę. Murat jest wściekły, że Hayat nic mu o tym nie wspomniała.

MIŁOSNE POTYCZKI odcinek 96 streszczenie 5 czerwca
Kerem zostaje oskarżony przez swojego znajomego o kradzież pieniędzy. W efekcie trafia do aresztu. Ipek jest załamana. Tymczasem Derya powiada Muratowi, jak Emre prześladował jego żonę. Mężczyzna jest wściekły, że Hayat mu o tym nie wspomniała.

MIŁOSNE POTYCZKI odcinek 95 streszczenie z czwartku 30 maja
Derya szantażuje Oyę. Chce, żeby jej kuzyni śledzili Emre, ponieważ przestała mu ufać. Zaczyna działać na własną rękę, żeby zniszczyć małżeństwo Murata. Hayat dostaje wyniki badań DNA.
MIŁOSNE POTYCZKI odcinek 94 streszczenie z środy 29 maja
Cagla jest zazdrosna o Cemila. Uważa, że Tuval chce go jej odbić. Murat zabrania Hayat pracować w Sarte. Chce ją trzymać jak najdalej od Emre. Oya zdradza Hayat, że Emre odwiedza Deryę w ich domu.

MIŁOSNE POTYCZKI odcinek 93 streszczenie z wtorek
Emre celowo wzbudza podejrzenia w Muracie. Zasiewa mu wątpliwości dotyczące jego ojca. Hayat jest załamana wiadomością o Muracie i boi się powiedzieć mu prawdę. Postanawia na własną rękę przeprowadzić badanie DNA, a Ipek i Asli jej w tym pomagają. Kerem się zapożycza i pakuje się w kłopoty.

MIŁOSNE POTYCZKI odcinek 92 streszczenie z poniedziałek 28 maja
Hazal żąda od Leyli zaległej zapłaty. Umawiają się w parku, niedaleko domu. Emre dzwoni do Hayat, ale telefon odbiera Murat. Leyla próbuje zabić Hazal, dochodzi do tragedii. Cemil chce wkupić się w łaski matki, jednak kolejne kłamstwo niewiele pomaga. Emre zjawia się w domu Murata.

MIŁOSNE POTYCZKI odcinek 91 streszczenie z poniedziałek 27 maja
Leyla wychodzi ze szpitala. W domu odkrywa, że Derya wyrzuciła wszystkie jej rzeczy. Derya odwiedza Asli w szpitalu i informuje ją, że Doruk się żeni. Murat i Hayat wracają wcześniej z podróży poślubnej. Leyla wyznaje synowi, że wcale nie straciła pamięci. Hayat oddaje Emre telefon i odmawia współpracy. Bank nie przyznaje Keremowi kredytu.

MIŁOSNE POTYCZKI odcinek 90 streszczenie z piątku 24 maja
W 90. odcinku serialu "Miłosne potyczki" pod nieobecność Hazal, porywacze postanawiają pozbyć się Leyli. Murat zauważa dziwne zachowanie Hayat. Emine wyrzuca syna z domu. Hayat upija się w restauracji. Cemil postanawia przenocować w Sarte.

MIŁOSNE POTYCZKI odcinek 89 streszczenie z czwartku 23 maja
Emre za pomocą nadajnika GPS namierza auto Murata i zjawia się w domu na pustkowiu. Hayat nie wierzy, że dokument, który pokazał jej intrygant, jest prawdziwy, lecz boi się powiedzieć o tym mężowi.

MIŁOSNE POTYCZKI odcinek 88- streszczenie ze środy 22 maja
Murat, przygotowując się do sesji ślubnej, znajduje tajemnicze pudełko. Niespodziewanie do Stambułu przylatuje ojciec Hayat. Młoda para, zaraz po pozowaniu do zdjęć, wyrusza w podróż.

MIŁOSNE POTYCZKI odcinek 87- streszczenie z wtorku 21 maja
Hayat przygotowuje się do wieczoru panieńskiego. Wszystko ma się odbyć zgodnie z tradycją. Leyla nie zamierza oddać Hazal pieniędzy. Cemil mówi Dorukowi i Keremowi, że nie stracił wzroku.

MIŁOSNE POTYCZKI odcinek 86- streszczenie z poniedziałku 20 maja
Murat przychodzi z rodziną prosić Cemila o rękę Hayat. Tymczasem ojciec dziewczyny odmawia oddania córki. W końcu jednak wychodzi na jaw, że młodzi są już po ślubie i Cemil obiecuje im pomoc.

