reklama

Więzień miłości odc. 183, 184. Streszczenia nowych odcinków. Obsada EZGI BARAN, SUBASI, ERKAN MERIC Ile serial ma odcinków 14.11.2019

(ww)Zaktualizowano 
Więzień Miłości to popularny w Polsce serial turecki. Ile ma odcinków? Jaka jest jego fabuła? Wszystko można przeczytać poniżej. Znajdziesz też streszczenia wielu odcinków. Obsada serialu "Więzień miłości": ERKAN MERIC, YAPRAK DURMAZ, EZGI BARAN. 14.11.19

Poniżej znajdziesz streszczenia odcinków serialu "Więzień Miłości" 13.11.2019.

Więzień miłości odcinek 182 streszczenie, emisja 15 listopada 2019 roku
Alev udaje się przechwycić wideo, które może ją pogrążyć. Omer udaje chorobę, chcąc, by żona się nim opiekowała. Po pewnym czasie Zehra odkrywa podstęp. Nie szczędzi mężowi złośliwości.

Więzień miłości streszczenie odcinka 181, emisja 14 listopada
Hilmi wysyła Omerowi nagranie kompromitujące Alev. Kobieta robi wszystko, by jej przybrany kuzyn nie zdołał go odtworzyć. Yilmaz wymaga od niej teraz całkowitego posłuszeństwa. Salim bezskutecznie usiłuje pożyczyć od kogoś pieniądze

Odcinek 180 streszczenie, emisja środa 13 listopada
Mert jedzie do ojca. Jest zły i zarzuca mu, że chciał zabić Omera. Na zlecenie Mehtap Beton ma okraść Salima. Leyla martwi się brakiem wieści do Demira, który poleciał do Ameryki. Alev zrywa współpracę z Hilmim Yilmazem. Mężczyzna grozi jej, że poniesie poważne konsekwencje.

Sprawdź w naszym sklepie: Co może pomóc podczas jesiennych infekcji? >>

Streszczenie odcinka 179, emisja dopiero we wtorek 12 listopada
Zehra jest szczęśliwa, wiedząc, że Omerowi nic się nie stało. Bardzo troszczy się o męża, co sprawia mu widoczną przyjemność. Do Salima zgłasza się nowy klient. Chce złożyć duże zamówienie. Rodzina Kerwandizolu jest zdruzgotana na myśl o tym, co mogło się stać. Raport potwierdza, że w samolocie podłożono bombę.

W poniedziałek święto, nie ma emisji kolejnego odcinka serialu "Więzień miłości"

Więzień miłości streszczenie odcinka 178, emisja 8 października
Omer jest zły na żonę, która ukrywa przed nim, że zgubiła pierścionek. NIebawem Mert zawiadamia Zehrę, że samolot jej męża się rozbił. Hilmi Yilmaz informuje o tej tragedii Alev. Obie kobiety są zrozpaczone. Cevrije postanawia wyjechać. Nikt nie potrafi zrozumieć jej decyzji.

Wiezien milosci streszczenie 177 odcinka, emisja 7 listopada
Yasemin znajduje dorywczą pracę, by wesprzeć Koraya. Rozżalona Cevrije przestaje jeść. Bandyta nasłany przez Hilmiego Yilmaza pracuje jako kierowca Omera. Próbuje zabić biznesmena. Mehtap wysyła do Betona SMS-y, umawiając się z nim na spotkanie. Zamiast niego na miejscu zjawia się obcy starszy pan. Demir postanawia w zastępstwie Omera lecieć do Ameryki.

Więzień miłości odcinek 175 streszczenie, emisja wtorek, 5 listopada
Mert namawia Omera, by w podróż w interesach zabrał ze sobą Zehrę. Domownicy piszą anonimowe opinie o Cevrije. Hilmi grozi Omerowi zniszczy go, jeśli nie przerwie on współpracy z Mertem.

Więzień miłości odcinek 174 streszczenie, emisja poniedziałek 4 listopada
Mert organizuje dla Omera i Zehry sesję terapeutyczną. Małżonkowie są zmuszeni wyznać, co o sobie myślą. Hilmi zmusza syna, by się z nim spotkał. Nakazuje mu zerwać współpracę z Omerem.

W czwartek (31.10.19) oraz piątek (1.11.19) serial nie będzie emitowany.

Więzień miłości streszczenie odcinka 173 [środa 30 października]
Koray podsuwa Salimowi pomysł rozszerzenia produkcji i zwiększenia zarobków. Omer odkrywa, że to Mehtap przygotowała intrygę z domem schadzek i potem bezskutecznie usiłuje przeprosić żonę. Zehra i Ayse podejmują współpracę z dużym domem mody. Mert rozpoczyna trening osobisty Cevrije.

Więzień miłości odcinek 172 streszczenie, emisja we wtorek, 29 października
Ömer i Zehra kłócą się, Zehra nawet policzkuje męża, po czym oboje wybiegają z rzekomego domu schadzek. Leyla (Berna Üçkaleler) słyszy jak Demir rozmawia z jej ciotką myśląc, że Leyli nie ma w domu. Zehra, ku późniejszemu zaskoczeniu Ömera, decyduje się wrócić do rezydencji. Mert widzi ją zapłakaną i próbuje pocieszyć...

Więzień miłości odcinek 171 streszczenie, emisja w poniedziałek, 28 października
Po nerwowych przygotowaniach odbywają się zaręczyny Yasemin i Koraya. Okkes wyjeżdża na tydzień, by nadzorować remont. Mehtap zwabia Zehrę do rzekomego domu schadzek. Zmierza tam także Omer.

Więzień miłości odcinek 170 streszczenie. Emisja w piątek 25 października
Mert zaprasza na kolację, mąż jednak każe Zehrze odmówić. Mehtap wysyła Omerowi list, podając adres mieszkania, w którym jego żona rzekomo spotyka się z Yenerem. Cevrije chce się przyłączyć do przedsięwzięcia Zehry, by wspomóc edukację pewnej dziewczynki.

Więzień miłości odcinek 169, streszczenie
Omer i Zehra wspólnie przygotowują rodzinne śniadanie. Mężczyzna jednak nadal nie chce rozmawiać z żoną. Hediye i Okkes muszą wyremontować dom na wsi, ale brakuje im pieniędzy. Alev zdradza Hilmiemu Yilmazowi, że jego syn został wspólnikiem Omera.

