Widzew Olimpia Elbląg na żywo online. Widzew gra dziś na wyjeździe z Olimpią. Wynik Widzewa na żywo i online. Zapraszamy do naszej relacji

Tomasz Jabłoński
Olimpia Widzew. Dziś Widzew gra z Olimpią w Elblągu. Wynik Widzewa na żywo online Polskapress
Olimpia Widzew na żywo online. Dziś Widzew gra mecz wyjazdowy z drużyną Olimpii Elbląg. Wynik meczu Widzewa podajemy na żywo online. Zapraszamy do naszej relacji. Łodzianie jadą do lidera. Zapowiada się ciekawy mecz. Widzew liczy na 3 punkty w meczu z Olimpią. Początek o godzinie 19. Zapraszamy!

WIDZEW OLIMPIA ONLINE NA ŻYWO 17.08.19

OLIMPIA WIDZEW wynik 1:1

KONIEC MECZU - Widzew zaledwie remisuje z Olimpią w Elblągu 1:1. Żaden z łodzian nie powinien się cieszyć z tego punktu. Grając aż tak długo w liczebnej przewadze goście sami są sobie winni, że gospodarze wyrównali. Za tak juniorskie błędy nawet w drugiej lidze płaci się wysoką cenę. Dziękujemy za relację.
90+2 min - Żółta kartka dla Bruno Żołądzia.
90+1 min - Madejski łapie piłkę po główce Tanżyny.
90 min - Sędzia przedłuża ten mecz przynajmniej o cztery minuty.
89 min - 1:1. Olimpia wyrównuje. Do siatki łodzian trafia Brychlik.
88 min - Łodzianom brakuje zdecydowania w konstruowaniu akcji.
86 min - Kontra gości przerwana faulem na Wolsztyńskim.
84 min - Wolsztyński faulowany z prawej strony pola karnego.
81 min - Kiepska kontra widzewiaków.
80 min - Faul Mąki.
80 min - Zmiana w Widzewie. Mąka zastępuje Mandiangu.
78 min - Niepotrzebny faul Robaka przed własnym polem karnym.
77 min - Zmiana w Widzewie. Łukasz Zejdler zastępuje Radwańskiego.
76 min - Kontra Wolsztyńskiego, któryu podaje do Mandiangu. Bez efektu.
74 min - Żółta kartka dla Adama Radwańskiego.
72 min - Wolański pewnie łapie piłkę.
72 min - Widzewiacy słabo sobie radzą w liczebnej przewadze.
71 min - Zmiana w Olimpii. Schodzi Miller, wchodzi Przemysław Brychlik.
70 min - Róg dla łodzian po wolnym.
69 min - Faulowany Radwański.
68 min - Kosakiewiczowi zabrakło precyzji w polu karnym gospodarzy.
67 min - Tanżyna główkuje obok słupka.
66 min - Radwański podaje do Robaka, jego strzał blokuje jeden z obrońców.
65 min - Niedokładne podanie Mandiangu.
64 min - Zmiana w Widzwie. Konrad Gutowski wchodzi za Ameyawa.
63 min - Zablokowane uderzenie Mandiangu po kontrze.
62 min - Kolejna akcja Demianiuka.
60 min - Strzał z dystansu Demianiuka.
57 min - Efektowna wymiana podań Robaka z Ameyawem.
56 min - Radwański wraca na murawę w specjalnym niebieskim opatrunku.
54 min - Sędzia wznawia grę. Radwański opatrywany poza boiskiem.
52 min - Czerwona kartka dla Michała Kuczałka za zatakowanie Radwańskiego w powietrzu wyprostowaną nogą.
52 min - Faul na Radwańskim.
46 min - Kosakiewicz wybija piłką poza boisko.
46 min - Zmiana w Olimpii. Klaudiusz Krasa za Oskara Ryka.
46 min - Początek drugiej połowy meczu.
PRZERWA - Widzew prowadzi w Elblągu z Olimpią 1:0. Niezły mecz łodzian. Może bez fajerwerków, ale goście zasłużenie schodzą do szatni z przewagą. Oby tak dalej. Zapraszamy na relację po zmianie stron.
45 min - Podanie z lewej strony Mandiangu, ale żaden z łodzian nie przeciął lotu piłki.
43 min - Centra Kosakiewicza, ale futbolówkę łapie bramkarza.
42 min - 0:1! Widzew prowadzi. Kapitalna akcja lewą stroną Marcela Pięczka, głową piłkę zgrywa Ameyaw, a doświadczony Robak głową pokonuje z bliska golkipera.
40 min - Interwencja głową Tanżyny.
36 min - Sebastian Madejski łapie piłkę po centrze Kosakiewicza.
34 min - Podanie Radwańskiego do Mandiangu, ale ten nie wyprzedził rywala.
32 min - Po stracie Radwańskiego i akcji Millera strzelał Demianiuk, na szczęście strzał zablokował Tanżyna.
31 min - Faul Demianiuka na Kosakiewiczu w polu karnym Widzewa.
30 min - Faul Kosakiewicza.
28 min - Żółta kartka dla Poczobuta za faul na Damianie Szuprytowskim.
27 min - Uderza Cezary Demianiuk, blokuje wślizgiem Tanżyna.
23 min - Akcja Bartłomieja Poczobuta w polu karnym zespołu z Elbląga.
20 min - Tym razem przewinienie na Ameyawie.
17 min - Żółta kartka dla Millera.
17 min - Ekswidzewiak Michał Miller fauluje Daniela Tanżynę.
16 min - Po ładnej akcji i dośrodkowaniu z lewej strony Mandiangu kiksuje Radwański.
15 min - Fauluje Radwański.
13 min - Sebastian Rudol głowkuje obok bramki.
12 min - Dobra centra Kosakiewicza.
11 min - Znów faul na aktywnym Rawańskim.
9 min - Akcja Mandiangu z Ameyawem.
8 min - Nie zrozumieli się Ameyaw z Łukaszem Kosakiewiczem.
7 min - Niezła akcja Mandiangu.
5 min - Strzał Adama Radwańskiego.
4 min - Faul na Michaelu Ameyawie.
3 min - Faulowany Marcin Robak.
1 min - Faul Marcela Pięczka.
1 min - Początek meczu Olimpia-Widzew.

