Widzew Stal Głowno na żywo. WIDZEW wygrywa ze Stalą 5:1! Zieliński show!

ei24
Dziś o godz. 16 Widzew grał mecz ligowy ze Stalą Głowno. Łodzianie pod wodzą nowego trenera pokonali Stal aż 5:1. 4 gole zdobył Kamil Zieliński!

Skład Widzewa

: M. Sokołowicz - M. Pietras, M. Czaplarski, V. Bednar, K. Bartos, P. Okachi, M. Rachubiński, A. Budka, A. Majerz, A. Kralkowski, K. Zieliński

Skład Stali

: D. Smurzyński - M. Suchenek, E. Ignatowski, A. Tomczyk, Ł. Kluska, T. Kret, A. Gibała, D. Mospinek, T. Florczak, P. Ignatowski, P. Szubert

92' KONIEC MECZU. WIDZEW wygrywa mecz 5:1. 4 bramki zdobył Kamil Zieliński i to on jest bohaterem meczu.
90' ZA moment koniec meczu. Stal nie ma pomysły na grę. Widzew gra spokojnie, opanowanie. Dobry mecz Łodzian.
89' Faul w środku boiska na zawodniku Stali.
87' Widzew strzela kolejną piątą bramkę. KASPERCZAK zdobywa gola. Widzew 5 Stal 1.
85' Faul w rejonie pola karnego Widzewa.
83' Gra w środku boiska. Widzew kontroluje zdecydowanie grę.
80' Zmiana w drużynie Stali. Widzew ma rzut z autu na wysokości pola karnego gości.
78' Zmiana w Widzewie. Zieliński schodzi z boiska. Napastnik żegnany gromkimi oklaskami.
76' Stal nie ma czym straszyć łodzian.
72' Widzew gra już swobodnie, sztuczki techniczne, dalekie podania. Gospodarze w pełni kontrolują grę.
Piękna akcja Kamila Zielińskiego, biegł z piłką i nie dał się ograć obrońcy, wyprzedził go, wpadł w pole karne i puścił piłkę między nogami wybiegającego bramkarza!

70' ZIELIŃSKI ZIELIŃSKI ZIELIŃSKI ZIELIŃSKI tak to kolejny gol ZIELIŃSKIEGO!!!

