Wielki sukces Dariusza Wilka

hof
Dariusz Wilk (w środku)
Dariusz Wilk (w środku) archiwum
Dariusz Wilk, bokser łódzkiego RKS, wygrał rywalizację pięściarzy w wadze 66 kg XXX Międzynarodowego Turnieju O Srebrną Łódkę im. Stanisława Ambroziewicza.

W drodze na najwyższy stopień podium nasz zawodnik pokonał Piotra Arnista z klubu Tiger Łomża (3:0), Pawła Czubkowskiego - Fenix Warszawa (2:1) i w finale wygrał z Sebastianem Wiktorzakiem z Olimpu Szczecin (2:1).
W Jubileuszowym Turnieju startowało 107 zawodników z 43 klubów z Polski, oraz reprezentanci Litwy i Białorusi. Obserwatorem walk był trener kadry Polski kadetów Zbigniew Rubo, który po turnieju ustalił skład reprezentacji na Mistrzostwa Europy dla tej kategorii wiekowej, powołując sześciu pięściarzy.