Godz. 19.00 - Kapitanami Tomasz Lewandowski oraz Marcin Robak.

Godz. 18.58 - Oba zespoły już na boisku. Widzew tradycyjnie na czerwono, Olimpia w białych kostiumach.

Godz. 18.55 - W poprzednim sezonie obie drużyny rywalizowały z sobą dwukrotnie. W Łodzi triumfowali gospodarze (1:0), natomiast w Elblągu padł remis (1:1). Inna sprawa, że to drugie spotkanie nie powinno sie odbyć, a widzewiacy powinni zainkasować komplet punktów walkowerem.

Godz. 18.50 - Być może motywujący dla widzewiaków będzie fakt, że w dzisiejszym meczu występujących w łódzkiej klasie okręgowej klubowych rezerw pokonały one w Koluszkach tamtejszy KKS 3:1.

Godz. 18.49 - Olimpia: Madejski – Sedlewski, Lewandowski, Wenger, Balewski – Demianiuk, Żołądź, Kuczałek, Szuprytowski – Ryk – Miller.

Godz. 18.48 - Widzew: Wolański – Kosakiewicz, Rudol, Tanżyna, Pięczek – Mandiangu, Poczobut, Radwański, Ameyaw – Wolsztyński – Robak.

Godz. 18.46 - Podopieczni trenera Marcina Kaczmarka wybiegną dzisiaj na boisko w zmienionym składzie. Kontuzjowanego Przemysława Kitę zastąpi bowiem Rafał Wolsztyński, natomiast za Daniela Mąkę zagra Christopher Mandiangu.

Dziś szlagier II ligi. Widzew gra z liderem rozgrywek, czyli Olimpią w Elblągu. Szykuje się ciekawy mecz. Łodzianie muszą iść za ciosem i przywieźć z trudnego terenu komplet punktów. CZy to się uda? Zobaczymy. Mecz Widzew Olimpia rozpoczyna się o godzinie 19.
Zapraszamy do naszej relacji na żywo online już od godziny 18.45.

OLIMPIA WIDZEW NA ŻYWO

Kadra Widzewa na mecz z Olimpią Elbląg:

Bramkarze: Wojciech Pawłowski, Patryk Wolański

Obrońcy: Kornel Kordas, Łukasz Kosakiewicz, Marcel Pięczek, Sebastian Rudol, Marcel Stefaniak, Daniel Tanżyna, Łukasz Turzyniecki, Sebastian Zieleniecki

Pomocnicy: Michael Amyeaw, Konrad Gutowski, Christopher Mandiangu, Daniel Mąka, Bartłomiej Poczobut, Adam Radwański, Łukasz Zejdler

Napastnicy: Przemysław Kita, Marcin Robak, Rafał Wolsztyński.

W minionym sezonie Widzew pokonał Olimpię w Łodzi (1:0) i zremisował w Elblągu (1:1).