Weekendowe wycieczki po Łodzi i po okolicy

(IZJ)
W weekend można się wybrać na kilka bezpłatnych pieszych wycieczek: Klub Turystów Pieszych „Salamandra” zaprasza w sobotę na wycieczkę do Grabna (na trasie 13 polskich schronów bojowych z 1939 r.). Zbiórka o godz. 6.25 na dworcu PKS Północny. W niedzielę „Salamandra” organizujewycieczkę do Sule-jowa. Zbiórka o godz. 6.45 na dworcu PKS Łódź Kaliska.

Urząd Miasta Łodzi zaprasza w sobotę na wycieczkę szlakiem Scheiblerów, Grohmanów i Herbstów. Zbiórka o godz. 11.30 na pl. Zwycięstwa, przed Muzeum Kinematografii.
Klub Turystów Pieszych „Stonoga” organizuje w niedzielę wycieczkę do kąpieliska w Grotnikach. Zbiórka o godz. 10.20 na dworcu Łódź Kaliska.

Towarzystwo Opieki nad Zabytkami zaprasza w niedzielę na spacer po Nowym Centrum Kulturalnym Łodzi. Zbiórka o godz. 11 przy wejściu do dawnej EC1 przy ul. Targowej 1.

Zielona Łódź organizuje w niedzielę spacer „Spojrzenie na Łódź z Górki Stokowskiej”. Zbiórka o godz. 12 na krańcówce tramwaju linii 12 na Stokach.

STARTY POLAKÓW NA OLIMPIADZIE W RIO 2016. KIEDY WYSTĘPY POLAKÓW, KIEDY STARTUJĄ POLACY
O której godzinie CEREMONIA OTWARCIA Igrzysk w Rio 2016
Olimpiada w Rio. Kiedy grają Polacy. Harmonogram
RIO 2016 SIATKÓWKA: POLSKA EGIPT GODZINA O KTÓREJ POLSCY SIATKARZE GRAJĄ Z EGIPTEM

[ZOBACZ TEŻ FILM Rewolucja w dziedzinie automatów z przekąskami. Na uczelni w Cincinnati stanie PIZZOMAT! [x.news/US CBS]

](http://www.expressilustrowany.pl/ "ZOBACZ TEŻ FILM Rewolucja w dziedzinie automatów z przekąskami. Na uczelni w Cincinnati stanie PIZZOMAT! [x.news/US CBS]