MIŁOSNE POTYCZKI odcinek 85 - streszczenie z piątku 17 maja
Murat dowiaduje się, że nowym wspólnikiem w firmie jest Emre. Jest wściekły i wyrzuca go z firmy. Decyduje, że wyjedzie z żoną w podróż poślubną. Derya mówi Emre, co powinien robić, by zdobyć Hayat.

MIŁOSNE POTYCZKI odcinek 84 - streszczenie z czwartku 16 maja
Hayat i Murat dochodzą do porozumienia. Obiecują sobie, że zawsze będą ze sobą szczerzy. Oboje wybierają się w zaległą podróż poślubną, ale wciąż coś im w tym przeszkadza. Derya i Leyla znów się kłócą. Kłótnia przechodzi w bójkę. Azime staje po stronie Deryi, a Murat prosi, żeby matka zamieszkała w hotelu. Dziadek Hasmet znika. Wysyła do Azime list, w którym prosi ją o ostatnie spotkanie. W domu Fadik i Emine gaśnie światło. Ktoś chodzi wkoło domu i straszy kobiety. Murat chce poznać nowego wspólnika w Sarte.

Emine i Fadik znajdują w domu porozrzucane kwiaty i tajemniczą wiadomość. W obawie przed prześladowcą wzywają policję. Murat jedzie do restauracji spotkać się z Emre, który prowokuje bójkę. Emre nie chce wycofać oskarżenia przeciwko Muratowi i wciąż namawia Hayat, żeby dla niego pracowała. Leyla sugeruje, że Hazal jest zainteresowana Muratem i chce go zdobyć. Derya dostaje niepokojącą wiadomość od męża. Tuval postanawia złożyć wymówienie i odejść z firmy.

MIŁOSNE POTYCZKI odcinek 82 - streszczenie z poniedziałku 14 maja
Nieprzytomna Hayat trafia do szpitala. Załamany Murat spędza noc przy jej łóżku. W Sarte zjawia się pijany Emre. Ochrona firmy prosi Tuval o interwencję. Emine znajduje na balkonie podejrzane ślady błota. Kerem nie wpuszcza Emre do firmy. Murat dostaje niepokojący telefon od sekretarki i musi szybko jechać do firmy. Dziadek Hasmet zostawia list i znika.

MIŁOSNE POTYCZKI odcinek 81 - streszczenie z poniedziałku 13 maja
Halit zabiera Hasmeta do szpitala. Emre przyznaje się Tuval, że jest zakochany w Hayat i podkreśla, że zamierza o nią walczyć. Murat postanawia spędzić noc z żoną w chacie. Kolejny telefon Emre mąci ich spokój. Dochodzi do awantury. Zdenerwowany Murat wychodzi i zostawia Hayat samą. Zmartwiona Azime odwiedza chorego Hasmeta. Tymczasem w domku na odludziu wybucha pożar.

MIŁOSNE POTYCZKI odcinek 80 - streszczenie z piątku 10 maja
Derya odkrywa, że Leyla ma jeszcze jednego syna. Zawiadamia o tym Murata. Hasmet leży chory i samotny w górskiej chacie. Ma kłopot z wezwaniem pomocy. W końcu udaje mu się zadzwonić do Azime. Hayat jedzie do chaty z Muratem, żeby ratować dziadka.

MIŁOSNE POTYCZKI odcinek 79 - streszczenie z czwartku 9 maja
Hasmet ukrywa się w górskiej chacie na pustkowiu, o czym nikt nie wie. Zostaje tam sam i marznie. Wszyscy go szukają i martwią się. Leyla siłą wymusza pierścionek na Deryi. Murat jednak stwierdza, że pierścionek należy się Deryi, bo to ona jest prawowitą żoną jego ojca. Hayat jest zazdrosna o Murata i Hazal, dlatego postanawia śledzić męża.

MIŁOSNE POTYCZKI odcinek 78 - streszczenie ze środy 8 maja
Emre przesyła Muratowi swoje zdjęcia z Hayat. Chce go skłócić z żoną. Hasmet przypadkiem słyszy, co na jego temat mówi Azime i załamuje się. Postanawia wyjechać. Pakuje się i wychodzi z domu, czym zaskakuje Emine. Nikt nie wie, dokąd jedzie ani co zamierza.

