WIDZEW - GKS TYCHY RELACJA NA ŻYWO 28.05.2021. Śledź wynik meczu ONLINE. Dziś gra Widzew vs. GKS Tychy

Dariusz Kuczmera
Dziś mecz Widzew - GKS Tychy. Zapraszamy na RELACJĘ LIVE z tego spotkania. Początek o 17:40.

WIDZEW ŁÓDŹ - GKS TYCHY NA ŻYWO

strona wymaga odświeżania

WIDZEW ŁÓDŹ0
GKS TYCHY2

Daniel Tanżyna mówił dla Polsatu: Jak nie wykorzystujesz okazji, to przegrywasz. Za wrażenia artystyczne punktów się nie przyznaje. Być może ten sezon się już dla mnie skończył.
Koniec meczu. Gwizdy na trybunach. Widzew częściej atakował, ale nie potrafi strzelać goli. Jak to się robi, pokazali tyszanie w końcówce meczu. Koniec marzeń Widzewa o barażach.
90+2 min. - Po golu Grzeszczyk prowokuje kibiców i ukarany został kartką
90+1 min. - Karny dla GKS. Sędzia uznał, że Becht faulował Monetę. To prezent od sędziego. Robak krytykuje i dostaje żółtą kartkę. Grzeszczyk wykorzystał jedenastkę.
90 min. - Ucichł doping kibiców, którzy zdzierali gardła, ale nic to nie dało
89 min. - Gol dla GKS. Kargulewicz strzelcem gola. Grzeszczyk dośrodkował, fatalny błąd Kudrjavcevsa, który wypuścił piłkę z rąk pod nogi dublera GKS, a Kargulewicz strzela do siatki. 20-letni młodzieżowiec GKS ośmieszył łodzian. To był drugi celny strzał GKS na bramkę Widzewa
88 min. - Kun faulowany w środku boiska
86 min. - Kargulewicz zaraz po wejściu przeprowadził groźną akcję, obrońcy Widzewa wybili piłkę
85 min. - Zmiana w GKS: Kargulewicz na boisku
85 min. - Robak wywalczył korner, nie ma zagrożenia bramki GKS
83 min. - Tanżyna na murawie doznał kontuzji mięśnia. Grudniewski wchodzi na plac
83 min. - Samiec-Talar dośrodkował wprost w ręce bramkarza GKS
82 min. - Moneta strzelał słabo, Kudrjavcevs łapie piłkę
80 min. - Robak do Samca-Talara, pomocnik łodzian uprzedzony przez Połapa
79 min. - dużo niedokładności w akcjach obu drużyn, nie ma strzałów na bramki
76 min. - Michalski kontuzjowany, trzyma się za pachwinę. Na boisko wchodzi Kosakiewicz
75 min. - Robak stracił piłkę w środku
75 min. - Moneta strzelał z 16 metrów ponad bramką Widzewa
74 min. - Samiec-Talar ukarany żółtą kartką
74 min. - Piłka odbita od Nedicia leciała w bramkę GKS. Jałocha złapał
71 min. - Odbita piłka od Nedicia o mały włos nie trafiła do stojącego przed pustą bramką Robaka
69 min. - Samiec-Talar faulowany z boku pola karnego. Dośrodkował Stępiński, wypiąstkował Jałocha
68 min. - Michalski na spalonym
68 min. - Moneta i Steblecki wchodzą na boisko w drużynie GKS za Biela i Piątka
66 min. - Ameyaw i Tomczyk schodzą, weszli Samiec-Talar i Robak
66 min. - Michalski słabo strzelał z kąta, mógł podawać
66 min. - Na boisko wejdą Robak i Samiec-Talar
65 min. - Zmiana w GKS Połap za Mańkę
65 min. - Dobre dośrodkowanie, na szczęście Mańka na spalonym
63 min. - Kolejna akcja tyszan, tym razem uratował łodzian Stępiński
62 min. - Piątek zaatakował skrzydłem, ale źle dośrodkował
60 min. - Michalski fatalnie dośrodkowuje, czyli do nikogo
57 min. - Teraz Becht wywalczył korner. Znów nie doszło do strzału, obrońcy wybili piłkę
55 min. - Michalski wywalczył róg. Po dośrodkowaniu Jałocha wybił piłkę
53 min. - Widzew naciska rywala już w jego polu karnym
52 min. - Biel strzelał zza narożnika pola karnego, niewiele obok spojenia widzewskiej bramki
51 min. - Grzeszczyk dośrodkował, piłka leciała w światło bramki Widzewa, Kudrjavcevs łapie
49 min. - Po rogu Jałocha łapie piłkę
49 min. - Hanousek strzelał po ziemi - obok bramki
47 min. Goście zaczęli z dużym animuszem
Druga połowa rozpoczęta
Koniec pierwszej połowy. Widzew ma więcej z gry, ale cóż z tego, skoro nie strzelił gola. Za pochwały punktów się nie przyznaje. Widzew strzelał 8 razy, cztery razy celnie, goście tylko raz i to obok bramki. Potrzeba nam jednak goli!
45+1 min. - Kun za głęboko dośrodkował
45 min. - Awantura na boisku. Poczobut faulował i dostał ostatnie ostrzeżenie od sędziego. O mały włos nie zostałby ukarany czerwoną kartką
44 min. - Widzew ma 62 proc. posiadania piłki. Z tej przewagi nic jednak nie wynika
43 min. - Kun niecelnie zza pola karnego
42 min. - Widzewiacy ciekawie rozegrali wolnego, ale stracili piłkę. Michalski przerwał kontrę i dostał kartkę
41 min. - Nedić faulował Kuna i dostał kartkę. Wolny dla Widzewa przed polem karnym
39 min. - Stępiński strzelał z 35 metrów, Jałocha broni
37 min. - Tomczyk strzelał z ostrego kąta, Jałocha broni
36 min. - Kudrjavcevs nie złapał dośrodkowanej piłki, na szczęście obrońcy wybili piłkę
35 min. - Fatalne zachowanie Tomczyka. Dośrodkował Ameyaw, a Tomczyk nie trafił w piłkę
30 min. - Kun kiwał w polu karnym GKS, ale strzału nie było
29 min. - Ameyaw nie trafił w piłkę w polu karnym GKS
28 min. - Po dośrodkowaniu z wolnego na szczęście Szymura nie sięgnął piłki głową
27 min. - Poczobut fauluje Grzeszczyka przed polem karnym i dostaje żółtą kartkę
26 min. - Łodzianie zepsuli ten rzut wolny
25 min. - Hanousek faulowany tuż przed polem karnym. Kibice domagają się jedenastki, jest wolny
24 min. - Hanousek do Ameyawa, goście wybili piłkę na aut
21 min. - Tomczyk nie przyjął piłki w polu karnym GKS
20 min. - Fatalnie zagranie nogą Kudrjavcevsa
19 min. - Mańka zbyt mocno dośrodkował
17 min. - Ameyaw nie doszedł do piłki
16 min. - Becht wygrał pojedynek z Grzeszczykiem i pozwolił wyjść piłce poza boisko
15 min. - Poczobut strzelał rogalem zza linii pola karnego, nie trafił w bramkę GKS
11 min. - Tyszanie na spalonym
10 min. - Stępiński fatalnie egzekwował wolnego, goście ruszyli z kontrą. Przerwał ją Kun faulem i został ukarany żółtą kartką
9 min. - Widzew gra agresywnie, goście nie mogą wyjść z połowy
7 min. - Poczobut z 11 metrów przez nikogo nieatakowany źle trafił w piłkę. Ależ była okazja
5 min. - Jałocha kiwał się przed bramką z Tomczykiem, niestety napastnik Widzewa nie przejął piłki
3 min. - Ameyaw wyjechał z piłką za linię końcową
1 min. Gramy - pierwszy gwizdek sędziego

