Ukradli paliwo, a podczas ucieczki staranowali radiowóz!

KWP Łódź
Kutnowscy policjanci zatrzymali sprawców kradzieży paliwa. Mieszkańcy powiatu opoczyńskiego podczas próby ucieczki doprowadzili do kolizji z radiowozem. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

12 czerwca 2016 roku w godzinach wieczornych trzech mężczyzn podjechało samochodem bmw na stację benzynową w miejscowości Ogrodzona na terenie powiatu łęczyckiego. Jeden z pasażerów wysiadł i zatankował samochód za kwotę około 170 złotych nie płacąc za paliwo. Następnie sprawcy odjechali w kierunku powiatu kutnowskiego.

Informację o zdarzeniu otrzymał oficer dyżurny kutnowskiej komendy. Jak relacjonował świadek kradzieży, który jechał za sprawcami, samochód uciekał w stronę miejscowości Gnojno, gdzie kutnowscy policjanci ustawili blokadę drogi. Około godziny 22.30 kierowca bmw próbując uniknąć zatrzymania przez mundurowych uderzył czołowo w blokujący drogę radiowóz.

Trzech mieszkańców powiatu opoczyńskiego w wieku 31, 29 i 25 lat trafiło do policyjnego aresztu. Kierowca miał około 1 promila alkoholu w organizmie. 31- latek odpowie za jazdę pod wpływem alkoholu i spowodowanie zdarzenia drogowego oraz podobnie jak pozostali dwaj pasażerowie za współudział w kradzieży paliwa.

](http://www.expressilustrowany.pl/ "ZOBACZ TEZ FILM Dlaczego nie warto rezygnować z pieczywa w diecie? (autor x.news/Agencja TVN)