MIŁOSNE POTYCZKI odcinek 77 - streszczenie z wtorku 7 maja
Azime namawia Deryę do oddania pierścionka, ale ona odmawia. Leyla grozi, że wyda jej tajemnicę. Emre szykuje pułapkę na Hayat. Docenia talent dziewczyny i proponuje jej współpracę.

W TRAKCIE MAJÓWKI SERIAL NIE BYŁ EMITOWANY

MIŁOSNE POTYCZKI odcinek 76 - streszczenie z poniedziałku 6 maja
Dziadek Hasmet przygotowuje przedstawienie związane z tradycją ślubną z jego regionu. Sprowadza tancerzy i grajków. Azime szykuje poczęstunek. W czasie imprezy dochodzi do kłótni między Leylą i Deryą.

MIŁOSNE POTYCZKI odcinek 75 - streszczenie z wtorku 30 kwietnia
Murat nagle wychodzi z przyjęcia. Leyla myśli, że zabiła Hazal. Hayat martwi się o męża. Postanawia pojechać do niego późnym wieczorem. Ipek próbuje pomóc Keremowi, ale to źle się to dla niego kończy.

MIŁOSNE POTYCZKI odcinek 74 - streszczenie z poniedziałku 29 kwietnia
Hazal daje do zrozumienia Leyli, że nie wierzy w jej kłopoty z pamięcią. Azime zgadza się wyjść za Hasmeta, stawia jednak warunek. Derya chce nastawić rodzinę przeciw Leyli, ale nikt jej nie wierzy.

MIŁOSNE POTYCZKI odcinek 73 - streszczenie ze piątku 26 kwietnia
Leyla z niecierpliwością oczekuje wyjścia ze szpitala. Hayat spotyka się z Muratem w restauracji. Asli zostaje na kolacji w domu Doruka. Przez przypadek słyszy rozmowę Deryi z Oyą.

MIŁOSNE POTYCZKI odcinek 72 - streszczenie ze czwartku 25 kwietnia
Derya jest w szoku, że Murat zatrudnia kobietę, która wcześniej go okradła. Dziadek Hasmet robi listę spraw, które chce załatwić przed śmiercią. Zapiski przypadkiem znajduje Murat.

MIŁOSNE POTYCZKI odcinek 71 - streszczenie ze środy 24 kwietnia
Oya pomaga włamywaczom dostać się do rezydencji familii Sarsilmaz. Złodzieje, opuszczając ją, ranią Doruka. Murat przygotowuje romantyczny wieczór dla Hayat i zaprasza ją do nowego domu. Nie wie, że ukochana szykuje zemstę.

MIŁOSNE POTYCZKI odcinek 70 - streszczenie z wtorku 23 kwietnia
Rodzina Sarsilmaz przygotowuje się do przeprowadzki do nowego domu. Derya liczy, że w sojuszu z Azime, szybko pozbędą się Leyli. Hayat podejmuje ostateczną decyzję o rozwodzie, a do Sarte przychodzi prawnik, żeby przygotować pozew.

MIŁOSNE POTYCZKI odcinek 69 - streszczenie z piątku 19 kwietnia
Dziadek namawia Hayat na rozwód. Załatwia jej dokumenty rozwodowe i Hayat podpisuje je w obecności Murata. Mężczyzna jest załamany i drze dokumenty na strzępy. Potem wraca do niej pijany i przeprasza.

MIŁOSNE POTYCZKI odcinek 68 - streszczenie z czwartku 18 kwietnia
Hayat jest przy Muracie w szpitalu, ale wciąż powtarza, że od niego odeszła. Murat śni o tym, że Hayat rodzi bliźnięta i że są razem szczęśliwi.

MIŁOSNE POTYCZKI odcinek 67 - streszczenie ze środy 17 kwietnia
Ipek chce, żeby Kerem przyszedł prosić o jej rękę Hasmeta. Murat przychodzi po Hayat do domu jej matki, ale dziewczyna powtarza, że to koniec i że od niego odeszła. Ipek i Asli podejrzewają, że Hayat nie mówi im prawdy o swoim małżeństwie.

