Termalica - ŁKS 2:2. ŁKS prowadził 2:0, a wywalczył tylko punkt. Zobaczcie zapis relacji live i film z meczu

Mecz w Niecieczy zaczął się świetnie, było prowadzenie 2:0 i wielka radość w ŁKS. Druga połowa rozczarowała
W spotkaniu siedemnastej kolejki Termalica Nieciecza zremisowała 2:2 z ŁKS. Kibice łódzkiej drużyny mają prawo być rozczarowani. Ełkaesiacy grali do przerwy bardzo dobrze i zasłużenie prowadzili 2:0. Niestety, po przerwie zobaczyliśmy zupełnie inną grę zawodników drużyny z alei Unii. Zobaczcie zapis relacji live.

Łodzianie, sprawiali wrażenie zadowolonych z wyniku, oddali inicjatywę rywalom, a ci wykorzystali to bezwzględnie. Zdobyli dwa gole po rzutach karnych i uratowali tym samym punkt.

ŁKS nie udało się zakończyć doskonałej serii drużyny z Niecieczy. Teraz Termalica ma czternaście spotkań bez porażki.

Zobaczcie najważniejsze momenty meczu

Zobaczcie nasz zapis relacji live.

NIECIECZA - ŁKS ŁÓDŹ RELACJA LIVE, ONLINE

strona wymaga odświeżania

NIECIECZA2
ŁKS ŁÓDŹ2

90+4' Koniec spotkania w Niecieczy
90+1' Dobra interwencja Bobka
90' Sędzia doliczył cztery minuty
90' Rożny dla gospodarzy
89' Zmiany w ŁKS, schodzą Kowalczyk Pirulo, wchodzą Kelechukwu i Dąbrowski
89' Żółta kartka dla Pirulo
86' Dużo walki w środku pola
84' Zmiana w zespole gospodarzy, schodzi Trubeha, na boisku pojawia się Błachewicz
84' Rzut rożny dla gospodarzy
82' Czy ŁKS zdoła się jeszcze zmobilizować?
80' Biedrzycki wykorzystał jedenastkę, mamy 2:2
78' karny dla gospodarzy, faulował Ochrończuk
77' Trubeha z żółtą kartką
74' Zmiana w ŁKS, Biel za Śliwę

74' Silny, ale niecelny strzał Fornalczyka

72' Gra się wyraźnie zaostrzyła

70' Żółta kartka dla Biedrzyckiego

68' Zmiana w ŁKS, Janczukowicz za Juricia

68' 68 Faul Kowalczyka i ełkaesiak otrzymuje żółtą kartkę
65' Kolejny rożny dla gospodarzy
63' Dwie zmiany w Termalice, z boiska schodzą Hubinek i Karasek, na boisku pojawiają się Poznar i Purece
63' Gospodarze próbują odrobić straty
57' Żółta kartka dla Tutyskinasa

55' Gospodarze złapali wiatr w żagle i coraz śmiele atakują
53' Gol dla gospodarzy. Jedenastkę wykorzystuje Biedrzycki
52' Karny dla Termaliki, faulował Tutyskinas
51' Kiks Bobka i rożny dla gospodarzy
51' ŁKS gra spokojnie, gospodarze szukają sposobu, by zdobyć kontaktowego gola

49' Gospodarze zaczną od własnej bramki

47' Niebezpiecznie pod bramką ŁKS, ale strzał zawodnika gospodarzy nie był celny
46' Rozpoczęła się druga część spotkania

45+1' Koniec pierwszej części spotkania. Zasłużone prowadzenie ŁKS

45' Sędzia doliczył minutę
43' Kolejnym atak ŁKS, ale tym razem bez zagrożenia
41' Rzut wolny dla Termaliki
40' Mogło być 3:ż, ale tym razem Pirulo nie trafił do bramki
38' Łodzianie kontrolują wydarzenia na boisku
36' Rzut rożny dla ŁKS
34' Żółta kartka dla Zaviiskiyego
32' ŁKS gra już spokojnie

30' GOL, GOL, GOL, Tym razem Śliwa pokonuje bramkarza. W tej akcji asystę zaliczył Pirulo
30' Hiszpan wraca do gry
29' Faulowany Pirulo
27' Kibice ŁKS głośno dopingują swoją drużynę

25' Teraz lekka przewaga łódzkiej drużyny

23' Rożny dla ŁKS

21' Znów Bobek w roli głównej. Broni z bliska główkę rywala

20' Żółta kartka dla Szeligi
19' Na ziemi leży Śliwa
16' Kapitalna interwencja Bobka, obronił wy sytuacji sam na sam

