ExpressIlustrowany.pl - aktualności Łódź, wiadomości Łódź

Menu
WIELKANOC 2016: GODZINY OTWARCIA SKLEPÓW W SOBOTĘ I W ŚWIĘTA

(ls)

2016-03-22 06:45

2016-03-26 12:40

30 Komentarzy
Dodaj komentarz

WIELKANOC 2016: GODZINY OTWARCIA SKLEPÓW W SOBOTĘ I W ŚWIĘTA

(ls)

2016-03-22 06:45

W Wielką Sobotę sklepy i supermarkety będą czynne krócej niż zwykle. Przez kolejne dwa dni (pierwszy i drugi dzień świąt wielkanocnych) w marketach w ogóle nie będzie można zrobić zakupów. Dlatego warto sprawdzić, do której godziny będą czynne sklepy w Wielką Sobotę, żeby zdążyć z zakupami. Warto zapamiętać godziny otwarcia supermarketów w Wielką Sobotę przed Wielkanocą, żeby nie dać się zaskoczyć.
1/6

GODZINY OTWARCIA SKLEPÓW W ŚWIĘTA I W WIELKĄ SOBOTĘ

(© polskapresse)

  • WIELKANOC 2016: DO KTÓREJ CZYNNE SKLEPY W WIELKA SOBOTĘ

DO KTÓREJ GODZINY SĄ CZYNNE SKLEPY W WIELKĄ SOBOTĘ?O ile przed świętami wielkanocnymi w sklepach i supermarketach panuje spory ruch, a pracownicy nie mają czasu na chwilę odetchnienia, to w Wielką Sobotę i w Pierwszy oraz Drugi Dzień Świąt Wielkanocnych będzie można odpocząć. W Wielką Sobotę Wielkanocną sklepy będą czynne krócej niż zwykle w ten dzień, a w święta wielkanocne wszystkie markety i dyskonty będą zamknięte na cztery spusty. Jedynie osiedlowe sklepy mogą przyjmować klientów pod warunkiem, że za ladą stanie właściciel.

WIELKANOC 2016: GODZINY OTWARCIA SKLEPÓW W SOBOTĘ I ŚWIĘTASklepy sieci Lidl w Wielką Sobotę będą czynne od godz. 8 do godz. 16. W kolejne dwa dni Lidl będzie zamknięty.

GODZINY OTWARCIA SKLEPÓW W WIELKĄ SOBOTĘ I ŚWIĘTAOsoby, które zamierzają w Wielką Sobotę wybrać się do Carrefoure'a, muszą zaplanować zakupy w godzinach: 8:30 -17. Wówczas Carrefour będzie czynny w Wielką Sobotę. W święta wielkanocne Carrefour będzie zamknięty.

SKLEPY CZYNNE W WIELKĄ SOBOTĘ DO KTÓREJ GODZINY?Jedna z najczęściej wybieranych sieć dyskontów spożywczych, Biedronka, będzie czynna podobnie jak Lid, do godz. 16. Kto chce zrobić zakupy w Biedronce, musi się spieszyć.

DO KTÓREJ GODZINY SĄ CZYNNE SKLEPY W WIELKĄ SOBOTĘ?Podobnie jak Carrefour do godziny 17 czynny będzie Real.

WIELKANOC 2016: GODZINY OTWARCIA SKLEPÓW W SOBOTĘ I ŚWIĘTANajdłużej w Wielką Sobotę czynne będą markety sieci Auchan, Kaufland, Tesco. Zakupy w Tesco, Auchan i Kauflandzie w Wielką Sobotę będzie można zrobić do godz. 18. W Pierwszy i Drugi Dzień Świąt Wielkanocnych Tesco, Kaufland i Auchan będą zamknięte.

GODZINY OTWARCIA SKLEPÓW W WIELKĄ SOBOTĘ I ŚWIĘTACzy łodzianie popierają wprowadzony przed laty zakaz handlu w święta?
-Uważam, że to bardzo dobra zmiana. Każdemu należy się prawo do wypoczynku w święta z rodziną. Poza tym każdym może sobie zrobić zakupy przed świętami, a nie w ich trakcie - mówi Jakub Wojciechowski, kurier z Łodzi.

