WIDZEW ŁODŹ - LKS ROSANÓW [3:0]

(ww)
Widzew wygrywa z LKS Rosanów 3:0. Wygrał zasłużenie. Goście zaprezentowali się dobrze. W pierwszej połowie Widzew grał szybko piłką, składnie. W drugiej obejrzeliśmy senny mecz w wykonaniu obu drużyn. Jest 12 z rzędu zwycięstwo i trzy punkty zostają w Łodzi. A to chyba najważniejsze.

STRONA WYMAGA ODŚWIEŻANIA [WCIŚNIJ F5]

Widzew Łódź - LKS Rosanów [3:0]

KONIEC MECZU

93' Możdżonek ostro zaatakowany i faul dla Widzewa. Szybko wykonali ale niestety niecelnie zagrał Możdżonek do Bondary.
92' Faulowali Widzewiacy. Od bramki goście. Wszyscy czekają na końcowy gwizdek.
92' Kolejny rożny dla łodzian.
90' Dośrodkowanie z rogu i Bargieł ładnie uderza głową. Ledwo co obrona LKS wybija. Sędzie dolicza trzy minuty.
88' Wspaniale Okachi sam poszedł na dużej szybkości prawą stroną, minał kilku graczy ładnie dograł do Bondary ale ten zmarnował. Na trzecią ligę Widzew potrzebował będzie lepszych napastników.
87' Kolejny korner. Podanie do Bondary ale ten na spalonym.
86' Możdżonek wszedł ładnie prawą stroną ale troszkę za długo i mamy róg dla Widzewa
85' Kulejący Pochyba opuszcza murawę.
84' Kolejna przerwa. Tym razem leży Pochyba. Masażystka już na boisku. Wciąż 3:0 dla Widzewa.
83' Przerwa w grze, piłkarz Rosanowa leży na murawie
81' Ładne podanie do Puchalskiego, lecz ten nie doszedł, troszkę biegł tak bez przekonania i został wyprzedzony przez bramkarza z Rosanowa
80' Dośrodkowanie ale nikt z Widzewiaków nie doszedł. Od bramki bramkarz gości.
79' Teraz Puchalski powinien był lepiej się spisać, dogrywał piłkę do wchodzącego piłakza WIdzewa ale niecelnie. Faul na Bondarze. Prawa strona na wysokości pola karnego LKS.
77' Aut dla Widzewa. Łodzianie już troszkę sennie. Nie ma szybkiej wymiany piłką jak w pierwszej połowie.
76' Zmiana w zespole gości.
75' Bujalski próbował zakręcić jak kiedyś to robił Roberto Carlos, ale wyszło strasznie. Jakieś 6 metrów od słupka bramki Chorosia.
74' Faul dla gości tuż przed polem karnym Widzewa. Będzie groźnie.
73' Teraz była szansa, Możdżonek dostał piłkę przed pole karne ale źle przymierzył. Zmiana we Widzewie. Bondara za Kowalczyka.
71' Jednak piłkarz LKS zdecydował się na strzał i z trudem bramkarz Widzewa.
71' Faul na połowie Widzewa. Będzie dośrodkowanie.
69'**Puchalski zmienia Adriana Budkę. Adrian pokazał dziś pare ładnych akcji. 68' teraz Możdżonek próbował w uliczkę podać do aktywnego Budki ale 17-latek niecelnie. 67' Bramkarz gości rozpocznie grę. Spokojniejszy fragment gry. Zawiało nudą. 65' Widzew ładnie , długo utrzymuje się przy piłce. Goście biegają za piłką 64' Żółta kartka dla zawodnika LKS, Kurstak upomniany. 63'**Pochyba wchodzi na boisko, schodzi Patryk Strus. Widzew zacznie od rzutu rożnego.
62' Teraz znakomite podanie piłkarza LKS ROsanów z lewej strony i ładnie strzelił napastnik gości minimalnie się myli. Było groźnie.
61' Będzie kolejna zmiana we Widzewie.
59' Widzew spokojnie, pierwszy kontakt Możdżonka, udany.
58' Budka zagrywa do Bończaka wbiegającego w pole karne ale ten źle uderza. Zmiana we Widzewie. Zawodziński schodzi. Za niego pojawia się reprezentant Polski do 17 lat Możdżonek.
56' Teraz Kowalczyk otrztmał piłkę w polu karnym ,ładnie odegrał piętą do Okachiego ale jego strzał został zablokowany. Próbował jeszcze z za pola karnego uderzać widzewiak niestety niecelmnie.
55' Teraz znów znakomity kros do Patryka Strusa ale ten zamiast ruszyć za piłką, zatrzymał się. Dziwna decyzja pomocnika Widzewa
53' I znakomity kros na lewą stronę do Tlagi a ten nie przyjął. Masakra. Takie piłki trzeba przyjmować. dyby dobrze to zrobił wyszedłby na czystą pozycję.
52' Widzew teraz na własnej połowie. Obrońcy rozpoczynają akcję.
50' Znakomite podanie Adriana Budki do wchodzącego w pole karne Okachiego ale ten niezdołał opanować piłki. To była stuprocentowa sytuacja, wystarczyło przyjąć piłkę, takiemu zawodnikowi jak Okachi nie przystoją takie błędy.
49' Wciąż przy piłce łodzianie. Kibice skandują TU JEST GŁOWNO TU SIĘ ŚPIEWA :)
47' Teraz Widzew w ataku pozycyjnym. Strus aktywny. Piłka poza boiskiem będzie róg dla Widzewa.
46' Widzew zaczyna drugą połowę.