68' Rachubiński FATALNIE. Próbował lobem strzelać i piłka przeleciała kilka metrów nad poprzeczką.
67' Strzał z dystansu Czaplarskiego. Celny, ale słaby i bramkarz łapie piłkę bez problemu.
65' Widzew gra krótkimi podaniami pomiędzy obroną i pomocą. Akcja ruszyła prawą stroną i Pietras był niemal sam na sam, zamiast strzelać, podawał. I rzut rożny dla Widzewa.
63' Rzut wolny dla Widzewa, sprytnie wykonany, dobry strzał i bramkarz wybija na rzut rożny. Dośrodkowanie i faul na bramkarzu.
62' Widzew uspokoił grę. Długo grali między sobą obrońcy. Stal nie kwapiła się z atakiem.
60' Teraz sporo chaotycznej gry. Stal próbuje, Widzew się broni.
58' Teraz trochę więcej spokoju. Widzew gra w środku boiska.
55' JEEEEST GOOLLL piękna akcja Zielińskiego. Oszukał obrońcę, oszukał bramkarza i napastnik Widzewa zdobywa trzecią bramkę!
54' Zieliński sam na sam z bramkarzem i znów Smurzyński lepszy. Szkoda, bo to była idealna okazja po pięknym zagraniu Bednara.
51' Zamieszanie w polu karnym i goście wybijają piłkę z linii bramkowej.
50' Rożny dla Widzewa. Schodzi z boiska Adrian Budka. Chyba odnowiła się kontuzja uda. Igor Świątkiewicz już na murawie.
48' Znów Zieliński w ataku. Bramkarz wybija piłkę do przodu. Walka w środku boiska.
47' Gramy II połowę. Stal w ataku, Widzewiacy odzyskują piłkę. Zieliński i Okachi to najbardziej waleczni zawodnicy.
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY
46' Widzew na koniec połowy Dobra akcja, ale ostatnie podanie okazało się zbyt późne i sędzia odgwizdał pozycję spaloną.
44' Błąd Widzewa. Było groźnie. Rzut rożny dla Stali.
42' Okachi w środku boiska, walczy i udaje mu się zabrać piłkę. Akcja Widzewa.
39' Kontra Widzewa, Rachubiński wpadł w pole karne i strzelił... kilka metrów nad poprzeczką.
39' Dobra akcja Stali i żółta kartka dla Okachiego za faul.
38' Zmiana w Widzewi na pozycji prawego obrońcy.
36' Widać, że Stal uwierzyła, że Widzew nie jest taki straszny i goście coraz śmielej atakują.
34' Znów akcja Stali i tylko dzięki świetnej interwencji Sokołowicza Widzew nie traci gola. To była sytuacja sam na sam.
32' Szubert w dziecinny sposób ograł Bartosa, wpadł w pole karne, ale na szczęście dla Widzewa pogubił się.
31' Dalekie wybicie Sokołowicza, ale piłka nie trafia do Zielińskiego. Gra w środku boiska.
29' Mecz jak do tej pory całkiem ciekawy, szybki. Obie strony popełniają błędy, dlatego dochodzi do wielu sytuacji podbramkowych.
28' Okachi pogubił się w rejonie pola karnego Widzewa i było groźnie.
27' Dobra akcja Zielińskiego, wbiegł z lewej strony pola karnego, jednak nie udało mu się czysto uderzyć i piłka padła łupem bramkarza.
26' Fatalnie Rachubiński, który miał 100 procentową sytuację, ale strzelił wprost w bramkarza. Fatalnie.
24' "Jesteśmy z Wami RTS jesteśmy z Wami" - krzyczą kibice. Widzew próbuje prawą stroną. Dobra akcja Budki, ale bramkarz na posterunku.
22' Widzew od bramki. Do środka pola, Zieliński ucieka obrońcom, ale nie ma komu grać! W końcu zagranie do Budki, ale Budka na pozycji spalonej.
20' Stal w dziesiątkę - lekarze opatrują faulowanego zawodnika.
19' Żółta kartka dla Bednara. Bednar widać, że ma jeszcze zaległości kondycyjne. Szybkość nie jest jego atutem. Nie jest pewny i ratuje się faulem.
18' Oj niewiele brakowało, by Stal wyrównała. Wrzutka w rejon pola karnego i Sokołowicz minął się z piłką. Rzut rożny.
17' Strzał na bramkę Widzewa, ale słaby i piłka w rękach golkipera.
16' Dobra akcja Stali. Było 3 na 3, ale Widzewiak przerwał akcję faulem.
15' Faul Budki w rejonie pola karnego Stali.
Kibice zaczęli dopingować. Do tej pory dopingu nie było.
13' Potrzebna koncentracja, bo wydaje się, że Widzew poczuł się zbyt pewnie.

10' A jednak! Stal strzela GOLA Widzewowi. Z bliskiej odległości po ewidentnym błędzie Bartosa.

9' Stal nie ma pomysłu na grę z Widzewem. Łodzianie zdecydowanie dominują na boisku. Grają szybko (oczywiście jak na IV ligę), precyzyjnie. Mecz wydaje się, że jest już poukładany i będzie rozgrywany pod dyktando Widzewa.
8' Widzew prowadzi grę w środkowej strefie boiska. Stal próbuje atakować, ale dochodzi do linii obronnej łodzian i tam jej akcje się kończą.
Świetny początek Widzewiaków. Kilka dobrych zagrań, celne podania i 100 procentowa skuteczność nowego napastnika. Do tego Budka w dobrej formie na prawym skrzydle...
6' GOOOOOLLLLL dla Widzewa. Znów strzela Zieliński! Widzew prowadzi 2:0
5' W odpowiedzi Stal, dobra akcja, choć w porę interweniowali obrońcy Widzewa.
3' GOOOOLLLL dla Widzewa. Bramkę strzela ZIELIŃSKI!
2' Widzew od początku agresywnie, szeroko. Stal spokojnie, cofnięta i przyjmuje piłkarzy gospodarzy/
1' Gramy. Widzew na czerwono, stal na niebiesko