Więzień miłości odcinek 168, streszczenie, emisja w środę 23.10
Zehra oddaje Mehtap pieniądze rzekomo wysłane przez Yenera. Później wybiera się z Yasemin, Korayem, i Shukran na zakupy związane z zaręczynami. Omer nadal jest zły na żonę. Podejrzewa ją o kontakty z Yenerem. Asya robi zdjęcia do szkoły. Prosi Zehrę i Omera, by się pocałowali.

Więzień miłości streszczenie odcinka 167, emisja we wtorek
Koray postanawia przesunąć datę ślubu, by zgromadzić oszczędności i nie być ciężarem dla Salima. Demir sugeruje Leyli, by przyjęła stanowisko finansistki w firmie Omera. Pobierając pieniądze z bankomatu, Zehra zauważa, że Yener wpłacił sporą sumę na jej rachunek.

Streszczenie odcinka 166, emisja w poniedziałek 21 października
Alev jest zdziwiona, gdy dowiaduje się, że Omer chce wraz z Mertem założyć nową firmę. Tymczasem on odkrywa, że Zehra dostała przelew od Yenera. Jest wściekły. Shukran mówi Mehtap, że Yasemin ma się niebawem zaręczyć z Korayem.

Więzień miłości streszczenie odcinka 165, emisja w piątek
Nazan oszukuje Omera, zdobywa czek na 100 tysięcy i porzuca pracę w rezydencji. Koray zamieszkuje u cioci Shukran. Salim sugeruje, by poprosił o rękę Yasemin. Beton odzyskuje wolność. Mert proponuje Omerowi spółkę w interesach.

Więzień miłości odcinek 164, streszczenie, emisja w czwartek 17 października
Omer pod wpływem Ayse namawia Zehrę, by kontynuowała projektowanie torebek. Wyznaje też żonie, że wiedział o planach Yenera dotyczących ślubu. Policja zatrzymuje Betona pod zarzutem udziału we włamaniach. W Stambule pojawia się Mert, syn Hilmiego. Koray ponownie podejmuje pracę w warsztacie Salima.

Więzień miłości 163 odcinek streszczenie
Mehtap powiadamia policję o rzekomym włamaniu do ich biura. Shukran sugeruje Salimowi, że Koray nie powinien mieszkać z Yasemin pod jednym dachem. Alev chowa list gwarancyjny, by uniemożliwić firmie Omera uzyskanie kredytu. Zehra w ostatniej chwili odnajduje dokument.

Więzień miłości odcinek 162 streszczenie, wtorek 15 października
Zehra daje się namówić Ayse na wyjście z domu. Łamie tym zakaz Omera, wzbudzając tym jego gniew. Nazan wręcza Zehrze znaleziony wniosek i zaczyna ją szantażować. Alev robi wszystko, by firma Omera nie dostała kredytu.

Więzień miłości odcinek 161 streszczenie, emisja w poniedziałek 14.10
Ayse coraz bardziej podoba się pomysł założenia firmy. Jest pełna zapału. Zehra jednak, pod wpływem słów Omera, nie wykazuje entuzjazmu. Nazan znajduje wniosek ślubny Zehry i Yenera. Obrażona przez Alev nie przekazuje jej jednak dokumentu.

Więzień miłości odcinek 160, streszczenie. Emisja 11 października 2019
Mehtap wysyła Omerowi wniosek ślubny Zehry i Yenera. Mężczyzna jest zdruzgotany. Hamil żąda od Alev, by zablokowała udzielenie kredytu firmie Omera. Ten zaś sprzeciwia się wspólnemu biznesowi Ayse i Zehry.

ZOBACZ >> Jak walczyć z próchnicą u dorosłych i dzieci>>

Więzień miłości odcinek 159, streszczenie, emisja w czwartek 10 października
Omer tłumaczy sie Zehrze, mówi jej, że chce ją chronić oraz całą jej rodzinę przed każdym kto spróbuje ich skrzywdzić. Alev chce się dowiedzieć dlaczego Omer zwolnił Mehtap. Zehra na spotkaniu z Mehtap dowiaduje się u źródła, że straciła pracę. Zehra po pewnym czasie mówi Omerowi, że nie powinien się mścić w ten sposób i że to że Mehtap jest czyjąś siostrą to nie jej wina.

Streszczenie odcinka 158
Omer popada w konflikt z Alev w związku ze zwolnieniem Mehtap z pracy. Demir oświadcza się Leyli. Nasłani przez Fikreta bandyci nie zastają w warsztacie Salima, lecz Zehrę. Grożą jej bronią i każą ściągnąć ojca. Omer bez wahania staje w jej obronie.

Więzień miłości streszczenie odcinka 157, 8 października 2019
Salim postanawia, że do czasu wyzdrowienia Koray zamieszka u niego. Stan chłopaka się poprawia. Ludzie Fikreta śledzą Zehrę. Omer dowiaduje się, że Mehtap jest siostrą Yenera. Tayfun dostaje przeniesienie do pracy w Ankarze. Żegna się z przyjaciółmi.

Więzień miłości streszczenie odcinka 156, emisja w poniedziałek 7 października
Wszyscy się martwią o rannego Koraya, który nie odzyskał przytomności. Ayse i Nihat zapraszają Cevriye i Müzeyyen do restauracji. Tayfun dowiaduje się o planach przeniesienia go do Ankary. Omer mści się na Alev za jej złośliwości pod adresem Zehry.

Więzień miłości streszczenie odcinka 155, emisja w piątek, 4 paździerka
Koray zostaje postrzelony podczas szarpaniny z bandytami nasłanymi przez ojca. Trafia do szpitala, jego stan lekarze oznajmiają jako ciężki. Omer dowiaduje się o strzelaninie i myśli, że ofiarą była Zehra.

Więzień miłości odcinek 154, 3 października w czwartek
Nazan podkrada pieniądze przeznaczone na zakupy. Ayse daje Ömerowi szalik, który w dzieciństwie zrobiła ich zmarła matka. Mehtap (Gözde Gürkan) zgadza się przekazać pieniądze płatnemu zabójcy, gdy Beton zobaczy się z Yenerem.

Więzień miłości odcinek 153, 2 października w środę
Właściciel warsztatu nakazuje Salimowi opuścić lokal. Człowiek Jenera porywa Omera i zwabia w pułapkę Zehrę. Fikret nakazuje Salimowi, by przyprowadził do niego Koraja.

