18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Świętowały mruczki (film)

ei24
Gwiazda serialu "M jak miłość", Andżelika Piechowiak przyjechała wczoraj do Łodzi na obchody Światowego Dnia Kota.

Gwiazda serialu "M jak miłość", Andżelika Piechowiak ;przyjechała wczoraj do Łodzi na obchody Światowego Dnia Kota. ;**

Świętowały mruczki (film)

W Galerii Łódzkiej przy al. Piłsudskiego aktorka opowiadała o zaskakującej ją samą miłości do kotów i książce, którą napisała na ich temat.- Bardzo długo należałam do grona tych osób, które traktowały koty z pogardą - mówiła aktorka. - Powielałam stereotyp, że są wredne i nie lubią towarzystwa ludzi.

Świętowały mruczki (film)

Andżelika Piechowiak
Swój stosunek do tych zwierząt pani Andżelika zmieniła, gdy sama stała się posiadaczką Fiony. Śliczne niebieskie maleństwo rasy brytyjskiej dostała w prezencie na urodziny od narzeczonego Michała Lesienia. Potem oboje przygarnęli jeszcze bezdomnego dachowca Bazyla, znalezionego na działkach, oraz Klaksona.
- Klakson był wychudzony, chory i w bardzo ciężkim stanie - opowiada pani Andżelika. - Znaleźliśmy go w Międzyzdrojach, w czasie Festiwalu Gwiazd. Udało się go uratować. Teraz szczęśliwy mieszka razem z nami.

Świętowały mruczki (film)

Mane coony to największe i najpopularniejsze koty rasowe. Na zdjęciu Grażyna Hernik z Bej Rudim.
"Koty i ich sławni ludzie" to zbiór wywiadów autorstwa Andżeliki Piechowiak, które przeprowadziła na potrzeby miesięcznika traktującego o mruczkach. Bohaterami trzydziestu rozmów byli ulubieńcy sławnych osób. Ich właściciele to aktorzy, pisarze, artyści i inne znane osoby, a wśród nich: Alan Starski, Tomasz Raczek, Joanna Chmielewska, Wojciech Mann, Barbara Wrzesińska, Krystyna Sienkiewicz, Dorota Sumińska. (jed)

Świętowały mruczki (film)

Fot. Maciej Stanik

Wideo

Dodaj ogłoszenie