WIDZEW ŁÓDŹ WŁÓKNIARZ ZELÓW TRANSMISJA NA ŻYWO [LIVE]. RELACJA NA ŻYWO Z MECZU WIDZEW WŁÓKNIARZ

(tj), (ww)
Dziś piłkarze Widzewa podejmowali na stadionie przy ul. Milionowej piłkarzy Włókniarza Zelów. Po trudnym meczu, w którym nie brakowało walki, kilku dobrych akcji Widzewa, łodzianie pokonali piłkarzy z Zelowa 1:0. Do gry oczywiście można mieć sporo zastrzeżeń, ale ważne, że udało się zdobyć bardzo cenne 3 punkty.

POLSKA NIEMCY O KTÓREJ GDZIE TRANSMISJA MECZU POLSKA NIEMCY
ABY ODŚWIEŻYĆ RELACJĘ, NACIŚNIJ F5

Widzew wygrywa z Włókniarzem Zelów 1:0.

Sędzia od razu odgwizdał też koniec meczu.

Czaplarski podchodzi do piłki, strzela i... bardzo dobry strzał, ale bramkarz złapał piłkę.
94' Czerwona kartka dla zawodnika z Zelowa. Rzut wolny dla Widzewa.
92' Walka w środkowej strefie boiska.
Sędzia dolicza 5 minut!
90' Bez sensacji na murawie. Oby tylko Widzewowi udało się dowieźć ten wynik do końca meczu.

87' Ależ szansa dla Widzewa. Ależ sytuacja Tlagi. No szkoda, że znów zabrakło precyzji, ponieważ powinno być 2:0 dla Widzewa.
83' Znów mecz stał się nieciekawy. Piłkarze nie potrafią zorganizować dobrego ataku pozycyjnego. Chaos na środku boiska.
80' Zmiana w drużynie gości.
77' Kowalczyk był sam na sam z bramkarzem gości nie wykorzystał tak dogodnej okazji. Chciał minąć bramkarza, ale uciekła mu piłka...
Okachi już na boisku, zszedł Bończak. Może jego jakieś dobre zagranie otworzy drogę do bramki.
76' Do zmiany szykuje się też Widzew. Rozgrzany jest już Okachi!
Na boisku dzieje się niewiele. Gra w środku.
74' Zmiana w zespole Włókniarza Zelów.
71' Zmiana w Widzewie. Bondara wchodzi za Zawodzińskiego.
69' Rzut wolny dla Widzewa. Strzał, o którym lepiej nic nie pisać. Żenada.

Kibice skandują: przeproś! Piłkarz przeprosił na brutalny faula na Widzewiaku

68' Widzew w natarciu. Faul. Żółta kartka dla piłkarza z Zelowa.
66' Zmiana w Widzewie. Schodzi Bartosiewicz, wchodzi Bartos
65' Krótka przerwa w meczu z powodu kontuzji... sędziny. Lekarz sprawdził, co się dzieje i mecz jest już kontynuowany.
62' Piękne uderzenie Rodaka z dystansu i bramkarz gości z trudem wybija piłkę na rzut rożny.
61' Obie drużyny próbują atakować, ale kończy się to na wymianie ciosów w środku boiska.
59' Teraz inicjatywę przejęli goście. Rzut wolny dla gości. Mocny strzał, ale na szczęście prosto w ręce bramkarza.
56' Kolejna dobra akcja Widzewa, ale znów nie ma celnego podania, które otworzyłoby drogę do bramki. Brakuje w Widzewie ostatniego podania!
54' Faul, żółta kartka dla Rodaka.
53' Kolejny strzał Widzewiaka, dobre uderzenie. Ale bramkarz na posterunku.
Bardzo dobre dośrodkowanie Czaplarskiego, strzał głową Tlagi, ale wprost w ręce bramkarza. To powinna być bramka!
52' Rzut wolny dla Widzewa. Odległość około 30 metrów.
50' Widzew prowadzi atak pozycyjne. Łodzianie próbują wciągnąć przeciwników na swoją połowę.
47' Gra toczy się w środku boiska. Widzew bez zmian w składzie.
46' Zaczęli drugą połowę meczu. Widzew przy piłce

Koniec pierwszej połowy meczu. Widzew prowadzi 1:0.

45' Rzut rożny wykonują łodzianie. Wrzutka w pole karne i... kolejny rzut rożny dla Widzewa. Ale nic z tego nie wyszło.
44' Dobra akcja zawodników z Zelowa. Czaplarski zaspał i silny strzał z lini pola karnego, na szczęście dla Widzewa niecelny.
43' Żółta kartka dla gości
42' Gra w środku boiska
41' I mogła paść kolejna bramka dla łodzian, niestety znów zabrakło ostatniego podania.
Dobra kontra Widzewa po bardzo groźnej akcji gości. Kowalczyk dograł szybką piłkę do Zawodzińskiego i Widzewiak pakuje piłkę do pustej bramki obok golkipera gości.

