WIDZEW - LEGIA PUCHAR POLSKI NA ŻYWO! [30.10.2019] Sprawdź wynik meczu Widzew Legia online. Wielki klasyk na stadionie Widzewa!

(dk, ww)
Dziś o 20.30 piłkarze Widzewa zmierzą się na stadionie przy al. Piłsudskiego w Łodzi z Legią Warszawa. Będzie to spotkanie 1/16 finału Pucharu Polski. Zapraszamy na RELACJĘ NA ŻYWO z tego hitowego meczu!

Widzew Legia na żywo 30.10.2019

strona wymaga odświeżania

WIDZEW ŁÓDŹ2
LEGIA WARSZAWA3

KONIEC MECZU. Kibice na stojąco dziękują piłkarzom za walkę, determinację i serce zostawione na boisku. Stadion Widzewa pięknie się prezentuje. Kibice podnoszą szaliki. Biją brawo. Widzew pokazał charakter i choć żegna się z rozgrywkami, zasłużył na pochwały.
90+9 min.
- Kosakiewicz z rogu, goście wybili piłkę. Zamieszanie pod bramką Legii

90+8 min. - Możdżeń faulowany przed polem karnym. Wolny dla Widzewa. Jest szansa. Dobry strzał Mąki. Cierzniak wybija na róg

90+6 min. - Widzew atakuje, Legia się broni na własnej połowie

90+5 min. - Wolny dla Widzewa. 20 m od bramki Legii. Wrzutka nieskuteczna. Legioniści wybijają piłkę

90+2 min. - zmiana w Widzewie. Kita schodzi, Wolsztyński na boisku

90+2 min. - Gwilia obok

90 min. - Sędzia przedłuża mecz o 9 minut

88 min. - Róg dla Legii

85 min. - Zmiana w Legii. Niezgoda za Kante

84 min. - Ale pech Widzewa - gol Lewczuka dla Legii. Piłka odbijała się w polu karnym Widzewa niczym w bilardzie, w końcu trafiła do Lewczuka, który popisał się pięknym strzałem

82 min. - Kante strzelał na bramkę Widzewa, odbita piłka wyszła na róg

80 min. - Kante strzela ponad bramką Pawłowskiego

78 min. - żółta kartka dla Gutowskiego

77 min. - Mąka świetnie strzelił, Cierzniak broni

75 min. - żółta kartka dla Kante za brutalny faul

Robak przechwycił piłkę, podał do Poczobuta ten dośrodkował do Kity, który mimo asysty Jędrzejczyka, strzelił z kilku metrów do bramki. VAR ustalił, że gol był samobójczy po strzale Jędrzejczyka

73 min. - GOL DLA WIDZEWA. Strzelcem gola samobójczego Jędrzejczyk naciskany przez Kitę

70 min. - Dobra akcja Kity z Robakiem, Wieteska wyjaśnia sytuację

68 min. - żółta kartka dla Lewczuka

Gra wznowiona po 5 minutach przerwy

60 min. - Mecz przerwany, zadymienie po odpaleniu rac przeszkadza w grze. Race odpalili kibice Legii

59 min. - Zmiany w obu drużynach. Gutowski za Mandiangu, Gwilia za Novikovasa

58 min. - GOL DLA WIDZEWA. Marcin Robak wykorzystał jedenastkę. Jedenastka podyktowana po tym, jak Lewczuk w narożniku pola karnego faulował Mąkę.

56 min. - KARNY DLA WIDZEWA

54 min. - Kibice Legii, szczęśliwi po prowadzeniu, odpalili race w swoim sektorze

Po akcji Karbownika znów lewą stroną i strzale Pawłowski obronił, następnie w słupek strzelił Antolić, przejął piłkę Kante, podał do środka, gdzie stał Wszołek i z trzech metrów strzelił do siatki

52 min. - Gol dla Legii Wszołek

Jak padł gol. Karbownik zaatakował lewą stroną, podał do Kante, a ten mimo asysty Tanżyny z pierwszej piłki uderzył na bramkę Pawłowskiego. Nasz bramkarz podbił piłkę, ale nie był w stanie jej zatrzymać.

48 min. - Gol dla Legii Kante

47 min. - strzał Novikovasa zablokowany

46 min. - Początek drugiej połowy. Widzew atakuje na bramkę pod zegarem

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY.

45 min. - Pawłowski łapie piłkę dośrodkowaną w pole karne przez legionistów

42 min. - Rudol głową wybił piłkę zmierzającą do bramki po strzale Luquinhasa

40 min. - Doskonała okazja Widzewa. Strzelał Kita, Cierzniak broni

39 min. - Niecelny strzał Kante, gwizdy na trybunach

38 min. - Wszołek strzela nad bramką Widzewa. To był 9 strzał Legii, ale do tej pory tylko 2 celne

37 min. - Widzew groźnie pod bramką Legii, Jędrzejczak ratuje gości

36 min. - Lekki strzał Wszołka, Pawłowski nie miał kłopotów ze złapaniem piłki

34 min. - piękna akcja Luquinhasa i strzał Kante w poprzeczkę

32 min. - Fragment gry z przewagą Legii, ale Widzew nie pozwolił na strzał

29 min. - Novikovas przestrzelił w sytuacji sam na sam z Pawłowskim

27 min. - Kante strzelał, piłka wyszła na róg. Po dośrodkowaniu Pawłowski dobrze piąstkuje

