WIDZEW ŁÓDŹ - DRWĘCA NOWE MIASTO LUBAWSKIE NA ŻYWO [5.05.18] WIDZEW VS DRWĘCA RELACJA LIVE

Widzew Łódź - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3:0

3

DRWĘCA NOWE MIASTO LUBAWSKIE

0

Sędzia kończy mecz!

Widzew wygrywa zasłużenie, były też gorsze fragmenty gry Widzewa, ale najważniejsze że mamy trzy punkty, zostajemy na pozycji lidera.

93' GOOOOOOOL PRZEPIĘKNA BRAMKA MATEUSZA MICHALSKIEGO CO ZA GOL! BRAMKA STADIONY ŚWIATA!!!!

Michalski wszedł w pole karne z lewej strony do środka, uderza mocno w samo okienko, piękna bramka pomocnika Widzewa.
Sędzia przedłuża mecz o 4 minuty
90' Demjan po ziemi w pole karne ale Niżnik łapie piłkę.
88' Widzew teraz kontroluje sytuację na boisku.
85' Zmiana we Widzewie, Kacper Falon żegnany brawami a na boisku Przybylski.

84' GOOOOOOOOOOOOOOOL ROBERT DEEEEMJAN!!!!!

Dośrodkowanie ze stałego fragmentu gry Michalskiego i Demjan głową do siatki.
83' Kolejny rzut rożny dla Widzewa.
81' Kristo fauluje i żółta kartka, bezmyślne zachowanie piłkarza Widzewa. Mąka schodzi a za niego Marcin Kozłowski. Naszym zdaniem powinien zejść Zuziak. Mąka dziś zagrał bardzo dobry mecz.
80' Mamy rzut rożny, może teraz.
79' Teraz głupia strata Zuziaka i młody Kacper Falon zrugał obrońcę Widzewa.
78' Zuziak z daleka ale niecelnie. Zuziak dzisiaj jest chyba jednym ze słabszych zawodników Widzewa.

NA STADIONIE 16350 KIBICÓW!!!

76' Falon faulowany brutalnie ale sędzia znów niewzruszony.
75' Kristo fauluje w środku boiska. Gra łodzian nie wygląda zbyt dobrze, może być kolejna nerwowa końcówka.
Smuda zdenerwowany przy linii wymachuje kulami. Widzew teraz gra bardzo słabo.
71' Widzew teraz gra zbyt wolno, wygląda jakby łodzianie byli zadowoleni z wyniku.
70' Pigiel faulowany w środku pola. Zieleniecki kropnął potężnie i blisko nad poprzeczką.
69'**Michalski za Millera.67' Zmiana w Widzewie. Michalski przygotowany do gry. Kto zejdzie? 66' Uderzenie z daleka i Humerski interweniuje niepewnie, piłka wypada mu z rąk ale bramkarz Widzewa naprawił błąd. 65' Sylwestrzak fauluje i będzie groźnie. 63' Rzut rożny dla Widzewa. Wrzutka Mąki i teraz Miller mógł wpakować piłkę do bramki ale nie trafia w futbolówkę. 62' Strzał z głowy na bramkę Widzewa ale Humerski łapie. 61' Miller za wysoko noga i rzut wolny dla gości. Jesteśmy na naszej połowie. 60' Widzew cały czas w natarciu.
Na trybunach potężne "RTS tylko Widzew" - wspaniały doping!
59' Miller miękko wrzucił ale Kristo strzela głową niecelnie. 58' Rzut wolny dla Widzewa. 57' Bramkarz Drwęcy wybija, Falon uderzył z pierwszej piłki ale niecelnie. 56' Teraz Kazimierowicz prostopadłe podanie, Demjan uderza i rzut rożny. 54' Mąka idealnie do Zielenieckiego, ten drugi uderzył mocno i cudem Niżnik broni, za chwilę Zuziak i znów bramkarz broni, kilka sekund później Mąka dośrodkowuje i piłka wybita. Widzew przycisnął. 53' Tym razem faul na Demjanie i teraz łodzianie blisko bramki gości. 51' Było niebezpieczne pod bramką Widzewa, spore zamieszanie ale wybijamy. 50' Kartka dla Zuziaka. Faulował zawodnik Widzewa. Szansa dla gości. 48' Mąka idealnie wrzucił, Sylwestrzak zamyka akcję ale niecelnie trafia w piłkę, szkoda. 47' Rzut rożny dla Widzewa. 46'** Zaczynamy drugą połowę. Widzew - Drwęca 1:0. Czekamy na więcej bramek łodzian.

Koniec pierwszej połowy. Widzew prowadzi zasłużenie. Zapraszamy po przerwie.

