Turniej badmintona w Łodzi [zdjęcia]

ei24
Turniej SNG BMW Premium Arena odbył się w Nowej Gdyni
Turniej SNG BMW Premium Arena odbył się w Nowej Gdyni Michał Hertel
64 fanów badmintona, 43 squasha i 40 kolarzy rywalizowało w minioną sobotę w zawodach SNG BMW Premium Arena.

W turnieju badmintonowym w kategorii PRO grał parabadmintonista, wicemistrz Europy, mistrz Hiszpanii i Wicemistrz Turcji Bartłomiej Mróz. Bartek zajął czwarte miejsce na 12 startujących graczy profesjonalnych. Pierwsze zajął Hubert Pączek, drugie - Dariusz Janik, a trzecie - Dominika Cygan.

W kategorii FUN (amatorzy) wygrał Tomasz Dobrowolski, przed Aleksandrą Kołodziej, Pawłem Matczakiem i Andrzejem Tomaszewskim.

W Squasha triumfował Jacek Hibner przed Bartoszem Górzyńskim i Michałem Siemaszko, wśród pań - Justyna Cielecka przed Julitą Żółtowską i Szeherezadą Saad, a w kategorii juniorów - Antoni Chudzik, Bartosz Godula i Jeremi Sadzyński.

Księgarnia Expressu Ilustrowanego: www.ksiegarnia.expressilustrowany.plKsięgarnia Expressu Ilustrowanego: www.ksiegarnia.expressilustrowany.plKsięgarnia Expressu Ilustrowanego: www.ksiegarnia.expressilustrowany.pl