NIEMCY UKRAINA WYNIK NIEMCY UKRAINA KTO WYGRAŁ JAKI WYNIK MECZU

(ls)
NIEMCY UKRAINA WYNIK NIEMCY UKRAINA KTO WYGRAŁ JAKI WYNIK MECZU Spotkaniem Niemcy Ukraina zakończył się drugi dzień Mistrzostw Europy 2016. Stadionowa walka naszych sąsiadów była bardzo zacięta. Kibice obu reprezentacji zgromadzeni na trybunach i przed telewizorami szaleli. Jak ostatecznie zakończył się mecz Ukraina Niemcy? Kto wygrał mecz Ukraina Niemcy? Mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla Niemców.

JAKI WYNIK MECZU NIEMCY UKRAINA. KTO WYGRAŁ MECZ NIEMCY UKRAINA

Mecz Niemcy Ukraina zakończył się wynikiem 2:0 dla Niemców. Bramki strzelił Mustafi i Schweinsteiger,
***
W drugiej połowie toczyła się zacięta walka o gol. Ukraińcy próbowali zaatakować przeciwnika, w większości bezskutecznie. W 68 minucie meczu sędzia przyznał żółtą kartkę (pierwszą w tym mecz) dla Konopljanki. Sędzia doliczył 3 minuty. Publiczność szaleje....Czy Niemcy wytrzymają presję, czy utrzymają wynik? Niemieccy kibice zamarli. Jeszcze tylko kilkanaście sekund do końca. W ostatniej minucie meczu gola strzela Bastian Schweinsteiger, który wszedł na boisko dwie minuty wcześniej.

Mecz Ukraina Niemcy rozpoczął się o godz. 21. Niestety transmisja meczu nie była dostępna w darmowej telewizji. Kibice nie mieli tez co liczyć na darmowe streamy w internecie. pozostawały ogródki z wykupiona licencją na Euro 2016.

Po pierwszej połowie Niemcy prowadzili po celnym strzale Mustafiego. Ukraińcy pod koniec pierwszej połowy zdecydowanie zaatakowali. Niemcy w desperackiej obronie niemiecki zawodnik Boateng wybił piłkę z linii bramkowej to powinno być 1:1! Boateng ląduje w siatce niemieckiej branki, kibice szaleją. Ależ emocje! Ależ mecz! Ukraińcy grają jak natchnieni

Dzięki tej niesamowitej akcji Niemcy wciąż górują. Koniec pierwszej połowy. Wynik: 1:0 dla Niemców.
EURO 2016: KIEDY I Z KIM ZAGRAJĄ POLACY? O KTÓREJ GODZINIE MECZE POLSKIEJ KADRY [TERMINARZ]

KTO WYGRAŁ MECZ NIEMCY UKRAINA? JAKI WYNIK MECZU NIEMCY UKRAINA?

Składy drużyn w meczu Niemcy- Ukraina
Ukraina: Pjatow – Fedeckij, Chaceridi, Rakickyj, Szewczuk – Sydorczuk, Stepanenko – Jarmolenko, Kowałenko, Konopljanka – Zozulja
Niemcy: Neuer – Hoewedes, Boateng, Mustafi, Hector – S. Khedira, Kroos – Mueller, Oezil, Draxler – Goetze

EURO 2016 WYNIKI POZOSTAŁYCH SPOTKAŃ KTO WYGRAŁ

ANGLIA ROSJA 1:1
W Anglii wielki zawód. Piłkarska reprezentacja tego kraju w pierwszym spotkaniu mistrzostw Europy tylko zremisowała z Rosją 1:1. Spotkanie w Marsylii przebiegało pod dyktando Wyspiarzy. Anglicy od początku spotkania grali kombinacyjnie, często wykorzystując bocznych obrońców. Szczególnie groźni byli w atakach z prawej strony, gdzie Kyle’a Walkera i Adama Lallanę wspomagał schodzący w tę strefę boiska Dele Alli. Mieli sporą przewagę, ale gol zdobyli dopiero w 73 minucie. Tuż przed polem karnym faulował Szczennikow. Do rzutu wolnego podbiegł Dier i mocnym strzałem pokonał Akinfiejewa. Bramkarz CSKA Moskwa ułatwił jednak zdanie rywalowi, bo źle się ustawił się i nie mógł skutecznie interweniować.

NIEMCY UKRAINA JAKI WYNIK

I wydawało się, że Rosja osłabina brakiem Denisowa, Żirkowa, Dżagojewa, Czeryszewa i Szyszkina nie zdoła przeprowadzić skutecznej akcji. A jednak. W drugiej minucie doliczonego czasu gry dośrodkowanie z lewej strony wykorzystał Wasilij Berezutski, strzałem głową pokonując Joe Hart. Tym samym kapitan zapewnił swojej drużynie szczęśliwy remis. Był to drugi celny strzał Rosji w tym meczu.

Kolejne mecze w grupie B rozegrane zostaną 15 i 16 czerwca. Najpierw reprezentacja Rosji zagra ze Słowacją, a dzień później Anglia zmierzy się z Walią.

WALIA SŁOWACJA 2:1
Od zwycięstwa zaczęła udział w mistrzostwach Europy piłkarska reprezentacja Walii. Podopieczni trenera Chrisa Colemana pokonali 2:1 Słowację. Jedynego gola dla naszych południowych sąsiadów zdobył piłkarz Legii Warszawa, Ondrej Duda.

W końcówce spotkania drużyna trenera Jana Kozaka mogła drugi raz doprowadzić do wyrównania. W końcówce strzał jednego ze Słowaków odbił się od słupka.

Obie drużyny rozegrały pierwszy mecz na mistrzostwach Europy, jednak debiutanckiej tremy nie było widać. Mecz od pierwszych minut toczył się w bardzo dobrym tempie. Walijczycy wystąpili na wielkiej międzynarodowej imprezie po raz pierwszy od prawie... 60 lat, tj. od mistrzostw świata w 1958 roku. Z kolei Słowacy grali przed sześcioma laty w MŚ w RPA.
1. Walia132:1
2.Anglia111:1
3.Rosja111:1
4.Słowacja101:2

Bójki na stadionie i po meczu. Rosyjscy i angielscy kibice ponownie starli się w Marsylii [x-news]

SZWAJCARIA ALBANIA 1:0
Kibice nie nudzili się w drugim spotkaniu grupy A piłkarskich mistrzostw Europy, które odbyło się w Lens. W swoim pierwszym meczu EURO Albańczycy przegrali 0:1 ze Szwajcarią. Trzeba jednak przyznać, że debiutująca na wielkiej imprezie ekipa z Bałkanów zaprezentowała się z bardzo dobrej strony. O remis walczyła do ostatnich minut, mimo że przez większość spotkania grała w osłabieniu. Obie drużyny wypracowały sobie kilka bardzo dobrych sytuacji bramkowych.
Piłkarze włoskiego trenera Gianniego De Biasi zagrali bez kompleksów dla znacznie wyżej notowanego rywala. Zabrakło im natomiast doświadczenia i w decydujących momentach zimnej krwi.
W środę w Marsylii Albania zagra z gospodarzami. Tego samego dnia Szwajcarów sprawdzą Rumuni.
1.Francja132:1
2.Szwajcaria131:0
3.Rumunia101:2
4.Albania100:1