Uwaga hit! Kolejki do jednorożca - każdy chce zobaczyć, dotknąć i zrobić sobie z nim zdjęcie

Agnieszka Jedlińska
Agnieszka Jedlińska
Chwilami zainteresowanych pstryknięciem sobie selfie z mitycznym stworzeniem było tak wielu, że przed pomnikiem ustawiały się kolejki do fotografii. O dziwo, ludzie uprzejmie ustępowali sobie miejsca, żeby nie wchodzić sobie wzajemnie w kadr. Grzegorz Gałasiński
Ustawiony na placu koło DH Central jednorożec cieszy się ogromnym zainteresowaniem łodzian. W niedzielę od samego rana setki osób przyjeżdżały, żeby go zobaczyć i zrobić sobie z nim zdjęcie.

Jest porozumienie pomiędzy Kaczyńskim i Ziobrą

Wideo

Komentarze 69

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

P
Pogromca POmylonych :)
2019-06-10T07:14:57 02:00, ŁKS ŁÓDŹ !!! JEDEN JEST:

Bardzo fajny pomysł !!! a ujadanie pisiorów jest BEZCENNE !!!

nie ma to jak być w Łodzi nie chcianym a produkować się jakby było ich dziesiątki tysięcy !!!!

Bardzo fajna Rzeźba !!!!

2019-06-10T10:47:15 02:00, Szlomo syn lutka rozenabum:

nie podszywaj się pod ełkaesiaka, bo jesteś na to zbyt głupi srałtełesiaku

2019-06-10T21:03:25 02:00, ŁKS ŁÓDŹ JEDEN JEST!!:

Kiedy ja chodziłem na ŁKS to ty mówiłeś na gówno czekolada.

Powiem więcej jestem jedynym z najemców sky boksa... Więc z takim tekstem gościu sklej wary.

Albo napisz adres to Chętnie z tobą porozmawiam face to face

A ty łksiaku do klanu POmylonych należysz i chodzisz w paradach tęczowych,że twierdzisz ze pisiory ujadają?!A może normalni ludzie którzy nie dają sie byle gównem zamydlic oczu,o tym już nie pomyślaleś?!:)

Ł
ŁKS ŁÓDŹ JEDEN JEST!!
2019-06-10T07:14:57 02:00, ŁKS ŁÓDŹ !!! JEDEN JEST:

Bardzo fajny pomysł !!! a ujadanie pisiorów jest BEZCENNE !!!

nie ma to jak być w Łodzi nie chcianym a produkować się jakby było ich dziesiątki tysięcy !!!!

Bardzo fajna Rzeźba !!!!

2019-06-10T10:47:15 02:00, Szlomo syn lutka rozenabum:

nie podszywaj się pod ełkaesiaka, bo jesteś na to zbyt głupi srałtełesiaku

Kiedy ja chodziłem na ŁKS to ty mówiłeś na gówno czekolada.

Powiem więcej jestem jedynym z najemców sky boksa... Więc z takim tekstem gościu sklej wary.

Albo napisz adres to Chętnie z tobą porozmawiam face to face

G
Gość

"Łodzianie kochają " Ale manipulacja głupiej niemieckiej gazety,aby tylko Zdanowskiej się spodobać która budżetowe pieniądze wydaje na reklamy tej pseudogazety. A pomnik jest koszmarny,zarzygany przerwany koń, żałosne

G
Gość

Tak, jest piękny. Kojarzy się z koniem rozszarpany przez tira.

J
Ja
2019-06-09T22:38:05 02:00, K.p:

Lepszy jednorożec niż kurwa Lech Smoleńsk

2019-06-10T06:51:02 02:00, mac71:

Gnoju napisz gdzie mieszkasz to cię lajzo znajdę aaa pewnie w jakimś pedalskim familoku

2019-06-10T10:04:32 02:00, Gość:

Rzgowska 35.Jestem dostępny cały dzień :-)

2019-06-10T11:09:14 02:00, Alfonso:

A co chcesz posunąć tego jednorożca ubeku pomylony,że mówisz o gówni, że jest cos warte, i nie porównuj do pomnika Smoleńskiego do tej szkarady ,nie ten poziom i nie te wydarzenie pajacu!!!

Pajacem to jesteś ty a twoi koledzy to frajerzy. Taki odważny jesteś to idź na policję teraz

D
Dwunogi Jednorożec?

Rzeźba jednorożca jest jak pudrowanie syfilisu, albo zawijanie psiej kupy w sreberko od czekoladki! Marnowanie publicznych pieniędzy na takie bzdury to głupota. Ile jest niewyremontowanych ulic? Ile krzywych chodników? Czy nie lepiej byłoby przeznaczyć tych pieniędzy na premie dla firm wykonujących remonty za przyspieszenie prac? A może przy okazji przetargów nie wybierać tych najtańszych firm, tylko te najlepsze?

