Uwaga! Odnaleziono zaginioną czternastolatkę!

źródło: KWP ŁÓDŹ/TVP Łódź
Nikola Jakubiak
Nikola Jakubiak TVP ŁÓDŹ
Z ostatniej chwili: Informujemy, że poszukiwana zaginiona 14-letnia Nikola Jakubiak została odnaleziona przez policję na terenie Łodzi!

Zaginęła 14-letnia Nikola Jakubiak. Dziewczyna mieszka w miejscowości Podłęcze w gminie Słupia koło Skierniewic. 23 marca 2016 roku 14-latka opuściła miejsce zamieszkania i do chwili obecnej nie powróciła, ani nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionej: dziewczyna ma około 172 cm wzrostu, waga około 52kg, jest bardzo szczupłej budowy ciała, ma brązowe włosy sięgające połowy pleców, oczy piwne, pociągłą twarz. Znaki szczególne to blizny na nadgarstkach.

W chwili zaginięcia ubrana była prawdopodobnie w pikowaną, szarą kurtkę z jaśniejszymi lamówkami wokół kaptura i przy kieszeniach, spodnie jeansy „rurki” ciemnogranatowe, czarne adidasy, czarny szkolny plecak z ciemnoróżowymi kwiatowymi wzorami. Zaginiona może posiadać przy sobie czarnego laptopa.

Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu zaginionej proszone są o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Skierniewicach przy ul. Sobieskiego 69. Telefon do oficera dyżurnego czynny całą dobę: 46-834-11-88 bądź 46-834-11-89. Informacje można przekazywać także na numer alarmowy 112, 997 lub w najbliższej jednostce policji.

](http://www.expressilustrowany.pl/ "ZOBACZ TEŻ FILM Gwiazdy o przygotowaniach do świąt (autor Agencja TVN/x-news)