Zapraszamy po przerwie.

45' Koniec pierwszej połowy
44' Była szansa na czwatego gola ale Patryk Strus niedokładnie dogral do wchodzącego na czystą pozycję Budki.

42' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLL
Stru do Tlagi i 3:0. Nic dodac nic ująć. Idealna kontra

37' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
Tym razem samobój, Bartos dograł w pole karne a tam zaownik gości skierował piłkę do własnej bramki.

37' Teraz łodzianie idą za ciosem. Znów gwiazda drużyny Widzewa Adrian Budka postraszył stzrałem bramkarza gości, niestety nie celnie.

35' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL
Adrian Budka z wolnego pięknie drośrodkowuje, dokładna centra, znakomicie zgrał inny zawodnik Widzewa do Bargieła, a ten skierował piłkę do bramki! Widzew prowadzi 1:0! Brawo

35' Będzie wolny dla Widzewa. Kowalczyk faulowany niedaleko pola karnego gości.
33' Teraz fragment gry w środku pola. Goście teraz często przy futbolówce. Widać że mają jeszzcze siły. Widzew musi przyspieszyć.
31' Teraz Adrian Budka wziął sprawy w swoje ręce, potężnie uderzył z dystansu, piłka uderza w słupek, alęż bomba Adriana. Szkoda że nie wpadła, byłaby bramka sezonu.
30' Strus znakomicie dograł do Kowalczyka, a ten znów pokazuje nam braki techniczne, których już raczej nie naprawi. Nie opanował prostej piłki
28' I teraz postraszyli goście, ładny strzał i piłka uderza w poprzeczkę bramki Chorosia, było bardzo groźnie.
28' Widzew technicznie naprawdę wygląda dobrze, przed chwilą łodzianie znakomicie rozegrali piłke prajtycznie na jeden kontakt i tylko spalony Bartosa uchronił gości przed utratą gola.
26' Tera faul i rzut wolny dla Widzewa. Bargieł leży na murawie.
25' Teraz Strus powinien był dograć do Kowalczyka, który wychodził na czystą pozycję. Gramy dalej, wciąż 0:0
23'**Kibice dziękują działaczom z Głowna. Bardzo sympatyczny gest kibiców Widzewa21' Teraz znakomita szansa dla LKS, dośrodkowanie z prawej strony do niekrytego piłkarza LKS i piłka minimalnie po strzale mija słupek bramki Widzewa 20' Adrian Budka dośrodkowywał, Bargieł z 4 metra uderzył głową ale w sam środek bramki i bramkarz Rosanowa na posterunku 20' Kolejny rzut rożny dla Widzewa 18' Teraz Kowalczyk przed polem karnym zamiast dograć to próbował dryblować, czego jak było widać nie potrafi. Napastnik powinien dograć. Mamy rzut rożny. 17' Rzut wolny dla łodzian na połowie LKS. 16' Widzew w ataku pozycyjnym. Ale tracą piłkę i poszła kontra gości, Bujalski uderzał ale bardzo niecelnie. Goście zaistnieli w statystykach. 15' Strus się znakomicie uwolnił spod opieki dwóch graczy ale źle dograł. Szkoda 14' Teraz Bujalski ładnie zagrał do Miszczaka ale obrona Widzewa zażegnała niebezpieczeństwo. Teraz Widzew z kontrą. 12' Teraz znakomite dogranie prostopadłe do Zawodzińskiego i mogła być bramka ale bramkarz gości znów szybszy. 10' Widzew znakomicie szybko operuje piłką. To naprawdę na tle drużyn z IV ligi wygląda dobrze. Widać że trener Płuska wpoił swoim piłkarzom sosób na grę. 9' Znakomita oskrzydlająca akcja Widzewa, Bartos z lewej strony dośrodkowuje a tam do piłki dopada Kowalczyk i mało brakowało a byłaby bramka. Bramkarz LKS znakomicie wybija. 8' Widzew zamknął graczy LKS na ich połowie. 7' Teraz Kowlaczyk wyszedł z lewej strony, uderzył i minimalnie piłka przeszła obok słupka. Znakomita akcja Widzewa 5' Trwa napór Widzewa. Autobus postawili goście na swojej połowie. 4' Teraz Princewill Okachi znakomicie dograł do Kowalczyka aleniestety napastnik łodzian na spalonym 3' Widzew wciąż przy piłce, Budka teraz próbował centrować ale bramkarz gości na posterunku 2' Mamy pierwszy rzut rożny dla Łódzkiego Widzewa! 1' Już do piłki dopada Okachi, piłkarze gości nie zadługo cieszyli się z posiadania piłki. W środku pola Widzew. Spokojnie rozgrywa. 1'** Jest gwizdek. Rosanów zaczyna mecz.