Zastanawiam się co to za partacka firma remontuje chodniki na Zgierskiej w rejonie Pojezierska Limanowskiego!?! Rozgrzebali robotę po parzystej stronie rok temu i nie skończyli, po poł roku przenieśli się na stronę nieparzystą i też rozkopali. Na budowie NIC sie nie dzieje! Nikt tu nie pracuje, a mieszkańcy chodzą po wertepach i glinie!

Co za PIERDOŁY z "zwyczajem" chwytania za róg. Pseudo-dziennikarze lansują takie patologiczne zachowania! Nie trzeba dotykać wszystkiego!!! Czekam kiedy ten róg mu ktoś urwie. Wtedy proszę zażalenie i rachunek za naprawę kierować do Expressu Ilustrowanego!

...a tył to mu obciął szybki tramwaj!

A
Alfonso
2019-06-09T22:38:05 02:00, K.p:

Lepszy jednorożec niż kurwa Lech Smoleńsk

2019-06-10T06:51:02 02:00, mac71:

Gnoju napisz gdzie mieszkasz to cię lajzo znajdę aaa pewnie w jakimś pedalskim familoku

2019-06-10T10:04:32 02:00, Gość:

Rzgowska 35.Jestem dostępny cały dzień :-)

A co chcesz posunąć tego jednorożca ubeku pomylony,że mówisz o gówni, że jest cos warte, i nie porównuj do pomnika Smoleńskiego do tej szkarady ,nie ten poziom i nie te wydarzenie pajacu!!!

I
I wszystko w temacie
2019-06-10T10:05:48 02:00, Obywatel:

Ja jako obywatel i mieszkaniec Łodzi, zobowiązuje się i deklaruje puicznie iż zapłacę z własnej kieszeni za t o dzieło sztuki. Pokryje wszystkie koszta. Jest to moja deklaracja publiczna art 919-921. Dzisiaj o godzinie 11:00 rano idę UM przekazać cała kwotę w gotówce. Pozdrawiam

2019-06-10T10:50:58 02:00, Dochtór Ordynatur:

Najpierw naucz się pisać!

2019-06-10T10:59:25 02:00, Gość:

Deklaracja jest deklaracją i należy się z niej wywiązać w przeciwnym razie należy się liczyć z konsekwencjami prawnymi.

Nie ważne jak jest napisane że z błedami

Publiczne przyrzeczenie nagrody (art. 919-921 k.c.) powinno być złożone w taki sposób, aby mogło dotrzeć do nieokreślonej liczby nieoznaczonych osób, a więc – na przykład – za pośrednictwem prasy, radia, telewizji, Internetu, reklamy kinowej, plakatów, ulotek.

:)
2019-06-10T10:05:48 02:00, Obywatel:

Ja jako obywatel i mieszkaniec Łodzi, zobowiązuje się i deklaruje puicznie iż zapłacę z własnej kieszeni za t o dzieło sztuki. Pokryje wszystkie koszta. Jest to moja deklaracja publiczna art 919-921. Dzisiaj o godzinie 11:00 rano idę UM przekazać cała kwotę w gotówce. Pozdrawiam

2019-06-10T10:50:58 02:00, Dochtór Ordynatur:

Najpierw naucz się pisać!

2019-06-10T10:59:25 02:00, Gość:

Deklaracja jest deklaracją i należy się z niej wywiązać w przeciwnym razie należy się liczyć z konsekwencjami prawnymi.

Nie ważne jak jest napisane że z błedami

Znaczy co odda 400 tysi i wplaci na koryto?!:)

G
Gość
2019-06-10T10:05:48 02:00, Obywatel:

Ja jako obywatel i mieszkaniec Łodzi, zobowiązuje się i deklaruje puicznie iż zapłacę z własnej kieszeni za t o dzieło sztuki. Pokryje wszystkie koszta. Jest to moja deklaracja publiczna art 919-921. Dzisiaj o godzinie 11:00 rano idę UM przekazać cała kwotę w gotówce. Pozdrawiam

2019-06-10T10:50:58 02:00, Dochtór Ordynatur:

Najpierw naucz się pisać!

Deklaracja jest deklaracją i należy się z niej wywiązać w przeciwnym razie należy się liczyć z konsekwencjami prawnymi.

Nie ważne jak jest napisane że z błedami

H
Helena
2019-06-10T07:14:57 02:00, ŁKS ŁÓDŹ !!! JEDEN JEST:

Bardzo fajny pomysł !!! a ujadanie pisiorów jest BEZCENNE !!!

nie ma to jak być w Łodzi nie chcianym a produkować się jakby było ich dziesiątki tysięcy !!!!