Więzień miłości streszczenie odcinka 152, emisja we wtorek 1 października/b]
Mehtap (Gözde Gürkan) odkrywa, że Beton organizuje włamania do domów, by obniżyć ich wartość rynkową. Yasemin (Sultan Elif Taş) cierpi po odejściu Koraya (Halit Erman Ersoy).

[b]Więzień miłości streszczenie odcinka 151, emisja w poniedziałek 30 września

W samochodzie, którym jadą Zehra i Omer, kończy się benzyna. Para trafia do domu gościnnej wdowy. Znowu zaczynają się mieć ku sobie. Mehtap stwierdza, że Beton prowadzi jakieś interesy za jej plecami. Alev przyznaje się rodzinie, że miała stłuczkę.

Streszczenie odcinka 150, emisja 27 września
Koray postanawia odejść, gdyż nie chce, by Yasemin miała problemy. Alev podstępem ściąga Omera do hotelu. Niedługo potem sprowadza Zehrę. Yasemin ma żal do ojca, że odprawił Koraya. Baton wysyła Mehtap czułe SMS-y.

Więzień miłości 149 odcinek streszczenie, emisja 26 września
Ktoś próbuje się włamać do domu Leyli i ciotki Szukram. Salim nie odpuszcza i chce wysłać Yasemin na wieś. Yener obdarowuje Zehrę bukietem kwiatów, do których dołącza liścik. Koray wyznaje Salimowi, dlaczego go tak bardzo ceni. Wzruszony do łez mężczyzna broni go przed ojcem.

Odcinek 148 streszczenie, emisja 25 września
Yasemin postanawia uciec z domu razem z Korayem. Szukran próbuje wyperswadować Salimowi wysłanie córki na wieś. Zehra przyznaje przed Omerem, że niesłusznie go obwiniała o zniknięcie matki. Obiecuje, że odtąd będzi z nim szczera. Yener ucieka ze szpitala.

Więzień miłości streszczenie odcinka 147, emisja 24 września
Alev stara się na nowo zbliżyć do Omera. Zehra zdradza mężowi, że odwiedziła Yenera w szpitalu. Ciotka Szukran pomaga Tayfunowi znaleźć dom. Alev zleca służącej, by w rzeczach Omera ukryła zdjęcie, na którym są razem.

Więzień miłości odcinek 146 streszczenie, emisja 23 września
Yasemin prosi siostrę, by spróbowała udobruchać ojca. Mehtap chce się zemścić na Zehrze. Podstępem zmusza ją, by odwiedziła Yenera w szpitalu. Salim oznajmia Korayowi, że nigdy więcej nie chce go widzieć. Tymczasem po rozmowie z Zehrą mężczyzna znajduje rozwiązanie. Mówi Salimowi, że chce się ożenić z Yasemin.

Więzień miłości streszczenie odcinka 145, emisja w piątek 20 września,
Yasemin zrywa kontakty z Fundą. Alev usiłuje wykraść Dżewrije list, który przyszedł do Zehry. Ciotka robi jej dowcip. Yener próbuje popełnić samobójstwo. Zehra dostaje od niego list, z którego dowiaduje się, że Omer nie miał żadnego związku z ucieczką jej matki.

Więzień miłości odcinek 144 streszczenie, emisja czwartek 19 września
Koray nie zamierza dłużej przyjaźnić się z Alperem. Salim nie odzywa się do Yasemin, a cała dzielnica huczy od plotek o jej ucieczce. Dziewczyna widzi Zehrę z Omerem. Gdy wypytuje siostrę o niego, pojawia się ciotka Szukran. Do Zehry przychodzi list. Nie ma na nim adresu i nazwiska nadawcy.

Więzień miłości odcinek 143 streszczenie
Omer uwalnia Yasemin i Koraya. Salim nie przyjmuje do wiadomości, że jego córka została porwana. Czuje się zhańbiony i nie rozmawiać ani z nią, ani z Korayem. Dżewrije informuje Nihata, że Alev przeglądała dokumenty w gabinecie Omera.

Więzień miłości streszczenie odcinka 142, emisja 17 września
Alev wykrada dokumenty. Funda wkoło chwali się, że Yasemin uciekła z Korayem. Informacje prez nią rozpowiadane otrzymuje Salim. Omer mówi Zehrze, że jej siostra została porwana. Po chwili udaje mu się odnaleźć Yasemin i Koraya. Podczas akcji wyzwoleńczej padają strzały!

Odcinek 141 streszczenie, emisja w poniedziałek
Fikret oznajmia Korayowi, że uwolni Yasemin, gdy on wróci do domu. Omer także usiłuje odnaleźć porwaną dziewczynę. Koray odkrywa miejsce przetrzymywania młodej zakładniczki. Wówczas Yasemin dowiaduje się, że Fikret, jest jego ojcem. Funda mówi Zehrze, że jej siostra uciekła z Korayem.

Więzień miłości streszczenie odcinka 140, emisja w piątek 13 września
Leyla ma wyrzuty sumienia po tym, jak oddała Demirowi pierścionek. Mysli że bardzo go skrzywdziła. Ojciec Koraya, Fikret, zleca zdemolowanie warsztatu Salima i porwanie Yasemin. Omer odwozi Zehrę do domu rodziców. Staje się świadkiem uprowadzenia jej siostry.

Więzień miłości odcinek 139, streszczenie
Szukając w biurze dowodów przeciwko Alev, Nihat znajduje małżeński kontrakt Omera i Zehry. Dochodzi do konfrontacji. Omer nie chce ani na chwilę zostawiać Nihata i Ayse samych. Nie może pozwolić, by siostra poznała jego tajemnicę. Okazuje się, że wspólny wyjazd może nie dojść do skutku, bo mała Asya ma w tym czasie szkolną wycieczkę.

Streszczenie odcinka 138. Emisja w środę 11 września.
Omer nie potrafi powiedzieć Ayse prawdy o jej stanie zdrowia. Proponuje siostrze wspólny wyjazd na weekend. Koray nie chce narażać Salima i postanawia porzucić pracę w jego warsztacie. Nihat przyłapuje Alev na przeszukiwaniu dokumentów dotyczących kolejnego przetargu.

