Widzew Znicz. Łodzianie zmiażdżyli rywali, wygrali 6:0!

Paweł Strzelecki
Dziś Widzew gra ze Zniczem w Pruszkowie. Widzew Łódź Znicz Pruszków na żywo online Polskapress
Widzew znicz na żywo online. Dziś Widzew jedzie do Pruszkowa na mecz z miejscowym Zniczem. Łodzianie potrzebują punktów, by nie stracić kontaktu z czołówką i umocnić się w walce o awans do 1 ligi. Zapraszamy na naszą relację na żywo. Mecz Widzew Łódź Znicz Pruszków od godziny 13.05. Nasza relacja od godziny 12.55. Widzew Znicz. Zapraszamy!

Widzew Znicz na żywo online

Wynik meczu ZNICZ WIDZEW 0:6

Widzew po profesorsku wykorzystał fakt, że grał w przewadze i zmiażdżył rywala
Koniec meczu. Widzew wygrał 6:0

89 min - za Pyrkę wchodzi Szymański

po centrze z rzutu rożnego Kosakiewicza, Robak posłał głową piłkę do siatki. To dwunaste trafienie kapitana. 0:6
85 min - gol dla Widzewa
84 min - znakomita interwencja Misztala po strzale Ameyawa
80 min - Suchanek za Zjawińskiego
79 min - Jeszcze jedna próba łodzian. Strzał Możdżenia broni Misztal
76 min - z boiska schodzi Gutowski,na boisku pojawia się z boiska schodzi Gutowski, na boisku pojawia się Ameyaw
Po składnej akcji łodzian i asyście Robaka. Mandiangu z czterech metrów pokonuje Misztala. 0:5
75 min - gol dla Widzewa

68 min - z boiska schodzi Noiszewski, na boisku pojawia się Handzlik
składna akcja na prawej stronie łodzian Możdżenia z Kosakiewiczem. Po podaniu tego ostatniego piłkę w siatce umieszcza stojący na piątym metrze Wolszyński. 0:4
67 min - gol dla Widzewa
64 min - Wolsztyński zmienił Kitę
64 min - żółtą kartkę ujrzał Tanżyna

60 min - Mandiangu zmienia Radwańskiego

Jedenasta bramka Robaka w rozgrywkach
59 min - Baran sfaulował Robaka, a ten pewnie wykorzystał jedenastkę 0:3
58 min - Rzut karny dla Widzewa
53 min - po strzale z ostrego kąta Robaka, piłkę broni Misztal
51 min - po mocnym strzale po ziemi Tarnawskiego dobra interwencja Pawłowskiego

Po centrze z rzutu rożnego piłka trafiła do Tanżyny, który niczym rasowy napastnik posłał piłkę z trzech metrów do siatki. 0:2
49 min - gol dla Widzewa
Druga połowa rozpoczęta
Zmiana w Zniczu. Rackiewicza zmienia Wrześniewski. Zmiana w Widzewie Pięczek za Kordasa
Czerwona kartka odmieniła losy spotkania. Widzew przejął inicjatywę. Strzelił przypadkową bramkę, bo jakiś wspaniałych akcji nie tworzył, a innych stuprocentowych bramkowych okazji nie miał

Koniec pierwszej połowy
45 min - składna akcja Robaka, Kity i Gutowskiego. Po strzale tego ostatniego piłkę łapie Misztal
41 min - indywidualna akcja Radwańskiego. Po jego strzale zza pola karnego piłka odbiła się od Tarnowskiego i wpadła do siatki. 0:1
41 min gol dla Widzewa
40 min - po faulu żółta kartka dla Kordasa
39 min - po strzale Możdżenia świetną interwencją popisał się Misztal
39 min - w polu karnym pada na murawę Robak który ma ogromne pretensje do Barana, sędzia niczego nie dostrzegł
37 min - po podaniu Gutowskiego, strzale Możdżenia i rykoszecie rzut rożny dla łodzian
35 min - oblężenie bramki Znicza, centry w pole karne nic nie dają
31 min - prostopadłe podanie do Robaka w pole bramkowe, piłkę wybija obrońca

28 min - z ostrego kąta wyjątkowo niecelny strzał Gutowskiego
25 min - Bochanek ostro fauluje Kordasa i ogląda drugą żółtą czyli czerwoną kartkę. Znicz gra w dziesiątkę!