26 min. - Kita dogrywał do Robaka. Powinien być rożny. Robak protestuje, ale sędzia się pomylił

24 min. - Kita zablokowany w ostatniej chwili przy strzale z ostrego kąta

23 min. - Mandiangu niedokładnie do Mąki

22 min. - Widzew częściej przy piłce - 60 proc., przy 40 proc. Legii

21 min. - Dobra akcja Widzewa, Kosakiewicz zatrzymany na prawej stronie

20 min. - Poczobut kopnięty w głowę przez Kante

18 min. - Kolejny róg dla Legii. Wybijamy piłkę

17 min. - Kibice dopingują Widzew. Jesteśmy z wami, RTS jesteśmy z wami

15 min. - Legia nie wykorzystała dośrodkowania z rogu

12 min. - Mandiangu z rogu. Legia wybiła piłkę

11 min. - Wszołek sam na sam z Pawłowskim. Bramkarz Widzewa broni nogami

10 min. - Faulowany Mąka w środku boiska. Po wolnym zablokowany Mandiangu

6 min. - Za długie dośrodkowanie Kosakiewicza do Kity

5 min. - Pierwszy rożny dla Legii. Piłkę przejmuje Widzew

4 min. - Widzew długo rozgrywa piłkę na własnej połowie

2 min. - Pierwsza akcja Widzewa, Cierzniak łapie piłkę

1 min. - Pierwszy gwizdek sędziego. Gramy

Godz. 20:23 - Stadion Widzewa wypełniony jest do ostatniego miejsca

Godz. 20:20 - Ostatnie chwile przed rozpoczęciem meczu. Piłkarze niebawem pojawią się na murawie. Czekamy na Taniec Eleny.

Godz. 20:10 - Piłkarze obu drużyn rozgrzewają się na głównej płycie. Kibice marzną, bo temperatura jest bardzo niska

Godz. 20:05 - Kibice nie szczędzą złośliwości pod adresem swoich przeciwników. Spiker uspokaja

Godz. 20:00 - Stadion przy al. Piłsudskiego powoli się zapełnia. Mecz obejrzy ponad 900 kibiców z Warszawy. Zajmą sektor dla gości. Chętnych na przyjazd było około 8 tys. widzów. Kibice Widzewa i Legii zapełniliby na pewno stadion o pojemności 40 tys. widzów

Godz. 19:40 - O ile zmiana na pozycji prawego obrońcy (Łukasz Kosakiewicz za wypożyczonego z Legii Łukasza Turzynieckiego) była do przewidzenia, to zaskakuje roszada na pozycji lewego pomocnika. Konrada Gutowskiego zastąpił współautor gola w Boguchwale Christopher Mandiangu.

Godz. 19:30 - Skład Legii: Cierzniak – Jędrzejczyk, Lewczuk, Wieteska, Karbownik – Antolić, Martins – Wszołek, Luquinhas, Novikovas – Kante
Rezerwowi: Majecki – Gwilia, Niezgoda, Rocha, Agra, Kostorz, Stolarski, Remy

Godz. 19:30 - Znamy skład Widzewa na mecz z Legią. Zagrają: Pawłowski - Kosakiewicz, Rudol, Tanżyna, Kordas - Mąka, Możdzeń, Poczobut, Mandiangu - Robak, Kita
Rezerwowi: Wolański, Zieleniecki, Turzyniecki, Pięczek, Gąsior, Zejdler, Gutowski, Radwański, Wolsztyński.

Godz. 19:20 - Mecz sędziować będzie nasz eksportowy arbiter Szymon Marciniak z Płocka. Po raz pierwszy pracował na stadionie Widzewa 20 sierpnia 2008, kiedy to w meczu I ligi Widzew pokonał Wartę Poznań 2:0. Gole zdobyli: Marcin Robak i po strzale samobójczym Łukasz Radliński. Marcin Robak także nie wykorzystał karnego

Godz. 19:15 - Piłkarze obu zespołów zagrają dziś w szczytnym celu - wystąpią dla dzieci cierpiących na mózgowe porażenie dziecięce. Na rozgrzewkę zawodnicy wyjdą w koszulkach z napisem: Gramy dla dzieci z MPD #17milionów.

Godz. 19:05 - Już za kilkadziesiąt minut mecz Widzew Legia! Za chwilę podamy składy obu drużyn. Szykuje się wielkie piłkarskie święto dla kibiców.

Dziś na stadionie przy al. Piłsudskiego hit Pucharu Polski. Widzew zmierzy się z Legią Warszawa. Chociaż oba kluby obecnie są w zupełnie innych miejscach, to mecz ten budzi ogromne zainteresowanie nie tylko wśród kibiców. Na stadionie Widzewa dzisiaj zasiądzie wielu znamienitych gości, m.in. byłych działaczy, piłkarzy. Łodzianie będą mogli liczyć na potężny doping swioch wiernych fanów, którzy szczelnie wypełnią stadion.