Więzień miłości streszczenie 137 odcinka. Emisja we wtorek 10 września
Yasemin i Koray zajmują się Salimem. Wcześniej został on pibity. Zehra próbuje namówić Omera, by powiedział Ayse prawdę o jej chorobie. Ona natomiast wspomina czasy, gdy Asya była malutka. Demir postanawia oświadczyć się Leyli.

Więzień miłości streszczenie odcinka 136, emisja w poniedziałek:
Zehra chce przekonać Omera, by powiedział siostrze prawdę. Ayse próbuje dowiedzieć się, gdzie jest pierścionek, który dostała od Dżerwije. W warsztacie Salima zjawiają się ludzie nasłani przez ojca Koraya. Niebawem Yasemin znajduje go nieprzytomnego. Koray podejrzewa, że może to być sprawka jego ojca.

Więzień miłości streszczenie odcinka 135, emisja 6 września
Zehra bezskutecznie usiłuje przekonać Omera, że jego siostra powinna znać prawdę o stanie swojego zdrowia. Tymczasem Ayse nie może znaleźć pierścionka, który dała jej Dżewrije. Demir rozmawia z szefem Leyli. Chce, by dziewczyna pracowała tylko nad jego projektem.

Więzień miłości 134 streszczenie czwartek, 5 września
Zehra wróciła do rezydencji. Podczas rozmowy z Ayse trudno jej opanować emocje. Omer też jest poruszony. Oboje zbliżają się do siebie. Dżewrije daje Ayse cenną pamiątkę rodzinną, pierścionek.

Więzień miłości streszczenie odcinka 133. Emisja środa 4 września.
Lekarz mówi Zehrze, że Ayse jest całkowicie zdrowa. Zehra podejrzewa, że Omer ją oszukał i próbował cynicznie wykorzystać jej uczucia. Oznajmia mężowi, że nigdy nie wróci do rezydencji. Niebawem jednak zmienia zdanie i zjawia się w domu Omera. Fikret nakazuje swoim ludziom, by zastraszyli Salima.

Więzień miłości odcinek 132 - streszczenie. Emisja we wtorek 3 września
Zehra opuszcza szpital i wraca do domu rodzinnego. Do warsztatu Salima przychodzi Fikret. Prosi, by to Koray wykonał u niego niezbędne naprawy. Omer odwiedza Zehrę i mówi jej, że Ayse umiera.

Więzień miłości odcinek 131 streszczenie. Emisja w poniedziałek 2 września
Leyla i Demir podstępem doprowadzają do spotkania Omera z Zehrą. Nie przynosi ono jednak oczekiwanego rezultatu. Zehra oznajmia, że powie o wszystkim Ayse. Gdy próbuje to zrobić, siostra Omera traci przytomność i trafia do szpitala. Zehra traci pewność, czy jej decyzja o opuszczeniu męża była słuszna.

Więzień miłości streszczenie odcinka 130
Omer znów zjawia się u Zehry. Musi spędzić u niej noc. Kobieta nadal upiera się przy rozwodzie. Mąż jest skłonny zgodzić się na ten krok, ale nie wie, jak powiedzieć o wszystkim Ayse.

Więzień miłości odcinek 129 streszczenie. Emisja 29 sierpnia.
Omer próbuje przekonać żonę, by zrezygnowała z rozwodu. Okkesz i Demir opowiadają Zehrze, jak bardzo mężczyzna cierpiał, gdy dowiedział się o wybuchu, w którym mogła zginąć. Niebawem Omer zjawia się w jej domu. Chce prosić, by z nim została. Wówczas z pracy wraca Salim.

Więzień miłości streszczenie odcinka 128, emisja we wtorek 27 sierpnia
Ömer przychodzi pod dom Zehry z kwiatami. Ostatecznie jednak odjeżdża bez słowa. Zehra wie, że był pod drzwiami.

Zehra zwraca się do adwokata w sprawie rozwodu. Ömer mimo wszystko chce ją ściągnąć do domu. Rodzina Ömera jest szczęśliwa z powodu powrotu Zehry do domu. Demir ma zamiar dać Leyli w prezencie pierścionek.

Więzień miłości streszczenie odcinka 127, emisja w poniedziałek 26 sierpnia
Rodzina Omera czeka z kolacją. On w szpitalu spotyka całą i zdrową Zehrę. Jest uradowany, że nic się jej nie stało. Mocno przytula żonę. Yasemin wraca do domu z lekkimi obrażeniami. Koray nie może się doczekać, kiedy ją zobaczy.

WIĘZIEŃ MIŁOŚCI ODCINEK 126, emisja 23 sierpnia
Zehra nie chce wracać do domu Omera. Umawia się z Yasemin w kawiarni. Dochodzi tam do do wybuchu gazu. Omer nie odbiera telefonów od siostry, żeby jej nie martwić. Wraz z Tayfunem szukają Zehry. Nie znajdują jej wśród tych, którzy przeżyli eksplozję.

Odcinek 125 streszczenie, emisja 22 sierpnia 2019 roku
Między Zehrą a Omerem dochodzi do gwałtownej kłótni, dotyczącej zniknięcia jej matki. Kobieta drze kontrakt, opuszcza rezydencję i wraca do swojego domu. Omer postanawia zmusić ją do powrotu. Funda nadal stara się poróżnić Yasemin z Korayem. Salim urządza mu miejsce do spania w warsztacie.

Więzień Miłości odcinek 124 streszczenie. Emisja 21 sierpnia 2019
Omer nakazuje Alev i Nihatowi, by razem pracowali. Ich relacje służbowe od samego początku układają się fatalnie. Zehra idzie z Ayse po zakupy. Siostra Omera dostaje niepokojących zawrotów głowy. Layla i Demir postanawiają zachować swój związek w ścisłej tajemnicy

Więzień miłości odc. 123 - emisja 20 sierpnia 2019
Tajfun spotyka Leylę na śniadaniu u Ömera, jest nią zauroczony. Zehra i Ömer tłumaczą się, czemu nie przyszli na firmową kolację. Ömer pozwala Alev wrócić do firmy. Mówi jej o tym podczas rodzinnej kolacji.

Więzień miłości odc. 122 - emisja 19 sierpnia 2019
Alev uświadamia Zehrę, że na kolacji będą dziennikarze, którzy będą wypytywać o różne rzeczy. Zehra postanawia więc, że nie chce iść na kolację. Ömer zostaje z nią w rezydencji. Tajfun zdradza Zehrze informacje, dotyczące jej matki. Mówi jej o rannym mężczyźnie i zaginionej kobiecie oraz o tym, że jedynym świadkiem zdarzenia jest Ömer.