24 min - po strzale Radwańskiego zza pola karnego piłka o metr minęła słupek bramki Znicza

21 min - po centrze Poczobuta i główce Kity piłkę pewnie chwyta Misztal
19 min - po indywidualnej akcji Robak zacentrował wzdłuż linii bramkowej, ale tam nie było żadnego z jego kolegów
14 min - Machalski nie zdecydował się na lobowanie Pawłowskiego, który wyszedł poza pole karne. Z piłką później popędził Tarnowski, po którego strzale piłka wylądowała w rękach bramkarza Widzewa

12 min - Kita strzałem z półobrotu zakończył zamieszanie pod bramką Znicza
Na razie lepsze ważenie robi Znicz
10 min - druga znakomita szansa Znicza. Po centrze z lewej strony Zjawiński główkował nad poprzeczkę
8 min - żółta kartka dla Bochenka po faulu na Gutowskim
6 min - mogło być 1:0 dla gospodarzy. Po centrze w pole karne, Kordas nie upilnował Tarnowskiego, ten jednak posłał piłkę panu Bogu w okno

5 min - po podaniu Robaka, Radwański padał jak długi w polu karnym. Arbiter pokazał mu żółtą kartę za wątpliwej wartości aktorskich

4 min - leży we własnym polu karnym poturbowany Kita
2 min - Kita podaje w pole karne do Robaka. Łodzianin zablokowany
1 min - zaczynamy
Łodzianie na biało
Na trybunach w Pruszkowie pustawo
Rezerwowi Widzew: Wolański – Turzyniecki, Zieleniecki, Pięczek, Gąsior, Zejdler, Mandiangu, Ameyaw, Wolsztyński
Rezerwowi - Znicz: Wysocki – Suchanek, Szymański, Handzlik, Jóźwiak, Wrześniewski, Zawal
Znicz zagra z Widzewem pod wodzą nowego trenera. Po porażce w Toruniu bossowie klubu postanowili dokonać zmiany szkoleniowca. Andrzeja Prawdę zastąpił Piotr Mosór, który podczas swojej zawodniczej kariery bronił też barw Widzewa.

Znicz przegrał ostatnie trzy mecze w tym dwa u siebie z Górnikiem Polkowice i Garbarnią Kraków. Ostatnio zaś uległ w Toruniu
- Widzew nie jest w tej chwili tak mocnym zespołem, jak mówili niektórzy po przegranym meczu z Legią, ani nie jest tak słaby, jak mówią niektórzy po jednej porażce z Resovią. Oczywiście nie uciekamy przed odpowiedzialnością, ale mamy przed sobą jeszcze cztery kolejki i wierzę, że zimę spędzimy na szczycie tabeli - powiedział trener Marcin Kaczmarek.

Starcie w Pruszkowie poprowadzi 30-letni Karol Iwanowicz z Lublina, który w tym sezonie sędziował już sześć spotkań II ligi. Były wśród nich dwa mecze z udziałem Widzewa, oba wygrane - z 8. kolejki z Legionovią (2:0) oraz 11. kolejki z Górnikiem Polkowice (1:0), a także spotkanie 3. kolejki, w którym Znicz przegrał 0:3 z Resovią

To wyjątkowy mecz dla Przemysława Kity. Napastnik zagra ze Zniczem, czyli klubem w którym występował dwa sezony w II lidze 2015/2016 i w I lidze 2016/2017. Rozegrał 46 meczów, zdobywając 6 bramek dla zespołu z Pruszkowa.

Znicz: Misztal – Bochenek, Baran, Rybak, Rackiewicz – Tarnowski, Obst, Noiszewski, Pyrka – Machalski – Zjawiński

Skład Widzewa na mecz ze Zniczem Pruszków: Pawłowski - Kosakiewicz, Tanżyna, Rudol, Kordas - Gutowski, Możdżeń, Radwański, Poczobut, Kita - Robak.
Dwie rzeczy są pewne - Widzew na gwałt potrzebuje punktów i na pewno zagra w Pruszkowie bez błyskotliwego i bardzo pożytecznego na boisku prawego pomocnika Daniela Mąki. Kto go zastąpi?

Wygląda na to, że dobry kolega Mąki z prawej strony boiska czyli przesunięty do przodu dynamiczny prawy obrońca Łukasz Kosakiewicz. Jego miejsce zajmie z kolei Łukasz Turzyniecki.

Lepiej w roli jokera niż zawodnika wyjściowego składu sprawdza się mający kłopoty z dyscypliną taktyczną Christopher Mandiangu, dlatego pewnie zacznie mecz na ławce rezerwowych.

Widzew Znicz online. Wynik Widzewa

Po ostatnim nieudanym występie przed własną publicznością Widzew potrzebuje punktów. Znicz Pruszków, choć nie zachwycą swoją grą, nie jest wygodnym rywalem. Mecz nie będzie łatwy i zawodnicy Widzewa muszą zagrać z takim zaangażowaniem, jak w meczach pucharowych z Legią i Śląskiem. Wtedy kibice drużyny z al. Piłsudskiego mogą być spokojni i końcowy wynik.