13' GIL, GOL, GOL Pirulo. Hiszpan dostał dobre zagranie od Śliwy, który w pozycji niemal leżącej miał udane podanie
13' Tempo meczu szybkie, ale brakuje nieco klarownych sytuacji bramkowych
11' Faul Szeligi, który w tym meczu gra w obronie
9' Szczęście ŁKS dla ŁKS, niecelny strzał rywala z bliska
8' Niecelny strzał Pirulo
7' Tutyskinas trafia w słupek, ale był na pozycji spalonej
5' Piłkarze ŁKS mocno zmotywowani o z pasją atakują
3' Dynamiczny początek spotkania w wykonaniu obydwu stron
1' Sędzia rozpoczął spotkanie- ŁKS w czarnych strojach

Godz. 12.36 Słonie po wczorajszym zwycięstwie Wisły Kraków nad Stalą Rzeszów (3:1) spadły na trzecie miejsce w tabeli, a Rycerze Wiosny od dłuższego czasu zasiadają na fotelu lidera.

Godz. 12. 33. Rezerwowi drużyny gospodarzy: Krystian Bartoszek, Marcin Grabowski, Mariusz Fornalczyk, Bartosz Farbiszewski, Marcel Błachewicz, Damian Hilbrycht, Andrej Kadlec, Florin Purece, Tomas Poznar.

Godz. 12.28 Drużyna z Niecieczy ze spadkowiczem ekstraklasy, ale Bruk-Bet Termalice marzy się szybki powrót do elity. Podobne zadanie przed piłkarzami ŁKS.

Godz. 12.22 Na Ławce rezerwowych ŁKS zasiedli: Dawid Arndt, Maciej Dąbrowski, Władysław Ochrończuk, Dawid Kort, Milan Spremo, Grzegorz Glapka, Kelechukwu Ibe-Torti, Bartosz Biel, Piotr Janczukowicz

Godz. 12.14: Doczasowe wyniki spotkań 27. kolejki I ligi:
Apklan Resovia Rzeszów - Chrobry Głogów 1:1 (1:1)
Bramki: Maciej Górski 20 - Patryk Mucha 23.
Wisła Kraków - Stal Rzeszów 3:1 (3:0)
Bramki: Luis Fernandez 32, karny, David Junca 34, Angel Rodado 45 - Bartłomiej Poczobut 69, karny.
Odra Opole - GKS Tychy 3:0 (1:0)
Bramki: Dawid Czapliński 3, Borja Galan 67, Tomas Mikinić 81.
Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów 2:0 (0:0)
Bramki: Wojciech Szumilas 78, Maksymilian Banaszewski 87
GKS Katowice - Górnik Łęczna 2:0 (2:0)
Bramki: Sebastian Bergier 13, 24.

Godz. 12.01 Bilans ełkaesiaków w pięciu ostatnich meczach wyjazdowych: dwie wygrane, dwa remisy i porażka. Czas poprawiać osiągnięcia na boiskach rywali.

Godz. 11.53 Gospodarze rozpoczną mecz w takim ustawieniu: Tomasz Loska – Nemanja Tekijaski, Adam Radwański, Muris Mesanović, Taras Zaviiskiy, Michal Hubinek, Kacper Karasek, Andrzej Trubeha, Artem Putiwcew, Andrii Dombrovskyi, Wiktor Biedrzycki.

Godz. 11.48 Wyjściowy skład ŁKS Łódź: Aleksander Bobek – Bartosz Szeliga, Nacho Monsalve, Adam Marciniak, Artemijus Tutyskinas – Michał Mokrzycki, Mateusz Kowalczyk, Michał Trąbka – Pirulo, Stipe Jurić, Maciej Śliwa.
Godz. 11:15 - Łodzianie we wtorek wywalczyli tylko jeden punkt w spotkaniu z Górnikiem Łęczna zamykającym poprzednią serię gier. Dzisiejszy mecz wydaje się kluczowy. Trzy punkty łodzian wręcz otworzą już drzwi do elity polskiej piłki.

Zobaczcie film jak piłkarze ŁKS szykowali się do meczu

Godz. 11:10 - Dziś mecz Nieciecza - ŁKS. Początek spotkania o godz. 12:40. Zapraszamy na relację NA ŻYWO. Poniżej aktualna tabela I ligi...