Więzień miłości odcinek 121 streszczenie, 16 sierpnia
Yener dowiaduje się, że to Omer złożył na niego skargę. Tymczasem rodzina Omera przygotowuje się do dorocznej kolacji dla pracowników firmy. Opłacony przez Koraya Alper pozbawia przyjaciela mieszkania. Hilmi domaga się, by Alev wróciła do firmy.
Więzień miłości odcinek 120 streszczenie, 14 sierpnia
Demir (Umut Aksoy) bez powodzenia próbuje się zbliżyć do Leyli (Berna Üçkaleler). Tajfun odwiedza Alev (Ezgi Baran), przez co ona zaczyna się denerwować. Zehra pokazuje ojcu pieniądze znalezione w pokoju Yasemin.

Więzień miłości odcinek 119 streszczenie, 13 sierpnia
Omer znowu chce zaproponować Yenerowi ugodę. Zehra odwiedza Yasemin i szukając albumu ze zdjęciami, znajduje dużą sumę pieniędzy. Postanawia dowiedzieć się, skąd się wzięły w ich domu, i jedzie odwiedzić Yenera w więzieniu. Tymczasem Funda podstępem próbuje zwrócić uwagę Yasemin na Alpera.

Więzień miłości odcinek 118 streszczenie, 12 sierpnia
Ömer i Demir sprawdzają w firmie akta personalne. Szukają osoby, która wysłała anonim i zdjęcie rodziny Zehry. Salim robi Yasemin wyrzuty o to, że jest niesłowna. Demir próbuje bardziej zbliżyć się do Leyli, lecz jej to nie odpowiada. Załamana Hedije chce odejść od rodziny Kerwandziolu, lecz Omerowi udaje się ją przekonać do pozostania.

Więzień miłości odcinek 116 streszczenie, 9 sierpnia
Omer i Demir szukają osoby, która wysłała anonim i zdjęcie rodziny Zehry. Selim robi wyrzuty Yasemin. Ma do niej pretensje, że jest niesłowna. Demir próbuje bardziej zbliżyć się do Leyli.
Więzień miłości odcinek 117 streszczenie, 8 sierpnia
Hedije postanawia odejść z domu Omera. Kurier dostarcza do posiadłości tajemniczą przesyłkę. Alev c
Więzień miłości odcinek 116 streszczenie, 7 sierpnia
Salim pojawił się w rezydencji Ömera (Erkan Meriç), a Zehra robiła wszystko, aby jej nie zobaczył. Udało się, ale przez to Zehra wpadła w panikę. Później nałożyła sobie zupy, do której Cewrije przez pomyłkę dodała płynu do zmywania. Ömer bardzo się przestraszył, a za wszystko obwiniona została Hedije

Więzień miłości odcinek 115 streszczenie, 6 sierpnia
Omer zwalnia sekretarkę, która poleciła Salima do pracy w rezydencji. Intryga Mehtap pozostaje niewykryta. Cewrije przez pomyłkę dodaje do potrawy płynu do zmywania. Zehra nabiera sobie cały talerz - rodzina podejrzewa, że mogła się zatruć.

Ile odcinków ma serial "Więzień miłości" w Polsce?


Więzień miłości odcinek 114 streszczenie, 5 sierpnia
Zehra boi się opuścić swój pokój, by nie spotkać się z ojcem, naprawiającym meble w rezydencji. Zehra wyznaje Omerowi, że potrzebowała pieniędzy na operację ojca. Omer widzi, jak bardzo się co do niej pomylił. Fundzie udaje się zbliżyć do Yasemin i Koraja.

Serial składać się będzie aż z 399 odcinków. Emisja potrwa ok. 1,5 roku

Więzień miłości odcinek 113 streszczenie, 5 sierpnia
Leyla wreszcie idzie z Demirem na obiad. Mehtap wysyła Salima do rezydencji Omera, gdzie ma dokonać koniecznych napraw. Zehra ukrywa się przed nim. Alew odwiedza w areszcie Yenera, który odrzuca jej propozycję współpracy.

WIĘZIEŃ MIŁOŚCI STRESZCZENIA ODCINKÓW

Więzień miłości aktorzy


Obsada serialu "Więzień miłości":


W nowym serialu TVP2 "Więzień Miłości" wystąpią:
  • Hazal Subasi
  • Erkan Meriç,
  • Yaprak Durmaz


O czym będzie serial "Więzień miłości"?
Serial jest obyczajowym obrazem, którego perypetie głównych bohaterów mają miejsce w Turcji. Rodzeństwo Ayse i Omer zostało porzucone przez ich matkę. Omer zaprzysięga, że zawsze najważniejszą osobą będzie dla niego jego siostra Ayse. Dowiaduje się, że zostało jej niewiele czasu do końca życia. Postanawia uszczęśliwić swoją siostrę i wziąć ślub, posuwa się do tego, że bierze fikcyjny ślub z kobietą, która potrzebuje pieniędzy.

Zawiera umowę z Zehrą, jednak później sprawy się komplikują, Chcąc uszczęśliwić swoją umierającą siostrę postanawia ożenić się z Zehrą, jednak nie wszystko wychodzi po jego myśli.

WIĘZIEŃ MIŁOŚCI SERIAL streszczenie

  • WIĘZIEŃ MIŁOŚCI
  • Yaprak Durmaz

WIĘZIEŃ MIŁOŚCI FACEBOOKŹRÓDŁO: telemagazyn.pl

Muzotok - AniKa Dąbrowska: "(...) z Roxy jesteśmy przyjaciółkami"