MIŁOSNE POTYCZKI odcinek 66 - streszczenie z wtorku 16 kwietnia
Doruk i Asli wyznają sobie miłość. Leyla pozbywa się Hazal i ucieka. Nikt nie wie, co się z nią dzieje. Nejat też znika z domu, więc Derya zaczyna podejrzewać, że jej mąż spotkał się z byłą żoną. Hayat obraża się na Murata i odchodzi z domu.

MIŁOSNE POTYCZKI odcinek 65 - streszczenie z poniedziałku 15 kwietnia
Hazal próbuje wyciągnąć od Murata pieniądze. Murat podejrzewa, że dziewczyna jest oszustką i każe ją sprawdzić. Za to Hayat daje się nabrać i załatwia dla Hazal pieniądze w firmie. Kiedy okazuje się, że to oszustka, Hayat postanawia ją odnaleźć. Murat jest rozczarowany zachowaniem Leyli. Wciąż ma nadzieję, że matka jednak chce go zobaczyć. Hasmet i Azime spotykają się i rozmawiają o przeszłości.

MIŁOSNE POTYCZKI ONLINE STRESZCZENIE odcinka 64 z piątku 12 kwietnia 2019

Murat jest rozczarowany zachowaniem Leyli. Wciąż ma nadzieję, że matka jednak chce go zobaczyć. Hasmet i Azime spotykają się i rozmawiają o przeszłości. Odkrywają, że zmarły mąż kobiety i były przyjaciel Hasmeta, zrobił wszystko, żeby ich rozdzielić.

MIŁOSNE POTYCZKI ONLINE STRESZCZENIE odcinka 63 z czwartku 11 kwietnia 2019

Babcia Azime dostaje przypadkowo niezwykły prezent. Murat i Hayat są zmuszeni zamieszkać w domu rodzinnym Sarsilmaz. Asli zjawia się w Sarte i pomaga przyjaciółce dowiedzieć się czegoś więcej o Hazal.

MIŁOSNE POTYCZKI ONLINE STRESZCZENIE odcinka 62 z środy 10 kwietnia 2019

Przyjaciółki przyznają się Hayat, że już wcześniej wiedziały o Hazal. Ipek pokazuje Hayat fotografie, które zrobiła Muratowi i Hazal, kiedy zobaczyła ich na kawie. Hasmet spotyka się z Azime na grobie jej męża. Doruk nie ufa Hazal i mówi o swoich wątpliwościach bratu. W czasie ich rozmowy do gabinetu wchodzi Hayat. Małżonkowie kłócą się.

MIŁOSNE POTYCZKI ONLINE STRESZCZENIE odcinka 61 z wtorku 9 kwietnia 2019

Azime prosi Doruka, żeby zawiózł bratu obrączki. Murat pojawia się w domu z bukietem kwiatów, ale nie zastaje żony. Hayat razem z Dorukiem śledzą Murata, który jedzie do mieszkania Hazal.

MIŁOSNE POTYCZKI STRESZCZENIE odcinka 60 z poniedziałku 8 kwietnia 2019

Murat odbiera telefon, po którym nagle wychodzi z domu. Kerem i Doruk nie potrafią pomóc zdezorientowanej Hayat. Tuval dowiaduje się od Ipek i Asli o rzekomej zdradzie Murata. Murat odwozi Hazal do domu. Po powrocie Murata, Hayat wyczuwa na koszuli męża zapach kobiecych perfum...

MIŁOSNE POTYCZKI STRESZCZENIE odcinka 59 z piątku 5 kwietnia 2019

Ipek widzi Murata w kawiarni z nieznajomą kobietą! Zaczyna podejrzewać go o zdradę i z ukrycia robi parze zdjęcia. Dziadek Hasmet czeka z zakładnikami w gabinecie Murata. Sytuację ratuje pojawienie się w firmie babci Azime. Murat zwołuje konferencję prasową w firmie i publicznie przeprasza dziadka Hasmeta. Hayat zaprasza przyjaciół na kolację

MIŁOSNE POTYCZKI STRESZCZENIE odcinka 58 z czwartku 4 kwietnia 2019

Asli decyduje się związać z Dorukiem, ale niespodziewana wiadomość staje parze na drodze. Murat zabiera pijaną Hayat z baru. Dziadek Hasmet reaguje nerwowo na wiadomość w gazecie. Emine podejrzewa, że to Derya przekazała fałszywą wiadomość prasie. Azime uspokaja zdenerwowaną matkę Hayat. Dziadek Hasmet zjawa się w Sarte z bronią i postanawia zabić Murata.

