WIDZEW ŁODŹ - KS PARADYŻ [4:1] FILM i ZDJĘCIA z meczu

(ww)
Widzew Łódź rozgromił lidera IV ligi KS Paradyż 4:1! Tym samym zbliżył się do pierwszego miejsca na 3 punkty. Łodzianie przewyższali gości w każdym aspekcie gry. Marsz do III ligi trwa. Trzy punkty w jednym z najważniejszych meczów sezonu zostają w Łodzi.

STRONA WYMAGA ODŚWIEŻANIA [WCIŚNIJ F5]
POLSKA NIEMCY O KTÓREJ MECZ GDZIE TRANSMISJA MECZU POLSKA NIEMCY
WIDZEW ŁÓDŹ - KS PARADYŻ [4:1] trwa II połowa

SĘDZIA KOŃCZY MECZ! Widzew pokonuje lidera IV ligi KS Paradyż 4:1! Brawo.

91' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

Sebastian Kaczyński, piłkarz, który dopiero co zameldował się na boisku zdobywa bramkę! Roddak próbował szczęścia strzałem ale piłkę zablokowali obrońcy i Kaczyński, który dosłownie przed chwilą wszedł wpisuje się na listę strzelców.
LIDER POKONANY! To juz pewne
90' Widzew ma przewagę dwóch bramek, już nic nie powinno się tu wydarzyć złego dla Łodzian. Sędzia za chwilę pokazę ile doliczy.
89' Jeszcze jedna zmiana w drużynie Widzewa. Schodzi z boiska Kowalczyk. Na murawie pojawił się Kaczyński.
87' Strus siada na ławce. Na murawie pojawie się Widzewiak z krwi i kości Adrian Kralkowski.
84' Niestety GOL dla gości, Tomasz Majsak z rzutu wolnego zdobywa bramkę. Strzał z ok. 27 metrów.
81' Okachi strzela! I trafia w słupek z bardzo bliska. Ale i tak by nie było gola, chorągiewka bocznego arbitra w górze.
78' Widzew wciąż próbuje teraz strzelić kolejną bramkę. Gra toczy się na połowie gości
77' Zaskakujący strzał Zawodzińskiego z prawej strony w krótki róg. Tylko rzut rożny.
75' Widzew kontroluje grę. Łodzianie łatwiej teraz przedostają się przed pole karne gości. Czaplarski z Bargiełem uważnie w obronie.
72' Teraz kontra gości, znakomity strzał głową napastnika z Paradyża ale Sokołowicz znakomicie wybił. Teraz Widzew z kontrą...

70' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

Bartłomiej Gromek i mamy 3: dla Widzewa. Łodzianie gromią lidera IV ligi. BRAWO Zawodziński dośrodkował z prawej strony, piłkę dopadł Gromek i ładnym strzałem pokonał bramkarza gości.
69' Zmiana we Widzewie. Kamil Bartosiewicz schodzi, za niego na boisku pojawił się Michał Bondara.
67' Ogromny błąd bramkarza Widzewa, wypluł wydawałoby się spokojnie lecącą piłkę, na szczęście chwilę później naprawił swoj błąd.
66' Bargieł otrzymuje żółtą kartkę. Będzie groźnie. Piłka tuż przed polem karnym Widzewa.
Cały stadion skanduje "ZBYSZEK BONIEK..." Jak wiadomo prezes jest na trybunach.
64' Faulowany Zawodziński. Ale znakomicie uspokoił w środku grę Zawodziński technicznym zwodem. Piłka dla Widzewa.
62' Pierwsza zmiana w meczu. Wchodzi dwóch świeżych graczy do zespołu Paradyża.
59' Teraz strzał Rodaka zza pola karnego ale tuż obok słupka. Znakomita atmosfera na trybunach.
58' Teraz charakter pokazał Kowalczyk, biegając od zawodnika do zawodnika gości wprowadził nerwowość w szeregi Paradyża i przejął piłkę. Brawo za walkę.
56' Widzew prowadzi z liderem 2:0. Teraz goście przy lini bocznej od rzutu wolnego. Ale nikt nie doszedł do dosrodkowania i Sokołowicz rozpocznie od bramki. Kibice głośno dopingują, domagają się jesczcze więcej bramek.

54' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

Zawodziński dośrodkowywał, zamieszanie w polu karnym i dobitka Patryka Strusa. Widzew prowadzi 2:0
52' Kartka dla Przemysława Rodaka. Naszym zdaniem nie było mowie o faulu a co dopiero o kartce. Sędzia zdecydowanie się pomylił.
49' Bartosiewicz znakomicie zagrał na zamknięcie ale nikogo nie było. Goście poszli z kontrą ale fenomenalnie Okachi czystym i efektownym wślizgiem odbiera piłkę zawodnikowi gości.
47' Rzut rożny dla Łodzian. Zawodziński dośrodkowuje, jaki kiks, napastnik Widzewa z metra nie trafia w piłkę, a miał przed sobą tylko pustą bramkę, panowie takie piłki powinno się pakować do siatki. Wciąż 1:0
46' Druga połowa rozpoczęta. Widzewiacy w czerwonych strojach rozpoczęli.

SĘDZIA KOŃCZY PIERWSZĄ POŁOWĘ. Zapraszamy po przerwie.

46' 2 minuty doliczone. Widzew od rzutu wolnego wznowi grę. Dośrodkowanie Zawodzińskiego. Czaplarski zderzył się z Kamilem Jędrzejewskim,bramkarzem gości.
44' Widzew ma słabszy fragment gry. Za głęboko się cofnęli. Goście przy piłce.
42' Okachi teraz jak profesor odebrał piłkę. Goście na połowie Widzewa. Aut na wysokości pola karego Widzewa. Okachi wybił ale zawodnik gości faulowany z prawej strony pola karnego Widzewa. Dośrodkowanie, było groźnie ale bramkarz Widzewa łapie futbolówkę.
40' Chwila nudniejszej gry. Widzewiacy biorą drugi oddech. Wyczekują aż goście wyjdą z własnej połowy.
38' Strzał oddali goście na szczęście piłka odbiła się rykoszetem o zawodnika z Paradyża i od bramki Widzew.
37' Teraz goście przy piłce. Rzut wolny ze środka boiska. Jak zwykle dośrodkowanie do tzw. młyna i faul z prawej strony pola karnego łodzian. Będzie groźnie.
35' Kolejna żółta kartka dla piłkarza Paradyża. Faul na Czaplarskim.
33' Okachi faulowany. żółta kartka dla pomocnika Paradyża.
31' Widzewiacy wibijają. Kolejny rzut rożny dla gości.
29' Rzut wolny przed polem karnym Widzewa. Będzie groźnie. Nie, ale piłka wychodzi na rzut rożny, wciąż Paradyż przy piłce.
27' Dośrodkowanie gości ale Okachi na posterunku. Podaje głową wprost w ręce bramkarza Widzewa.
26' Znakomite wejście w pole karne Bartosiewicza, idealnie dograł do Okachiego ale ten nie trafił dobrze w piłkę. Widzew wciąż atakuje.
24' Bartosiewicz wywalczył aut na wysokośo pola karnego Paradyża. Było dośrodkowanie ale niecelne.
22' Widzew przy piłce, Widzew panuje na boisku. Powinno już być 3:0 ale cóż, liczy się to co wpadnie do siatki.
20' Powinno już być 2:0! Znów Patryk Strus otrzymał znakomite podanie od Kowalczyka. Zwodem ograł obrońcę i pięknym technicznym strzałem uderzył w słupek. Znakomita gra Widzewiaka.

18' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

Patryk Strus w długi róg uderza i bramkarz gości bezradny. Znakomicie zachował się pomocnik Widzewa. To już jego druga bramka w lidze. BRAWO
17' Widzew częściej utrzymuje się przy piłce. Goście jakby się cofnęli. Tylko jednym napastnikiem z przodu.
14' Widzew znów miał dobrą sytuację ale kolejny błąd napastnika Widzewa. Nie ma dokładnego ostatniego podania. Panowie takie akcje musimy wykorzystywać.
10' Zawodziński wyszedł sam na sam, obok miał Kowalczyka, powinien mu zagrać ten jednak chciał sam strzelić i nie trafił w bramkę. Koszmarna decyzja pomocnika Widzewa. Dwóch na jednego, to powinna byc bramka. Zawodziński będzie miał o czym myśleć w przerwie.
9' Bartosiewicz zagrał w pole karne do Zawodzińskiego, ten próbował z woleja ale źle trafił w piłkę.
7' Widzew na wysokości linii bocznej pola karnego Paradyża. Łodzianie próbują.
6' Nerwowy początek meczu. Goście widać że nie orzyjechali się bronić.
4' Pierwszy strzał Widzewiaków. Niecelny.
2' Pierwszy rzut rożny dla gości. Widzewiacy wybijają. Łodzianie zaczną od autu.
1' Zaczęli. Goście rozpoczęli spotkanie.
Oklaski dla Zbigniewa Bońka.
Piłka na środku boiska.
Piłkarze juz zostali przywitani. Za chwilę rozpocznie się mecz.
Zbignie Boniek pojawił się na meczu.
Za chwilę piłkarze wyjdą z szatni wyprowadzeni przez sędziów. Kibice powoli zapełniają trybuny.
Zostaliśmy poinformowani, że o 16.35 czarnym audi z dworca Łódź-Widzew na mecz Widzewa wyruszył prezes PZPN Zbigniew Boniek.
Znamy już skład Widzewa!
Skład Widzewa: Michał Sokołowicz - Kamil Bartosiewicz, Kacper Bargieł, Michał Czaplarski, Bartłomiej Gromek - Princewill Okachi, Przemysław Rodak - Kamil Bartos, Mariusz Zawodziński, Patryk Strus - Robert Kowalczyk

Rezerwa: Michał Choroś, Daniel Bończak, Adrian Kralkowski, Krzysztof Możdżonek, Marcin Pieńkowski, Sebastian Kaczyński, Michał Bondara

RELACJA NA ŻYWO WIDZEW ŁÓDŻ vs KS PARADYŻ [relacja LIVE]

Dziś Marcin Płuska musi zmowtywować swoich podopiecznych do maksimum. Nie ma co krywać, że jest to najważniejszy mecz sezonu. Jeśli łodzianie dziś wygrają, a kibice łódzkiego klubu nie dopuszczają innej opcji, zrobią duży krok do awansu do III ligi. Muszą dziś wykorzystać atut własnego boiska, na którym zawsze są gorąco dopingowani przez swoich wiernych fanów.

RELACJA LIVE WIDZEW ŁÓDŹ - KS PARADYŻ godz. 17

Dziś Widzew będzie musiał poradzić sobie bez swojego etatowego stopera Dudały, który będzie pauzował za kartki. Póki co nie wiadomo kto go zastąpi. Nie zagrają także kontuzjowani Adrian Budka i Kamil Tlaga. Jak widać tych trzech graczy będzie
znacznym osłabieniem drużyny gospodarzy. Miejmy nadzieję że zmiennicy dadzą z siebie 120 proc. i wygramy ten mecz.

WIDZEW ŁÓDŹ - KS PARADYŻ [zapraszamy na relację z tego meczu już o 16.40]

Dziś przy ul. Milionowej poraz kolejny spotkanie obejrzy komplet widzów. Bilety rozeszły się jak ciepłe bułki. Zostały wykupione parę dni temu, ale nie ma się co dziwić, jest to przcież spotkanie na szczycie. Obie drużyny deklarują chęć wejścia do III ligi. Rywal widzewiaków, wygrywał już w przeszłości IV ligę, ale nie chciał grać wyżej. To zespół doświadczony i wyrównany. Możemy się spodziewać wyrównanej walki. Widzew Łódź - KS Paradyż Relacja w internecie o 16.40

WIDZEW - KS PARADYŻ

Mecz ma także obejrzeć prezes PZPN Zbigniew Boniek, który na portalach społecznościowych potwierdził swoją wizytę. Pozostaje tylko piłkarzom Widzewa wygrać to spotkanie i potwierdzić kto jest w IV najlepszy. Mecz Widzew Łódź - KS Paradyż rozpocznie się o godz. 17.