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 173

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

c
condilla

Jestem pani CONDILLA VINCENT ze Stanów Zjednoczonych, chcę podzielić się świadectwem mojego życia dla każdego z nich. Byłem żonaty z moim mężem VINCENTEM, kocham go tak bardzo, że jesteśmy małżeństwem od siedmiu lat z dwójką dzieci. Kiedy pojechał na wakacje do Francji, odniósł się do kobiety o imieniu Ashley, powiedział mi, że nie jest już zainteresowany naszym małżeństwem. Byłem tak zdezorientowany i szukałem pomocy, że nie wiem, co robić, dopóki nie spotkałem mojej przyjaciółki Marii i nie powiedziałem jej o moim problemie. Powiedziała mi, żebym się nie martwiła, że ​​ma podobny problem, i przedstawiła mnie mężczyźnie o imieniu Dr. OMON, który rzucił zaklęcie na swojego byłego chłopaka i sprowadził go po trzech dniach. Maria prosi mnie o skontaktowanie się z dr. OMONEM. Skontaktowałem się z nim, aby pomóc mi przywrócić męża, a on prosi mnie, abym nie martwił się, że bogowie jego przodków będą dla mnie walczyć. Powiedział mi, że po trzech dniach dołączy do mnie i mojego męża. Po trzech dniach mój mąż zadzwonił do mnie i powiedział, że znów szuka rzeczy u mnie; Zaskoczył mnie, gdy go zobaczyłem, i zaczął wołać o wybaczenie. W tej chwili jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie w związku z tym, co ten wielki dr OMON zrobił dla mnie i mojego męża, możesz skontaktować się z jego e-mailem: (omonbabalola@gmail.com). Lub WhatsApp .. on w tej liczbie. ( 2348134046638) Prosimy o kontakt w sprawie wszelkich problemów, takich jak:

(1) Jeśli chcesz, żeby twój były powrócił

(2) Jeśli zawsze masz koszmary.

(3) Chcesz awansować w swoim biurze.

(4) Jeśli chcesz dziecko.

(5) leki ziołowe

(6) Chcesz być bogaty.

(7) Chcesz zawiązać męża / żonę, aby była jego na zawsze.

(8) Jeśli potrzebujesz pomocy finansowej.

(9) Pozwól ludziom słuchać twoich słów i robić, co chcą.

(10) Rozwiązanie skrzynki ETC

Proszę skontaktować się z nim ponownie pod adresem (omonbabalola@gmail.com) lub whatsApp .. pod tym numerem. ( 2348134046638). i bądźcie błogosławieni

U
USA
WE OFFER AFFORDABLE LOAN BUSINESS/COMPANY/PROJECT/PERSONAL LOANS WORLDWIDE BY Call/Text 1(209)643-7283 Email brianloancapital@gmail.com

XMAS IS HERE AGAIN, DO NOT BE LEFT OUT, APPLY FOR ALL KINDS OF XMAS LOAN WITH US TODAY! XMAS FREE GIFTS PACKAGE FOR INTERESTED CLIENTS

We are financial consultants providing reliable loans to individuals and funding for business, home and projects start up. Are you tired of seeking loans or are you in any financial mess. Do you have a low credit score, and you will find it difficult to get loans from banks and other financial institutions? then worry no more for we are the solution to your financial misfortune. we offer all types of loan ranging from $3,000.00 to $600,000,000.00USD with a low interest rate of 2% and loan duration of 1 to 33 years to pay back the loan secure and unsecured. Are you losing sleep at nights worrying how to get a Legit Loan Lender? Contact us via Call/Text 1(209)643-7283 Email: brianloancapital@gmail.com

Do you have a bad credit? Do you need money to pay bills? Do you need loan to buy, refinance or renovate your home? Is it necessary to start a new business? Do you have an unfinished project due to poor funding? Do you need money to invest in any specialty that will benefit you? BRIAN CAPITAL LOANS aims is to provide excellent professional financial services which include the followings

* Personal loans * Business loans

* Home loans * Farm Loans

* Education loans * Debt consolidation loans

* Truck Loans * Car Loans

* Hotels Loans * Refinancing Loans

* Venture capital and many more.

We are certified, reliable, powerful, fast and dynamic, with no credit check and offers a 100% guarantee loans and finances

Yours Faithfully

Hillson Brian Christopher

Call/Text 1(209)643-7283

Email brianloancapital@gmail.com
G
Gość

Dr Агбазара-wielki człowiek, ten lekarz pomoże mi odzyskać moją ukochaną Jenny Williams, która zerwała ze mną 2 lata temu z jego potężnym zaklęciem, a dziś wraca do mnie, więc jeśli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nim przez e-mail: ( agbazara@gmail. com ) lub zadzwoń / WhatsApp ( 234 810 410 2662 ). I rozwiąż swój problem jak ja.

C
Claudia Klein

Witaj, sezon świąteczny znów tu jest, ci, którzy otrzymali od nas pożyczkę, powinni wyjść i zacząć zeznawać, a ci, którzy potrzebują pilnej pożyczki, powinni się z nami skontaktować.

Małe wprowadzenie o mnie.

Nazywam się Claudia Klein, jestem Niemką i reprezentuję Spotcap Global Financial Services. Udzielamy wszelkiego rodzaju pożyczek według subsydiowanej stopy 3%

Niezależnie od tego, czy jest to pożyczka na zakup domu lub samochodu, pożyczka na wakacje, czy pożyczka biznesowa, pożyczka osobista, oferujemy zarówno pożyczkę na okres, jak i pożyczkę krótkoterminową. Oto najlepsze rozwiązanie problemów finansowych. Zainteresowane strony powinny skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem poczty elektronicznej: spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: 4915758108767 |

Jeśli chodzi o pożyczanie przez Internet, jesteśmy bardzo wiarygodni i godni zaufania. Bardzo ważne jest, aby współpracować z odpowiednią firmą. Pomożemy Ci uzyskać najlepszą stopę oprocentowania pożyczki, niezależnie od wyniku kredytowego! Jeśli szukasz jakiejkolwiek pożyczki, jesteśmy odpowiednią firmą, z którą możesz się skontaktować.

Wiemy, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem Dla osób, które mają problemy finansowe i potrzebują ich rozwiązania, wiele osób ma trudności z uzyskaniem pożyczki w lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych z powodu wysokiego oprocentowania , niewystarczające zabezpieczenie, stosunek zadłużenia do dochodu, niska ocena wiarygodności kredytowej lub z jakichkolwiek innych powodów

Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty pożyczki za pośrednictwem tego e-maila: | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: 4915758108767 | I Natychmiastowa odpowiedź.

T
Thomas Anderson

Potrzebujesz osobistego biznesu lub finansowania inwestycji, bez stresu i szybkiej zgody? Jeśli tak, skontaktuj się z nami już dziś, ponieważ obecnie oferujemy pożyczki o doskonałej stopie procentowej wynoszącej 3%. Nasze finanse są zabezpieczone i bezpieczne. Szczęście naszych klientów jest naszą siłą. kredyty w wysokości od 1000 $ do 1 000 000 $, dostępne są teraz pożyczki biznesowe, osobiste, domowe, podróżne i studenckie itp. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji za pomocą tego e-maila: info.cashcraft84@gmail.com

Numer WhatsApp 380 50 827 6325

Wyślij SMS-a 1 813 430 7462

Specjalista ds. Pożyczek.

