Widzewianka Angel Robinson
Widzewianka Angel Robinson łukasz kasprzak
Niestety, Widzew nie miał nic do powiedzenia w meczu z Basketem Gdynia.

Przegrała mecz w pierwszej połowie.
Miłe złego poczłątki. Łodzianki prowadziły 14:13, ale im dalej tym było gorzej. Gospodynie pojedyncze skuteczne akcje przeplatały kompletnym zastojem. Przegrały różnicą 40 punktów. Na 14 punktów Basketu, nie odpowiedziały żadnym. Nic nie wniosły rezerwowe, które zdobyły tylko dziewięć, gdy rywalek aż 40. Widzew prowadził w tym spotkaniu przez niecałe dwie minuty.
Kibice liczyli na to, że w trzeciej i czwartej kwarcie będzie lepiej. Łodzianki nawiązały wyrównaną walkę znów tylko przez kilka minut, potem dopadła je fatalna sportowa zapaść. Czyżby łodzianki myślały już z zbliżających się świętach?
Widzew - Basket Gdynia 59:99
(18:26, 12:23, 16:25, 13:25)
Widzew: Brumermane i Robinson po 13, Crook 10, Adamowicz 9, Kenig i Urbaniak po 4, Bujniak, Kaja i Niedzielska po 2