Godz. 17:40. Widzewiacy zagrają na czerwono, tyszanie na czarno

Godz. 17:35. Niestety, nie zagra niedysponowany Jakub Wrąbel. Widzew skorzystał z prawa pierwokupu tego bramkarza. Jakub będzie grać w Widzewie do 2023 roku.

Godz. 17:33. Na trybunach stadionu zasiądą kibice liczbie nie przekraczającej 25% pojemności obiektu, co w przypadku stadionu przy al. Piłsudskiego 138 oznacza dokładnie 4360 osób. Tylu fanów Widzewa Łódź otrzymało bezpłatną wejściówkę - nie wezmą w meczu udziału kibice gości.

Godz. 17:27. Skład na mecz z GKS Tychy obaj trenerzy Widzewa ustalali wspólnie i zdecydowali się na jedną zmianę w stosunku do poprzedniego meczu – Michał Grudniewski po zastępstwie na środku obrony znów usiadł na ławce, a zagrał etatowy stoper Daniel Tanżyna. Jak się później okazało, nie mógł zagrać Jakub Wrąbel w bramce Widzewa.

Godz. 17:20. Widzew zagra pod wodzą Tomasza Włodarka, bo pierwszy trener Marcin Broniszewski został zdyskwalifikowany na dwa mecze za wrzucenie piłki na boisko w meczu z Arką. W ten sposób szkoleniowiec chciał ukraść cenne sekundy i został ukarany czerwoną kartką.

Godz. 17:10. To ważny mecz dla obu łódzkich drużyn. W przypadku wygranej Widzew przedłuży swoje nadzieje na awans do strefy barażowej, ale także ucieszy ŁKS, bo wtedy piłkarze z al. Unii mogą wyprzedzić tyszan w tabeli (co jest ważne przy ustalaniu gospodarzy w barażach)

Godz. 17:05 - Poniżej składy obu drużyn:
Widzew: Kudrjavcevs – Stępiński, Nowak, Tanżyna, Becht – Kun, Poczobut, Hanousek, Michalski, Ameyaw – Tomczyk
Rezerwowi: Reszka – Kosakiewicz, Caique, Grudniewski, Mikulić, Możdżeń, Samiec-Talar, Czubak, Robak

GKS: Jałocha – Mańka, Nedić, Szymura, Szeliga – Biel, Norkowski, Żytek, Grzeszczyk, K. Piątek – Lewicki
Rezerwowi: Odyjewski – Paprzycki, Kasprzyk, Wołkowicz, Moneta, Steblecki, Stefaniak, Połap, Kargulewicz

Godz. 17 - Dziś mecz Widzew GKS Tychy. Początek spotkania o 17:40. Poniżej aktualna tabela I ligi.