Poniedziałek-sobota: 7:30 - 18:30 {Czas przetwarzania}.

Niedziela: 12–18: 30 {Czas przetwarzania}

M
MR PENDELIS

ŚWIADECTWO DOTYCZĄCE SPOSOBU POŻYCZKI

Dzień dobry Wszystkim, jestem panią Clency Dexter. Mieszkam na Florydzie i jestem dziś szczęśliwą kobietą, chcę podziękować panu PENDELISOWI WEALTH? ponieważ ta pożyczka oferuje BOGA obawiającego się człowieka. (TO PRAWDA). wszyscy powinniście się z nim skontaktować przez: pwloancompany484@gmail.com

Z poważaniem.

A
Alex Gilbert

Jak otrzymałem kwotę pożyczki od wiarygodnej firmy pożyczkowej (martinlucianoworldwideloans@hotmail.com lub WhatsApps / Phone: ( 44 7520 660836).

Witam wszystkich, nazywam się Alex Gilbert, pochodzę ze Stanów Zjednoczonych, chciałem podzielić się moim małym świadectwem o tym, jak otrzymałem pożyczkę od usług finansowych Martin Luciano World Wide Loans Financial Services za pośrednictwem poczty elektronicznej (martinlucianoworldwideloans@hotmail.com lub WhatsApps / Phone: ( 44 7520 660836) po tym, jak kilkakrotnie złożyłem wniosek od różnych pożyczkodawców, którzy twierdzili, że są pożyczkodawcami tutaj na tym forum, pomyślałem, że ich pożyczki są prawdziwe i złożyłem podanie, ale nigdy nie udzieliłem mi pożyczki, ale odmówiłem, dopóki mój przyjaciel się nie przedstawił mnie Martinowi Luciano World Wide Loans Financial Services, który obiecał pomóc mi pożyczką mojego pragnienia i naprawdę zrobił tak, jak obiecał bez żadnych opóźnień, miałem wątpliwości, ale nigdy nie chciałem w to uwierzyć. Nigdy nie myślałem, że nadal są wiarygodni i prawdziwi pożyczkodawcy w Internecie, dopóki nie spotkałem się z tą firmą pożyczkową, która naprawdę pomogła mi z moją pożyczką i zmieniła moje życie na lepsze. Radziłbym ci znaleźć pilną pożyczkę, aby skontaktować się z nimi dzisiaj, ponieważ są prawdziwi rozum i zrozumienie. Więc jeśli potrzebujesz pilnej pożyczki lub chcesz uzyskać finansowanie swoich projektów, uprzejmie prosimy o kontakt z Martin Luciano Worldwide Loans Financial Services na adres e-mail firmy (martinlucianoworldwideloans@hotmail.com lub WhatsApps / Phone: ( 44 7520 660836) .

E
Ewa Teresa

Cześć Przepraszam, możesz mnie nie znać. Nazywam się Ewa. Byłem w takiej sytuacji, jak teraz, kiedy potrzebowałem pożyczki. Wystąpiłem o pożyczkę od ponad 2 firm na tej stronie i zostałem oszukany. Straciłem ponad 9000 złotych. Byłem sfrustrowany i zmęczony, dopóki moja przyjaciółka, którą razem pracujemy jako lekarz, Jane po imieniu połączyła mnie z wiarygodną i prawdziwą firmą pożyczkową JORGE GRACE KREDYT FIRMY. Pomogli mi z pożyczką w wysokości 60 0000 zł, może ci pomóc również, jeśli potrzebujesz pilnej pożyczki Wystarczy wysłać je e-mailem na adres: {jorgegraceloanfirm@gmail.com}, aby uzyskać prawdziwą pożyczkę, której są zaufani i zatwierdzoną przez rząd firmę pożyczkową, dzięki.

Ewa Teresa

P
Pamela Raymond

Dobra wiadomość dla wszystkich, jestem tutaj, aby podzielić się świadectwem o tym, jak otrzymałem pożyczkę. Cóż, w zeszłym tygodniu dostałem pożyczkę od znanej i wiernej firmy i chętnie pomogę każdemu ciału. Na początku nigdy nie ufałem firmie i powiedziałem, że powinienem po prostu ich śledzić, aby zobaczyć, w jaki sposób udzielać transakcji i śledzić je krok po kroku, wszystko stało się interesujące i miłe, więc proszę o pożyczkę, a oni udzielili jej, jak tylko transakcja została wykonana, pieniądze zostały przekazane mi w ciągu 24 godzin. Moja rada jest, aby każdy organ na forum skontaktował się z nimi teraz e-mail: globalprovissioncompany@gmail.com

C
Claudia Klein

Czy potrzebujesz pożyczki w celu konsolidacji zadłużenia przy przystępnej stopie procentowej? Lub potrzebujesz pożyczki z powodów osobistych lub pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub rozszerzenie działalności itp. Zainteresowane strony powinny skontaktować się z nami w celu uzyskania dalszych informacji za pośrednictwem tego e-maila: | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: 4915758108767 |

Jeśli chodzi o pożyczanie przez Internet, jesteśmy bardzo wiarygodni i godni zaufania. Skontaktuj się z nami już dziś, koniecznie musisz współpracować z odpowiednią firmą. Pomożemy Ci uzyskać najlepszą stawkę za pożyczkę, niezależnie od kredytu !!! Jeśli szukasz jakiejkolwiek pożyczki, trafiłeś we właściwe miejsce. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem poczty e-mail: | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: 4915758108767 |

Oferujemy doradztwo finansowe dla klientów, firm poszukujących finansowania dłużnego / pożyczkowego i poszukujących kapitału obrotowego na rozpoczęcie nowej działalności lub rozszerzenie istniejącej działalności. Zainteresowane strony powinny skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem poczty elektronicznej: spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: 4915758108767 |