Bardzo fajna Rzeźba !!!!

2019-06-10T08:08:01 02:00, Łks kretynów:

Z czego sie cieszysz ,ze trela ma taka dobrą posadkę i pensyjkę nic nie robiąc,ze joński obrońca teczowych ma takie kompetencje że został stróżem basenu za 20 tys,,ze staniwiska otrzymują jacys degeneraci tęcziwe ?!Kretyn jestes !!!

2019-06-10T09:07:10 02:00, ŁKS Łódź!!! DUMA MIASTA:

Ty jesteś kretyn. To weź się za robotę a nie narzekasz. Ktoś tobie broni wystartować w wyborach, startować w konkursach na prezesów czy inne wysokie stanowiska.

Jesteś zalosny!!!

2019-06-10T09:51:18 02:00, Gość:

Tak się składa, że w konkursach na stanowiska kierownicze w spółkach miejskich zazwyczaj wygrywają kandydaci z nadania partyjnego. Taki dziwny zbieg okoliczności...

2019-06-10T10:41:30 02:00, ŁKS Łódź!!! DUMA MIASTA:

To, że tak jest, nie zabrania ci ubiegać się o takie stanowisko, prawda?

Haha ,jakie stanowisko to są przydupasy żebrzące o posadke ze zlodziejskiej kasty zwanej koryto.Innych nie biorą tylko zaslużonych wrogów ojczyzny!:)

D
Dochtór Ordynatur
2019-06-10T10:05:48 02:00, Obywatel:

Ja jako obywatel i mieszkaniec Łodzi, zobowiązuje się i deklaruje puicznie iż zapłacę z własnej kieszeni za t o dzieło sztuki. Pokryje wszystkie koszta. Jest to moja deklaracja publiczna art 919-921. Dzisiaj o godzinie 11:00 rano idę UM przekazać cała kwotę w gotówce. Pozdrawiam

Najpierw naucz się pisać!

S
Szlomo syn lutka rozenabum
2019-06-10T07:14:57 02:00, ŁKS ŁÓDŹ !!! JEDEN JEST:

Bardzo fajny pomysł !!! a ujadanie pisiorów jest BEZCENNE !!!

nie ma to jak być w Łodzi nie chcianym a produkować się jakby było ich dziesiątki tysięcy !!!!

Bardzo fajna Rzeźba !!!!

nie podszywaj się pod ełkaesiaka, bo jesteś na to zbyt głupi srałtełesiaku

S
Szlomo syn lutka rozenbaum
2019-06-10T07:14:57 02:00, ŁKS ŁÓDŹ !!! JEDEN JEST:

Bardzo fajny pomysł !!! a ujadanie pisiorów jest BEZCENNE !!!

nie ma to jak być w Łodzi nie chcianym a produkować się jakby było ich dziesiątki tysięcy !!!!

Bardzo fajna Rzeźba !!!!

2019-06-10T07:44:41 02:00, Tylko PIS !!:

Patologia chwali bo trybunki maja być u żydków!

Skierniewicka swołocz zjechała do MIASTA Łodzi i podziwia, bo u nich ni w Byczynie, ni w Koluszkach takich cudów nie uświadczą

Ł
ŁKS Łódź!!! DUMA MIASTA
2019-06-10T07:14:57 02:00, ŁKS ŁÓDŹ !!! JEDEN JEST:

Bardzo fajny pomysł !!! a ujadanie pisiorów jest BEZCENNE !!!

nie ma to jak być w Łodzi nie chcianym a produkować się jakby było ich dziesiątki tysięcy !!!!

Bardzo fajna Rzeźba !!!!

2019-06-10T08:08:01 02:00, Łks kretynów:

Z czego sie cieszysz ,ze trela ma taka dobrą posadkę i pensyjkę nic nie robiąc,ze joński obrońca teczowych ma takie kompetencje że został stróżem basenu za 20 tys,,ze staniwiska otrzymują jacys degeneraci tęcziwe ?!Kretyn jestes !!!

2019-06-10T09:07:10 02:00, ŁKS Łódź!!! DUMA MIASTA:

Ty jesteś kretyn. To weź się za robotę a nie narzekasz. Ktoś tobie broni wystartować w wyborach, startować w konkursach na prezesów czy inne wysokie stanowiska.

Jesteś zalosny!!!

2019-06-10T09:51:18 02:00, Gość:

Tak się składa, że w konkursach na stanowiska kierownicze w spółkach miejskich zazwyczaj wygrywają kandydaci z nadania partyjnego. Taki dziwny zbieg okoliczności...

To, że tak jest, nie zabrania ci ubiegać się o takie stanowisko, prawda?

Dodaj ogłoszenie