Widzew wysoko wygrał w meczu Młodej Ekstraklasy

(bap)
.
. Paweł Łacheta
W piątek piłkarze Widzewa zremisowali 1:1 w Szczecinie z Pogonią. W spotkaniu drużyn Młodej Ekstraklasy górą byli łodzianie, którzy wygrali 3:0.

Widzewiacy bardzo dobrze rozpoczęli spotkanie i już od 2 minuty prowadzili po golu Emersona Carvalho. Po przerwie bramki zdobyli Bartłomiej Kasprzak, który ma już za sobą debiut w pierwszej drużynie oraz Daniel Wybranowski.

To był drugi mecz drużyny Widzewa ME w tym roku. W pierwszy zremisowali bezbramkowo z Górnikiem Zabrze. Łodzianie zajmują 7. miejsce w tabeli.

Widzew ME - Pogoń Szczecin ME 3:0 (1:0)
1:0 - Emerson (2)
2:0 - Kasprzak (54)
3:0 - Wybranowski (89)
Widzew ME: Krakowiak, Bartkowski, Styczek, Płotka, P. Stępiński, Rozwandowicz, Grube, Kasprzak, Alex (85, Wybranowski), Emerson (89, Kozłowski), Rybicki (80, Idzikowski).