Oferujemy wszystkie rodzaje pożyczek

v
vondilla

Jestem pani CONDILLA VINCENT ze Stanów Zjednoczonych, chcę podzielić się świadectwem mojego życia dla każdego z nich. Byłem żonaty z moim mężem VINCENTEM, kocham go tak bardzo, że jesteśmy małżeństwem od siedmiu lat z dwójką dzieci. Kiedy pojechał na wakacje do Francji, odniósł się do kobiety o imieniu Ashley, powiedział mi, że nie jest już zainteresowany naszym małżeństwem. Byłem tak zdezorientowany i szukałem pomocy, że nie wiem, co robić, dopóki nie spotkałem mojej przyjaciółki Marii i nie powiedziałem jej o moim problemie. Powiedziała mi, żebym się nie martwiła, że ​​ma podobny problem, i przedstawiła mnie mężczyźnie o imieniu Dr. OMON, który rzucił zaklęcie na swojego byłego chłopaka i sprowadził go po trzech dniach. Maria prosi mnie o skontaktowanie się z dr. OMONEM. Skontaktowałem się z nim, aby pomóc mi przywrócić męża, a on prosi mnie, abym nie martwił się, że bogowie jego przodków będą dla mnie walczyć. Powiedział mi, że po trzech dniach dołączy do mnie i mojego męża. Po trzech dniach mój mąż zadzwonił do mnie i powiedział, że znowu szuka rzeczy ze mną; Zaskoczył mnie, gdy go zobaczyłem, i zaczął wołać o wybaczenie. W tej chwili jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie w związku z tym, co ten wielki dr OMON zrobił dla mnie i mojego męża, możesz skontaktować się z jego e-mailem: (omonbabalola@gmail.com). Lub WhatsApp .. on w tej liczbie. ( 2348134046638) Prosimy o kontakt w sprawie wszelkich problemów, takich jak:

(1) Jeśli chcesz, żeby twój były powrócił

(2) Jeśli zawsze masz koszmary.

(3) Chcesz awansować w swoim biurze.

(4) Jeśli chcesz dziecko.

(5) leki ziołowe

(6) Chcesz być bogaty.

(7) Chcesz związać męża / żonę, aby była jego na zawsze.

(8) Jeśli potrzebujesz pomocy finansowej.

(9) Pozwól ludziom słuchać twoich słów i robić, co chcą.

(10) Rozwiązanie skrzynki ETC

Proszę skontaktować się z nim ponownie pod adresem (omonbabalola@gmail.com) lub whatsApp .. pod tym numerem. ( 2348134046638). i bądźcie błogosławieni

K
Karin Sabine

Witam Pana / Pani

Czy potrzebujesz pilnej pożyczki, czy potrzebujesz pożyczki na refinansowanie, czy potrzebujesz pożyczki na spłatę swojego długu? Potrzebujesz pożyczki na zakup samochodu lub domu? Jeśli tak, nie martw się więcej, oferujemy wszelkiego rodzaju pożyczki o dopuszczalnej stopie procentowej bez sprawdzania kredytu !!! skontaktuj się z nami dzisiaj przez e-mail.

E-mail: sabinhelps@gmail.com

Dziękuję.

Pan Karin Sabine

G
Gość

Potrzebujesz pilnie pożyczki? Czy jesteś w kryzysie finansowym? Nie martw się więcej, ponieważ rozwiązanie jest tutaj. Skontaktuj się ze mną dzisiaj w sprawie wszelkiego rodzaju pożyczek pod adresem: annaweichhaus11@gmail.com lub Dodaj mnie na Whatsapp: 15174314376

A
Alex Gilbert

Jak otrzymałem żądaną kwotę pożyczki od wiarygodnej firmy pożyczkowej (martinlucianoworldwideloans@hotmail.com lub WhatsApps Phone: ( 447520660836). Witam wszystkich, nazywam się Alex Gilbert, jestem z Montany, Stany Zjednoczone, jestem tutaj, aby zeznawać Otrzymałem pożyczkę od Martin Luciano World Wide Loans Financial Services z e-mailem (martinlucianoworldwideloans@hotmail.com lub WhatsApps Phone: ( 447520660836). Po kilkakrotnym złożeniu wniosku od różnych pożyczkodawców, którzy twierdzili, że są pożyczkodawcami tutaj, na tym forum, ja myślałem, że ich pożyczki są prawdziwe i złożyłem podanie, ale nigdy nie udzieliły mi pożyczki, dopóki mój przyjaciel nie przedstawił mi Martina Luciano World Wide Loans Financial Services, który obiecał pomóc mi pożyczką mojej woli i naprawdę zrobił tak, jak obiecał bez żadnego z pewnym opóźnieniem miałem wątpliwości, ale nigdy nie chciałem w to uwierzyć. Nigdy nie myślałem, że nadal istnieją wiarygodni i prawdziwi pożyczkodawcy, dopóki nie spotkałem się z tą firmą pożyczkową, która naprawdę pomogła mi z pożyczką i zmieniła moje życie na lepsze. obecnie istnieje wielu dobrych pożyczkodawców, ale radzę ci szukać pożyczki, aby skontaktować się z nimi dzisiaj, ponieważ są troskliwi i wyrozumiali. Nie wiem, czy potrzebujesz pilnej pożyczki, czy też potrzebujesz funduszy na swoje projekty, więc skontaktuj się z Martin Luciano World Wide Loans Financial Services na adres e-mail firmy (martinlucianoworldwideloans@hotmail.com lub WhatsApps Phone: ( 447520660836)

L
Lenka Bolkova

Pożyczki w ciągu 24 godzin dla całego kraju.

Prywatna firma pożyczkowa jest czynna 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Udzielimy pożyczek przez Internet do 500 tys. EUR na okres do 300 miesięcy szybko i bez zbędnych formalności, a nawet bez wychodzenia z domu. Raty od 350 EUR, wystarczy wyciąg z rachunku lub wyciąg, całkowicie online - klient otrzymuje pieniądze nawet w ciągu 1 godziny!

leni.bolkova01@gmail.com lub WhatsApp: 420608987486

Pożyczki w ciągu 24 godzin dla całej Polski

Mamy dla Ciebie najnowsze oferty pożyczek 24/7. Jeśli zastanawiasz się nad zaciągnięciem pierwszej lub nowej pożyczki online, ale nie wiesz, którą wybrać, dobrym pomysłem jest skorzystanie ze sprawdzonego źródła. Sprawdź pożyczki oferowane przez nas za pośrednictwem adresu e-mail: leni.bolkova01@gmail.com lub WhatsApp: 420608987486, 7 dni w tygodniu i złóż wniosek.

Dodaj ogłoszenie