MIŁOSNE POTYCZKI STRESZCZENIE odcinka 57 z wtorku 2 kwietnia 2019

Wszyscy się zaskoczyli, gdy Azime i Hasmet spotkali się na przyjęciu zaręczynowym Hayat i Murata i zerwali zaręczyny. Wtym odcinku wyjdzie na jaw, dlaczego dziwnie się zachowywali. Murat wie już, że jego matka nie zmarła, tylko uciekła. Ma żal do wszystkich, że ukrywali to przed nim. Nie zwierza się z tego Hayat, tylko wciąż ją karze za to, że go okłamała. Dziewczyna nie rozumie, co się z nim dzieje.

MIŁOSNE POTYCZKI STRESZCZENIE ODC. 56 z wtorku 2 kwietnia 2019

Hasmet postanawia porwać Hayat. Dziewczyna jednak przekonuje mężczyznę, żeby odwiózł ją do męża. Murat co wieczór wychodzi z domu, żeby zemścić się na Hayat. Dziewczyna najpierw cierpi, a potem postanawia dać mu nauczkę. Jakaś tajemnicza kobieta dzwoni do Murata i rozłącza się. Hayat jest o nią zazdrosna, a Murat nie wie, kim może być tajemnicza telefonistka.

MIŁOSNE POTYCZKI STRESZCZENIE ODC. 55 z poniedziałku 1 kwietnia 2019

Murat i Hayat biorą ślub, ale nie jest tak, jak to sobie wymarzyli. Rozpoczynają wspólne życie, ale Murat nie umie wybaczyć Hayat kłamstwa i zatruwa jej życie. Dziewczyna jest załamana, ale nie poddaje się. Postanawia walczyć o miłość ukochanego. Hasmet udaje umierającego, żeby zwabić wnuczkę do domu. Murat wraca do firmy, żeby pracować, a wszyscy są zaskoczeni, że nie jest z żoną w domu, skoro to ich miesiąc miodowy.

MIŁOSNE POTYCZKI STRESZCZENIE ODC. 54 z piątku 29 marca 2019

Derya wciąż knuje, ale Nejat uprzedza ją, że jeśli odkryje, że żona spiskuje przeciwko Muratowi, rozwiedzie się z nią. Murat za wszelką cenę chce być z Hayat i postanawia ją porwać. Hayat ucieka z domu i spędza noc z Muratem w hotelu. Następnego dnia zakochani planują swój ślub. Trzeba tylko załatwić formalności. Murat w końcu odczytuje list, który przyszedł do niego jako przesyłka. Odkrywa straszną prawdę o swojej matce. Czuje się oszukany przez wszystkie najważniejsze kobiety w swoim życiu. Serial obyczajowy,

MIŁOSNE POTYCZKI STRESZCZENIE ODC. 53 z czwartku 28 marca 2019

Wszyscy szykują się do zaręczyn Murata i Hayat. Ipek odwiedza Kerema i namawia go, żeby był z przyjacielem w tak ważnym dla niego dniu. Murat otrzymuje przesyłkę, ale nie ma czasu, żeby się jej przyjrzeć i zostawia ją w aucie. Obie rodziny spotykają się w eleganckiej restauracji. Emine jest nią zachwycona i wzruszona z powodu ceremonii. Do największej niespodzianki dochodzi podczas spotkania Azime i Hasmeta. Oboje zrywają zaręczyny i wychodzą. Murat postanawia poznać przyczynę dziwnego zachowania babci i Hasmeta. Serial obyczajowy,

MIŁOSNE POTYCZKI STRESZCZENIE ODC. 52 wtorku 26 marca 2019

Kiedy Murat dowiedział się, że Hayat wyjeżdża, postanowił ją zatrzymać. Oznajmił jej dziadkowi, że chce się z nią ożenić. Hasmet pragnie jednak, aby wszystko odbyło się tak, jak należy, a nie na środku drogi.

MIŁOSNE POTYCZKI STRESZCZENIE ODC. 51 z wtorku 24 marca 2019

Hayat idzie do gabinetu Murata i znajduje podartą suknię ślubną. Postanawia zostawić tam pierścionek zaręczynowy i łańcuszek. wraca do domu i pakuje walizkę. Dziadek Hasmet zabiera rodzinę do Giresun.