Widzew na czerwono a LKS Rosanów w strojach granatowych.
Obie drużyny właśnie wchodzą na murawę. Oklaski na trybunach.
Za chwilę zaczniemy.
Drużyna Widzewa zagra w tradycyjnych czerwonych strojach.
Dziś wszystkie drużyny IV ligi rozgrywają swoje mecze mniej więcej o tej samej porze.
Dziś bez Czaplarskiego i Gromka, którzy pauzują za kartki. Ale jest Budka.
Widzewek właśnie prowadzi rozgrzewkę.
Adrian Budka dziś zagra w roli kapitana. Ten zawodnik jeśli jest w pełni sił i zdrowia jest bezwątpienia gwiazdą łódzkiej drużyny. Dzisiaj Budka zagra od pierwszych minut.
SKŁADY:
Widzew: Sokołowicz – Tlaga, Rodak, Bargieł, Bartos – Budka, Bończak, Okachi, Strus – Zawodziński – Kowalczyk
Rezerwowi: Choroś – Puchalski, Kozieł, Możdżonek, Pochyba, Kaczyński, Bondara

Widzew dzisiaj znów walczy o 3 punkty, jeśli łodzianie wygrają będzie to 12 wygrana z rzędu. Każde zwycięstwo legendarnego klubu a al. Piłsudskiego jest na wagę złota, być może uda się znów odskoczyć rywalom. Ale najpierw mecz trzeba wybiegać na boisku. Drużyna LKS Rosanów okupuje dół tabeli, zdobyli zaledwie 33 punkty, to o ponad połowę mniej niż Widzew, oczywiście nie wolno lekceważyć rywala ale każdy wynik inny niż zwycięstwo łodzian będzie porażką i sensacją.

RTS Widzew Łódź vs LKS Rosanów transmisja minuta po minucie na żywo od godziny 17.15. Zapraszamy

Widzew dziś zagra w Głownie, mamy nadzieję że to nie wpłynie na formę piłkarzy i znów zobaczymy składne akcje łodzian i grad bramek, do czego nas już przyzwyczaili. Marcin Płuska na pewno nie będzie mógł skorzystać z usług dotychczasowego kapitana Widzewa Michała Czaplarskiego, który będzie musiał pauzować za kartki. Także Bartłomiej Gromek wyczerpał limit żółtych kartoników i zasiądzie na ławce. Ale jak powiedział trener Widzewa kadra jest szeroka, zmiennicy są na tyle mocni, że nie powinno byc problemu z zastąpieniem tych zawodników.

Widzew - LKS Rosanów 18.05.2016 relacja na żywo

Lider IV ligi, Widzew Łódź jesienią niestety nie wygrał z drużyną LKS Rosanów. Ale przypomnijmy że wtedy LKS spisywał się znakomicie, teraz drużyna przegrała ostatnie cztery mecze. Widzew musi wygrywać, Widzew musi już w tym roku wejść do III ligi. To jest teraz najważniejsze. Zapraszamy na relację LIVE z meczu Widzew - LKS Rosanów.