The Look of the Year 2017. Ruszają castingi!

pij
W sobotę, 8 kwietnia, w godzinach 16 – 20 w łódzkiej Manufakturze odbędzie się casting do konkursu The Look of the Year 2017, najstarszego i najbardziej prestiżowego konkursu modelingowego na świecie, wyłaniającego przyszłe modelki i modeli, którzy marzą o karierze w świecie mody i mają to coś.

Przyszłe gwiazdy świata mody oceniać będzie wyjątkowe jury: duet projektantów Paprocki & Brzozowski, Igor Włodarczyk z biura konkursu The Look of the Year oraz Robert Kapica, zwycięzca światowej edycji The Look of the Year 2016.
W Akademii Modelingu wskazówek i porad uczestnikom castingu będą udzielać finaliści i laureaci programu Top Model TVN: Michał Baryza i Mateusz „Góral” Jarzębiak.

Ważne informacje dla uczestników castingu!
Na casting mogą zgłaszać się dziewczyny w wieku od 15 do 22 lat, mające minimum 173 cm wzrostu oraz panowie w wieku od 15 do 26 lat o wzroście minimum 183 cm.
Preferowany strój na casting: czarny lub biały t-shirt i dopasowane spodnie. Mile widziany również kostium kąpielowy / kąpielówki (bokserki)! Dziewczyny prosimy o zabranie ze sobą szpilek.

Osoby niepełnoletnie muszą przyjść na casting z opiekunem, udział w castingu jest bezpłatny. Więcej informacji na www.thelookoftheyear.pl

](http://www.expressilustrowany.pl/ "ZOBACZ FILM Śmiertelny wypadek na ul. Pabianickiej przy Dubois