MIŁOSNE POTYCZKI STRESZCZENIE ODC. 50 z poniedziałku 23 marca 2019

Murat (Burak Deniz), namówiony przez babcię Azime (Nazan Diper) postanowił oświadczyć się Hayat (Hande Erçel). Dziewczyna jest wniebowzięta. Zakochani nie wiedzą jednak, że ich szczście wcale nie będzie trwać długo...

MIŁOSNE POTYCZKI STRESZCZENIE ODC. 49 z piątku 22 marca 2019

Za namową babci Azime, Murat oświadcza się Hayat. Doruk dowiaduje się o kłamstwach dziewczyny brata i żąda wyjaśnień od Asli. Dziadek Hasmet widzi w gazecie zdjęcie wnuczki podpisane innym nazwiskiem i postanawia natychmiast interweniować. Hayat wyznaje Muratowi prawdę, ale nie zauważa, że chłopak już śpi. Murat wpada w furię, kiedy dowiaduje się od Tuval, że Didem udawała ciążę

MIŁOSNE POTYCZKI STRESZCZENIE ODC. 48 z czwartku 21 marca 2019

Ibrahim czuje się przegrany po rozmowie z Hayat i Muratem. Wraca do domu i postanawia wyjechać. Kerem chce jak najszybciej powiadomić przyjaciela o oszustwie, ale powstrzymuje go babcia Azime. Murat wyjaśnia zarzuty Ibrahima i udaje mu się odzyskać zaufanie ukochanej.

Kerem zrywa z Ipek (Merve Çagiran). Babcia Azime odwiedza matkę Hayat. Tuval prezentuje Muratowi swoje ostatnie dzieło, suknię ślubną i prosi Hayat, żeby wystąpiła w roli modelki.

MIŁOSNE POTYCZKI STRESZCZENIE ODC. 46

Hayat odbyła z Emine szczerą rozmowę i powiedziała matce, że jest zakochana. Wciąż jednak nie zdradziła tożsamości jej wybranka. Didem wciąż próbuje doprowadzić do zdemaskowania Hayat przed Muratem .W 46. odcinku serialu "Miłosne potyczki" Ipek (Merve Çagiran) postanawia zachowywać się jak Kerem i prześladuje ukochanego.

Miłosne potyczki emitowane są na TVP 2 codziennie (od poniedziałku do piątku) o godz. 13.15.

MIŁOSNE POTYCZKI STRESZCZENIE ODC. 45

Murat, Doruk i Kerem postanawiają się zemścić na dziewczynach i planują męskie przyjęcie. Nie zdradzają jednak swoim partnerkom, co będą robić podczas zabawy. Dziewczyny nie odpuszczają próbują wymusić na ukochanym informację o tym, co będą robić podczas imprezy. Chłopaki konsekwentnie milczą. Didem mówi Muratowi, kto sprzedał konkurencji ich pierwszą reklamę. Chłopak na początku nie może w to uwierzyć. Postanawia nic nie mówić o tym bratu. Emine próbuje się dowiedzieć, w kim zakochała się jej córka...

Wieczna miłość STRESZCZENIE

MIŁOSNE POTYCZKI STRESZCZENIE ODC. 44

Didem za wszelką cenę chce przekazać Muratowi wiadomość o Hayat, ale on ją ignoruje. Za to Tuval jej nie wierzy. Murat jest zaskoczony, że Hayat nagle przerwała randkę. Chciałby poznać przyczynę jej zachowania. Hayat obraża się na Emine po wielkiej kłótni. Nie chce wrócić do domu, więc śpi w aucie Ibrahima. Matka namawia ją do powrotu do domu, ale dziewczyna nie chce o tym słyszeć.Więzień miłości odcinek 252, 253. Streszczenia najnowszych o...

O czym opowiada serial "Miłosne potyczki"

Akcja serialu "Miłosne potyczki" rozgrywa się współcześnie. Główną bohaterką jest Hayat (w tej roli Hande Erçel), świeżo upieczona studentka, mieszka z przyjaciółkami w Stambule i szuka pracy. Nie chce wracać do rodzinnego miasteczka, gdzie czeka ją przymusowe zamążpójście. Pewnego dnia, przez przypadek poznaje Murata ( w tej roli Burak Deniz), jednego z synów właściciela fabryki eleganckiej odzieży. Od tej pory ich drogi skrzyżują się na dłuższy czas.