-Moim zadaniem powinno się znieść ten zakaz. Święta to jedyny okres, kiedy człowiek ma trochę wolnego czasu i mógłby go wykorzystać na zakupy - uważa pani Ania z targowiska na Bałutach.

-Jeżeli praca w święta byłaby dobrowolna i podwójnie wynagradzana to jestem całkowicie za. Poza tym jest sporo osób, które spędzają święta samotnie - mówi Bartosz Zieliński, barman.

SKLEPY CZYNNE W WIELKĄ SOBOTĘ DO KTÓREJ GODZINY?
O KTÓREJ MECZ POLSKA FINLANDIA. GDZIE TRANSMISJA MECZU POLSKA FINLANDIA O KTÓREJ GRAJĄ

CO DO KOSZYCZKA? CO DO ŚWIĘCONKI? [LISTA]

WIERSZYKI WIELKANOCNE, SMSY WIELKANOCNE, ŻYCZENIA NA WIELKANOC 2016
ZMIANA CZASU NA LETNI. KIEDY ZMIENIAMY CZAS NA LETNI. KIEDY PRZESTAWIĆ ZEGARY
WIERSZYKI WIELKANOCNE, WIELKANOC 2016, ŻYCZENIA WIELKANOCNE, WIERSZYKI KRÓTKIE
Czytaj także w Expressie Ilustrowanym:
WIELKANOC 2016: GODZINY OTWARCIA SKLEPÓW W SOBOTĘ I W ŚWIĘTA
KRÓTKIE WIERSZYKI WIELKANOCNE SMS, RELIGIJNE WIERSZYKI SMS, WIERSZYKI WIELKANOC dla dzieci śmieszne

DOWCIPY NA PRIMA APRILIS KAWAŁY NA PRIMA APRILIS [LISTA]

ZMIANA CZASU NA LETNI. KIEDY ZMIENIAMY CZAS NA LETNI. KIEDY PRZESTAWIĆ ZEGARY 2016Czytaj treści premium w Expressie Ilustrowanym Plus

Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

Komentarze

(30)
Sortuj komentarze: zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

monopolowy

+5 / -1

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

polecam dobre ceny (gość)  •

przy ulicy Próchnika 13 czynne jutro od 10

odpowiedzi (0)

skomentuj

GODZINY OTWARCIA SKLEPÓW W SOBOTĘ I W ŚWIĘTA

+7 / -5

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

agnostyk (gość)  •

A kto tym ludziom kazał pracować w takiej firmie gdzie się pracuje w święta????????!?!?!?!?!?
A co mają powiedzieć pracownicy:
służby zdrowia, policji, wojska, elektrowni, gazowni, obsługujący twoją sieć komórkową, stacjonarną, komunikację kolejową, autobusową, dworce, stacje benzynowe, media takie jak radio i tv, zakażmy wszystkim pracować w święta katolickie później w prawosławne i w inne tzn święta takie jakie każdy z nas ma!
Zobaczymy jak będzie nasze społeczeństwo żyło?!?!?!?!?

skomentuj

odp.

+10 / -3

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

_______ (gość)  •

Tyle tylko, że zwykli pracownicy zatrudnieni w handlu, nie zarabiają tyle, ile zarabiają lekarze, gazownicy, energetycy, i.t.d. Zatem, pomysl zanim cokolwiek napiszesz.

odpowiedzi (0)

skomentuj

podp.

