WIDZEW - ELANA RELACJA NA ŻYWO 1.07.2020. Końcowy wynik 1:1. Rozczarowujący wynik

Paweł Strzelecki
Dziś piłkarze Widzewa na swoim stadionie podejmują Elanę Toruń. Widzew ostatnio gra żenujący futbol. Jak będzie dziś? Zapraszamy na relację LIVE z meczu Widzew - Elana. Początek o godz. 20.05.

Widzew Elana mecz na żywo

Strona wymaga odświeżania

WIDZEW ŁÓDŹ1
ELANA TORUŃ1

Koniec meczu. Kolejny rozczarowujący mecz Widzewa i tylko jeden zdobyty punkt
96 min - Za Stryjewskiego Rak
96 min - po rzucie rożnym Tanżyna nie trafił w piłkę
92 min - po centrze Ojamy Tanżyna główkował obok słupka
Sędzia doliczył sześć minut
90 min - Stryjewski ujrzał żółtą kartkę
89 min - Robak w polu karnym trafił w Ojamę
86 min- Kozłowski ujrzał żółtą kartkę
85 min - Radwański ujrzał żółtą kartkę. Kibice krzyczą: Widzew grać!
78 min - strzał Kościelniaka nad poprzeczkę, Elana przejęła inicjatywę
77 min - wybita piłka po indywidualnej akcji Radwańskiego
73 min - za Wolsztyńskiego wchodzi Gęsior, a za Machaja Jóźwicki
72 min - Rudol ujrzał żółtą kartkę
70 min - Gutowski wzdłuż bramki, chyba jednak strzelał i dlatego Wolsztyński nie doszedł do piłki
69 min - w meczu akcja za akcję
68 min - Pisarka zmienia w Elanie Boniecki
66 min - Możdżenia zmienia Radwański
61 min - po strzale Wolsztyńskiego. obrońca wybija piłkę sprzed linii bramkowej
60 min - w sytuacji sam na sam strzał Ojamy broni Kuchnicki
59 min - dynamiczna akcja Ojamy skończyła się na... niczym
56 min - żółtą kartkę ujrzał Marcin Robak
54 min - strzela Ojamaa za pola karnego. piłka łamie palce bramkarzowi i go przelobowuje. Kuchnicki wybija piłkę sprzed, a może jednak za linii bramkowej, Sędzia Szrek uznał, że gola nie było. Nie było też systemu VAR
53 min - po rzucie wolnym Możdżenia, Robak główkuje nad poprzeczkę
48 min - atakuje Elana. Trzy niezłe akcje gości
Początek drugiej połowy - Ojamaa za Mandiangu
Koniec pierwszej połowy - Widzew jak to ostatnio z juniorską grą w defensywie. Wykorzystał słały fragment gry, Jak to dobrze, że ma w składzie Robaka
43 min - bezradny Poczobut fauluje Kozłowskiego i ogląda żółtą kartkę**40 min - strzał Robaka broni przed siebie Kuchnicki, dobitka Mandiangu obok słupka 37 min - gol dla Elany!!** Piękny strzał z rzutu wolnego Hrnciara. Pawłowski bez szans na skuteczną interwencję
33 min - Tanżyna blokuje strzał Kozłowskiego
31 min - Widzew w obronie przyprawia o zawał, na dodatek kontry łodzian załamują się przy drugim podaniu
28 min - na własne pole karne cofnął się Robak. Dryguje kolegami i wybija piłkę po rzucie wolnym Elany
25 min - dwie groźne akcje rywali, Kosakiewicz bliski samobója. Za chwilę strzał tuż obok górnego rogu bramki
24 min - strzał Wolsztyńskiego zza pola karnego broni na raty Kuchnicki
21 min - akcje Elany pod polem karnym łodzian, ale czujni gospodarze
17 min - Gol dla Widzewa! Po centrze z rzutu rożnego Kosakiewicza, Robak posłał piłkę głową w sam róg bramki Elany. To 19 gol kapitana łodzian w rozgrywkach
14 min - indywidualna akcja Kozłowskiego. który łatwo minął dwóch widzewiaków, Posłał piłkę nad Pawłowskim w boczną siatkę
11 min - dynamiczna akcja Gutowskiego przynosi tylko rzut rożny
10 min - Jedenastu piłkarzy Elany na własnej połowie
7 min - strzał z ostrego kąta Robaka broni bramkarz rywali
3 min- żółtą kartkę otrzymuje Onsorge (Elana Toruń).
1 min - mecz się rozpoczął
Godz. 19.50 Fani Widzewa wykorzystali pełną pulę miejsc na środowe spotkanie z Elaną Toruń. Środowe spotkanie, zgodnie z obowiązującymi decyzjami administracyjnymi odbędzie się z udziałem publiczności. Mecz z Elaną zobaczy 4,5 tysiąca kibiców.

Godz.19.40 Pierwszy mecz Widzewa i Elany w sezonie zakończył się skromnym zwycięstwem łodzian na stadionie rywala. Bramkę zdobył oczywiście Robak, wykorzystując rzut karny. Elana nie jest łatwym rywalem dla faworyta do awansu. W poprzednim sezonie 2. ligi oba starcia między drużynami kończyły się remisami.
Godz. 19.35
Skład Elany:
Kuchnicki – Stryjewski, Onsorge, Świeciński, Górka – Machaj, Hrnciar, Pisarek, Kościelniak – Kołodziej – Kozłowski

Rezerwowi: Sokół – Ko. Jóźwicki, Boniecki, Rak, Klimek, Ka. Jóźwicki, Pawłowski
Godz.19.30
Trener Elany Bogusław Pietrzak: - Po wysokiej porażce w Siedlcach , złość jest w nas podwójna. Na pewno nie położymy się przed Widzewem.

Godz. 19:10 - Skład Widzewa: Pawłowski – Kosakiewicz, Rudol, Tanżyna, Kordas – Mandiangu, Możdżeń, Poczobut, Gutowski – Wolsztyński – Robak
Rezerwowi: Wolański – Turzyniecki, Becht, Pięczek, Gąsior, Mąka, Ojamaa, Radwański, Prochownik

Godz. 18:58 - Dziś piłkarze Widzewa po ostatnim występie poniżej krytyki muszą udowodnić, że to był tylko przypadek przy pracy.