38' GOOOOLLLLLLLl GOL GOL GOL GOL Bramka dla Widzewa.

37' Prostopadła piłka i napastnik Zelowa wyszedł niemal sam na sam. Strzelił minimalnie obok słupka.
35' Kibice domagają się, by na boisko wszedł Okachi.
34' Teraz Widzew, ale niedokładnie. Nie ma piłkarza, który przejąłby inicjatywę i pokierował grą Widzewa. Nie wygląda to najlepiej...
32' Znów było groźnie pod bramką łodzian. Znów rzut wolny - tym razem z prawej strony boiska. Na szczęście obrońcy dali radę wybić piłkę w pole.
30' Walka w środku boiska trwa. Ani jedna drużyna ani druga nie potrafi przeprowadzić ładnej, składnej akcji.
Na trybunach głośny doping - kibice wspierają łodzian, jak mogą. Głośne RTS RTS RTS
27' Piłkarze muszą się wziąć w garść i zacząć lepiej grać.

26' Widzew ostatnie minuty oddał inicjatywę. Łodzianie grają źle. Nie wygląda to najlepiej, może przydałby się jakieś zmiany?
24' Goście coraz groźniejsi. 2 rzuty rożne z rzędu. Widzew się broni.
22' Gra się nieco wyrównała, Włókniarz zaczął grać mądrzej, Widzew próbuje, ale na razie ataki łodzian nie przynoszą efektu. Mało jest klarownych sytuacji podbramkowych, dużo walki w środku.
19' Bardzo niebezpiecznie przed bramką Widzewa. Brutalny faul na jednym z zawodników z Zelowa. Rzut wolny. Strzał, ale znów obrońcy Widzewa wybijają piłkę.
Adrian Budka schodzi kulejąc, kibice żegnają zawodnika oklaskami.
16' Kontuzja Adriana Budki. Jest zmiana w Widzewie. Budka zejdzie z murawy, zastąpi go Strus.
Widzew Włókniarz nadal bez bramek

13' Strzał, ale obrońcy na posterunku.
12' Pierwsza groźna akcja Włókniarza Zelów. Jeden z zawodników faulowany i rzut wolny dla gości.
11' Piłkarze Widzewa prowadzą grę, ale brakuje ostatniego podania.
Faul na Widzewiaku. Muszyński ukarany żółtą kartką
9' Dobra akcja Widzewiaków, ale zabrakło ostatniego podania.
8' Widzew gra dobrze, agresywnie, blisko rywali.
Widzew prowadzi grę, Widzew widać, że jest piłkarsko lepszym zespołem. Piłkarze muszą jednak to udokumentować trafieniem do siatki.
6' Faul na Czaplarskim
4' Ależ sytuacja dla WIDZEWA - Kowalczyk strzela silnie, bramkarz sparował piłkę i goście wybijają ją z pustej bramki.
Widać, że Widzewaicy mocno zdeterminowani.
Niestety strzał nie doszedł celu.
3' Faul dla Widzewa. Okazja ze stałego fragmentu gry.
1' Zaczęli. Widzew od razu przystapił do ofensywy. Dośrodkowanie, ale Budka nie doszedł do ostro bitej piłki.
Piłkarze Widzewa już po mobilizacyjnym okrzyku, piłka na środku boiska

Za 3 minuty sędzia powinien rozpocząć mecz.
Piłkarze kończą rozgrzewkę. Kibice już prawie do końca wypełnili już trybuny
Około godziny 11.30 w rejonie stadionu pojawili się już pierwsi kibice.

A tak kibice Widzewa dopingowali swoich piłkarzy w ubiegłym tygodniu podczas meczu z Zawiszą Pajęczno.

Zobacz doping kibiców Widzewa
Mamy już za sobą dwa mecze 21. kolejki piłkarskiej IV ligi. Zawisza Rzgów pokonał Zawiszę Pajęczno 1:0 (1:0), natomiast LKS Rosanów wygrał ze Stalą Głowno 3:1 (3:1).

Pozostałe spotkania 21. kolejki (sobota): Mazovia Rawa Mazowiecka - Pilica Przedbórz (12), Widzew Łódź - Włókniarz Zelów (13), Zjednoczeni Bełchatów - GKS II Bełchatów (13), MKP Boruta Zgierz - Astoria Szczerców (14), Mechanik Radomsko - Omega Kleszczów (15), Zjednoczeni Stryków - KS Paradyż (15), Jutrzenka Warta - Orzeł Nieborów (15), Andrespolia Wiśniowa Góra - Polonia Piotrków Trybunalski (15.30).