+8 / -6

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

agnostyk (gość)  •

Gdyby nie mogli znaleźć pracowników musieliby podnieść pensje!
A poza tym trzeba było się uczyć w dziennej szkole i nie za pieniądze , a tak mgr, i z licencjatem mamy na pęczki tylko ich poziom jest na miarę kasy w Biedronce!

odpowiedzi (0)

skomentuj

Haha

+4 / -3

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

dobry (gość)  •

Panie agnostyku. Gdyby nie mieli juz pracowników to by wyniesli się z Polski, bo to nie polskie firmy. Zysk ich nie tyczy się Polski tylko całego świata, bo to korporacje! Polska tania sile robocza. Te korpo mają tu ulgi podatkowe, w przeciwieństwie do firm srednich - polskich

odpowiedzi (0)

skomentuj

nie

+3 / -1

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

ma (gość)  •

Reala

odpowiedzi (0)

skomentuj

urzędasy do pracy

+16 / -3

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

luk (gość)  •

Jak czytam te komentarze to widzę ze piszą je Ci którzy maja ciepła posadkę od pn.do pt od 8do 16 .Ciekawe co by powiedzieli gdyby musieli pracować również w niedzielę i święta ...URZEDY CZYNNE 7 DNI W TYGODNIU!!!

skomentuj

luk!-wesołych Świąt.

+5 / -2

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

klient (gość)  •

Znam takich, którzy poniżając ludzi, upadli bardzo nisko. Zaś ich podniesione głowy ponad wszystko, schowały się poniżej ramion. Ci, którzy poniżają ludzi, którzy tyrają w handlu za marne grosze, nie znają swojego jutra. Życzę wypoczynku, oraz spokojnych Świąt, wszystkim Pracownikom zatrudnionym w handlu.

odpowiedzi (0)

skomentuj

ty do szkoły

+6 / -12

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

pracowity (gość)  •

Trzeba było chodzić do szkoły, uczyć się, zdobyć zawód, fach, w którym ty dyktujesz warunki pracy a nie Tobie. Sorry ale najbardziej narzekają Ci, którzy sobą nic nie reprezentują. Że jaka to niska płaca, że trzeba pracować ( w grafiku) niedziele i święta ( weekend masz w tygodniu, gdzie inni pracują), to powiedz mi gdybyś to ty był właścicielem marketu ile byś zapłacił komuś, kto ma wyłożyć towar na półkę i ewentualnie policzyć go na kasie?....czy te zarobki mają równać się z jakimś zawodem, w którym jest dużo większa odpowiedzialność? Np za kogoś? Co do urzędasów...(ja nim nie jestem) kto Ci broni startować w konkursach na stanowisko urzędnicze? Może nie spełniasz podstawowych wymagań na to stanowisko, sorry ale jak widzę Panią w Urzędzie zestresowaną niejasnymi przepisami to wcale jej się nie dziwię...a ona odpowiada prawnie za to co robi..a nie jak ktoś z marketu, że położył towar nie na tej półce co trzeba...tą Panią możesz pozwać do sądu za pracę..a pracownika z marketu(nikomu nie ujmuję) możesz jedynie podpierdzielić do dyrekcji..co ta i tak nic nie zrobi, bo winnego nie zjadą. Więc drogi czytelniku...startuj do Urzędu...też będziesz pracował od 8 do 16.

odpowiedzi (0)

skomentuj

chyba żart

+3 / -3

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

xyz (gość)  •

przejdź się po zakładach produkcyjnych, co druga młoda osoba ma mgr przed nazwiskiem...

odpowiedzi (0)

skomentuj

nie żartuję

+3 / -2

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

abc (gość)  •

No właśnie, ale poziom tego wykształcenia jest taki jak kiedyś niepełnego średniego!!!

odpowiedzi (0)

skomentuj

Słuszna uwaga.

0 / -2

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

absolwent (gość)  •

Zaiste!

odpowiedzi (0)

skomentuj

Głupi

+10 / -1

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

ciulu (gość)  •

jakby byli tylko sami urzędasy ,to za przeproszeniem nawet d*** nie miał byś czym podetrzeć!

odpowiedzi (0)

skomentuj

Kih

+15 / -6

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Gość (gość)  •

Jeśli możemy świętować majowe weekendy to uszanujmy święta kościelne a bardziej ludzi którzy pracują w tych sklepach i chętnie by poswietowalu z bliskimi a nie z wami za kasą fiskalną

odpowiedzi (0)

skomentuj

Każdy ma prawo do odpoczynku?