46' Rzut wolny dla Widzewa. Będzie szansa. Kristo tuż obok bramki.
45' Falon huknął zza pola karnego ale z dwa metry nad poprzeczką.Brawo za decyzję.
44' Zuziak fauluje pod bramką gości. Rzut wolny dla Drwęcy.
42' Franek Smuda o kulach podniósł się z ławki. Widzew próbuje ataku pozycyjnego.
40' Marcin Pigiel na boisku.
39' Dośrodkowanie Mąki i Sylwestrzak uderza ale obok słupka. Będzie zmiana, niestety Pieńkowski kontuzjowany.
Co teraz się dzieje na trybunach, Ekstraklasa może tylko pozazdrościć...
38' Rzut rożny dla Widzewa. Pieńkowski leży na boisku, chyba będzie zmiana.
35' Znakomite prostopadłe podanie Millera ale Demjan dosłownie o włos wyprzedzony przez bramkarza gości.
34' Po tych pierwszych minutach widać że zmiany w składzie wyszły drużynie na dobre, Miller, Mąka i Falon bardzo aktywni.
Cztery trybuny na stadionie Widzewa, to znak firmowy przy al. Piłsudskiego, znakomity widok, wspaniały doping.
30' Sylwestrzak brutalnie fauluje, sędzia nawet nie odgwizdał przewinienia. Bardzo nieładnie zagrał teraz piłkarz Widzewa. Gramy dalej.
27' Daniel Mąka niczym kiedyś Marek Citko lobem z daleka ale piłka tuż obok słupka. Szkoda. Byłaby piękna bramka.
26' Ładna akcja Widzewa, rozklepali obronę ale Kazimierowicz uderza nieczysto.
25' Kristo bomba i mało brakowało. Nie ma gola.
24' Mąka wrzuca, Sylwestrzak dopada piłkę i uderza metr nad poprzeczką.
23' Miller faulowany z lewej strony pola karnego Drwęcy. Będzie szansa na bramkę.
21' Rzut rożny dla gości. Dośrodkowanie i strzał głową ale piłka około dwóch metrów obok bramki Humerskiego.

19' GOOOOOOOOOOOOL DARIO KRISTOOOOOO!!!

Idealne dośrodkowanie z prawej strony Pieńkowskiego i Kristo technicznym strzałem pakuje piłkę do bramki!
18' Pieńkowski wchodzi w pole karne, upada ale sędzia milczy.
15' Fantastyczny strzał z prawego skrzydła Daniela Mąki i piłka mija o centymetry słupek bramki Drwęcy.
13'Zuziak ładnie wrzuca ale Demjan głową wysoko nad poprzeczką.
12' Daniel Mąka płasko w pole karne ale nikt nie doszedł do piłki.
11' Wolny z lewej strony pola karnego Drwęcy. Faulowany Mąka.
10' Kazimierowicz faulowany bardzo ostro i Miłosz Małachowski otrzymuje żółty kartonik.
9' Piłka wybita i rzut rożny dla Drwęcy. Dośrodkowanie i Humerski ratuje sytuację.
8' Zuziak fauluje i piłka dla gości.
ZNAKOMITY DOPING KIBICÓW WIDZEWA - ale to już nie nikogo nie dziwi.
6' Piękne podanie Demjana, Mąka zgrywał w polu karnym do Falona ale sędzia pokazał spalonego. Ładna akcja Widzewa.
4' Daniel Mąka faulowany. Będzie szansa na wrzutkę w pole karne. Mąka wrzuca ale po ziemi, piłka uderza w mur. Widzew wciąż przy piłce.
2' Michał Miller dośrodkowuje z lewej strony ale piłka wybita na aut.
1' Zaczynamy! Naprzód piłkarze, dzisiaj ambicja wam każe...

Godz. 19:10 - PIŁKARZE JUŻ NA MURAWIE I Z TRYBUN GŁOŚNE RTS RTS RTS !!!

Godz. 19:05 - Za chwilę piłkarze wyjdą na boisko. Na trybunach znów pełno kibiców, sporo osób jeszcze przed stadionem.

Godz. 18:55 - Powoli piękny stadion Widzewa wypełnia się, czyżby znów frekwencja, która szokuje w całej Polsce? Mamy taką nadzieję. Zapraszamy na relację z meczu Widzew - Drwęca. Trwa rozgrzewka obu drużyn.

Godz. 18:40 - Piękna słoneczna pogoda. Dzisiaj wszyscy liczymy na zwycięstwo Widzewa. Nie ma innej możliwości. Zobaczymy jak zaprezentują się od początku w ofensywie Michał Miller i Kacper Falon.

Godz. 18:10 - Za godzinę rozpoczynamy relację z meczu Widzew - Drwęca. Zapraszamy. Poniżej skład drużyny Widzewa.