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 4

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

l
lara micheal

Odnowienie małżeństwa! Oto moja historia dla świata, jak odzyskałem moją miłość i uratowałem moje małżeństwo. Jestem lara micheal Kocham mojego męża tak bardzo, że nawet nie mogę tego zrobić. Byłem żonaty przez 12 lat z 2 dzieci i żyliśmy szczęśliwie, aż wszystko zaczęło się brzydko, i za każdym razem, gdy kłóciliśmy się i kłóciliśmy się ... było gorzej w momencie, w którym złożył wniosek o rozwód ... Starałem się jak najlepiej zmienić mój umysł i zostań ze mną, ponieważ kocham go całym sercem i nie chciałem go stracić, ale wszystko okazało się nieskuteczne ... Wyszedł z domu i kontynuował posuwanie się do przodu, by ubiegać się o rozwód ... Błagałem, płakałem i próbowałem wszystkiego, ale nadal nic nie działało. Przełom nastąpił, gdy ktoś przedstawił mnie temu wspaniałemu kapłanowi, Drosagiede, który w końcu pomógł mi w nowym zaklęciu miłosnym ... Nigdy wcześniej nie robiłem takich rzeczy, ale postanowiłem niechętnie spróbować, ponieważ byłem zdesperowany i pozostawiony bez wyboru ... Zrobił specjalne zaklęcie duchowej miłości ... W 7 dni mój mąż zadzwonił do mnie i żałował całej emocjonalnej traumy, która mnie kosztowała, wrócił do domu i nadal żyjemy szczęśliwie, dzieci są szczęśliwe. Przedstawiłem mu problematyczne pary na całym świecie i miałem dobrą wiadomość ... Pomyślałem, że powinienem podzielić się swoimi doświadczeniami, ponieważ jestem przekonany, że ktoś jest tam potrzebny, jeśli ktoś jest zainteresowany, skontaktuj się z nim na doctorosagiede75@gmail.com dzięki za przeczytanie.

G
Gość

Szukam pana na potajemne wizyty. Liczę 22 lat, fotki i kontakt na stronie: ***www.hotprofil.pl*** i wyszukaj moich fotek po nazwie użytkownika: blondi

t
tricia

moja żona się rozwiedzie. Kłóciliśmy się i kłóciliśmy bez przerwy od dnia poczęcia naszego pierwszego dziecka, bez miłości i zaufania, więc rozwiodła się ze mną. I wszystkie te próby, próbowałem różnych środków, żeby ją odzyskać, próbowałem też kilku innych czarowników w Stanach Zjednoczonych, ale żaden z nich nie mógł przywrócić mi sandry. Tylko sid dr Sharaja zagwarantował mi pilne 48 godzin rzucania zaklęć, a on zapewnia mnie, że moja żona będzie ze mną ponownie. Piszę, aby podziękować i głęboką wdzięczność za dotrzymanie obietnic i za wykorzystanie swoich uzdolnionych i wielkich mocy, by przywrócić go do domu. Byłem podekscytowany wiedząc, że specjalizujesz się w łączeniu Kochanków. Dziękuję, Panie, za pomoc w najgorszych czasach mojego życia, za bycie tak wspaniałym rzucającym zaklęcie i za to, że dał mi zaklęcie miłosne, które przyniosło mi tyle radości w moim małżeństwie. Moja żona wróciła i obiecuje, że już nigdy mnie nie opuści. Jeśli wątpisz w jego zdolność, zaufaj mi. Powinieneś zaryzykować. Opłaca się w sposób, którego nawet nie wyobrażasz sobie. Jeśli jesteś tam teraz i potrzebujesz potężnego i pilnego zaklęcia miłosnego, aby przywrócić swojego byłego grzecznego kontaktu, sharajasid@outlook.com

G
Gość

Szukam kochanka na seks spotkania. Mam 20lat i seksowne ciało, Moje nagie fotki i kontakt do mnie tu: http://randkivip.pl i wyszukaj mnie po niku: malwina20 napisz do mnie, każdemu odpisuje lub zadzowoń 708770461 i wybierz numer wewnętrzny 124 . Włącz konto vip abym wiedziała że piszesz z realnego konta

Dodaj ogłoszenie