+6 / -9

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

torro (gość)  •

Łatwo powiedzieć, ale przecież nie chcecie chyba odpoczywać w domach bez prądu, wody, gazu, radia, telewizji, wiedząc, że pogotowie nieczynne w razie choroby, bo przecież lekarze też chcą odpocząć, na straż w razie pożaru nie ma co liczyć, bo i strażak też człowiek, ludzie w szpitalach na okres świąteczny będą wysyłani do domu, a szpital nieczynny, policjanci też zapewne marzą o spędzeniu świąt w domu, tramwaje, autobusy też nie ruszą w trasę, a i taksiarze też zrobią sobie wolne, bo co, są gorsi? Pracownicy stacji benzynowych takoż, więc jak ci w drodze do rodziny, z którą chciałeś spędzić święta zabraknie benzyny, spędzisz je w zaciszu własnego auta na poboczu. Nie rozumiem dlaczego akurat ekspedienci stali się przedmiotem takiej troski całego społeczeństwa? Ja pracuję w telewizji i bardzo często muszę spędzać święta w pracy, bo przecie świętujący narodek chce się gapić w telewizor siedząc wygodnie w fotelach zajadając świąteczne smakołyki, a nie w akwarium. I nie płaczę z tego powodu. Nie słyszałem też by ktoś się upominał o wszystkich tych, którzy muszą pracować, oprócz handlowców. To jakaś paranoja.

odpowiedzi (0)

skomentuj

Każdy ma prawo do odpoczynku?

+8 / -9

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

toro (gość)  •

Łatwo powiedzieć, ale przecież nie chcecie chyba odpoczywać w domach bez prądu, wody, gazu, radia, telewizji, wiedząc, że pogotowie nieczynne w razie choroby, bo przecież lekarze też chcą odpocząć, na straż w razie pożaru nie ma co liczyć, bo i strażak też człowiek, ludzie w szpitalach na okres świąteczny będą wysyłani do domu, a szpital nieczynny, policjanci też zapewne marzą o spędzeniu świąt w domu, tramwaje, autobusy też nie ruszą w trasę, a i taksiarze też zrobią sobie wolne, bo co, są gorsi? Pracownicy stacji benzynowych takoż, więc jak ci w drodze do rodziny, z którą chciałeś spędzić święta zabraknie benzyny, spędzisz je w zaciszu własnego auta na poboczu. Nie rozumiem dlaczego akurat ekspedienci stali się przedmiotem takiej troski całego społeczeństwa? Ja pracuję w telewizji i bardzo często muszę spędzać święta w pracy, bo przecie świętujący narodek chce się gapić w telewizor siedząc wygodnie w fotelach zajadając świąteczne smakołyki, a nie w akwarium. I nie płaczę z tego powodu. Nie słyszałem też by ktoś się upominał o wszystkich tych, którzy muszą pracować, oprócz handlowców. To jakaś paranoja.

skomentuj

racja!

+4 / -6

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

marusia8 (gość)  •

Masz racje! Ja pracuje na kolei i nigdy nie mam wolnych swiat a tez mam dziecko i rodzine. I nikomu nie z** mnie jak sobie jedzie pociagiem na wypoczynek lub po nim od rodziny.

odpowiedzi (0)

skomentuj

ded

+2 / -2

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

eded (gość)  •

dede

odpowiedzi (0)

skomentuj

sklepy Netto

+2 / -2

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Ja (gość)  •

Czynne do 18 w sobotę a chcą zeby pracować do 20

odpowiedzi (0)

skomentuj

świateczna przerwa

+9 / -8

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Mała mi (gość)  •

dzień przed świętami sklepy powinny być czynne do 12 max do 14. Pracownicy tej branży jak i każdej innej mają prawo spędzić święta z rodziną.Ludzie ogarnijcie się ,przecież wiadomo kiedy są święta wystarczy spojrzeć w kalendarz i zaplanować co i jak.

odpowiedzi (0)

skomentuj
1 »