STOMIL OLSZTYN - ŁKS ŁÓDŹ RELACJA NA ŻYWO. Pewne zwycięstwo łodzian 3:0

Dziś piłkarze ŁKS w Olsztynie zagrają z ostatnim zespołem w tabeli Stomilem. Początek meczu Stomil - ŁKS o godz. 20:30. Poniżej zapraszamy na relację NA ŻYWO

STOMIL OLSZTYN ŁKS ŁÓDŹ RELACJA NA ŻYWO

strona wymaga odświeżania

STOMIL OLSZTYN0
ŁKS ŁÓDŹ3

Koniec meczu Pewne zwycięstwo ŁKS
90 min Sobociński ujrzał żółtą kartkę
90 min wreszcie składna akcja Rygarrd - Pirulo - Janczukowicz. Ten ostatni pewnym strzałem w róg zdobył bramkę 0:3
86 min Ryggard dał się jak dziecko ograć Fundambu, o mały włos nie padł gol dla Stomilu
85 min Kozioł broni strzał Lewickiego
81 min ŁKS nie jest w stanie stworzyć składnej podbramkowej akcji, nie ma płynności w grze
80 min Ryggard za Moreno, Kuźma za Wolskiego
72 min zablokowany przez Koprowskiego strzał Fudambu
66 min Janczukowicz za Juricia, Koprowski za Tosika
62 min ŁKS zepchnięty do defensywy
56 min Tosik ujrzał żółtą kartkę
55 min rugbowo czyli wysoko nad bramką strzelał Jurić
52 min po błędzie Szeligi przy wyprowadzeniu piłki Lewicki z ostrego kąta trafił w boczną siatkę
49 min po indywidualnej akcji Javi Morebno strzelił z 18 metrów w róg, dobra interwencja Smuga. Po rzucie rożnym zablokowany strzał Szeligi
47 min niecelny strzał Galacha z 17 metrów
46 min zaczynamy drugą połowę
Koniec pierwszej połowy zasłużone prowadzene ŁKS
45 min w dogodnej sytuacji Pirulo przestrzelił
44 min kontuzjowanego Bąkiewicza zmienił Gryszkiewicz
42 min po centrze z rzutu rożmnego Trąbki, bramkarz się zawahał, najwyżej wyskoczyą Szeliga i zdobył drugiego gola dla ŁKS. 0:2
41 min Szeliga minął trzech rywali wpadł w pole karne, wycofał futbolkę, ale tam nikogo nie było
37 min po podaniu MIkity Fundambu strzelił nad poprzeczkę. Marciniak ujrzał żółtą kartkę. Czy nie powinien obejrzeć czerwonego kartonika?
30 min żółtą kartkę ujrzał Reiman
29 min Kozioł uprzedził rywala po kontrze Stomilu
25 min ŁKS stara się kontrolować przebieg gry
21 min najaktywniejszym piłkarzem Stomilu jest Fundambu
18 min żółta kartka dla Spychały za faul na Tosiku
17 min strzał z 20 metrów Wolskiego nad poprzeczkę
13 min bilski wyrównania Pawlak
9 min po centrze Pitrulo, minął się z piłką debiutujący bramkarz Smug i Sobociński pewnym strzałem głową umieścił piłkę w siatce. Po bardzo długiej analizie VAR bramka uznana 0:1
6 min strzał Pirulo wysoko nad poprzeczkę
4 min dwa razy fatalnie przyjmował piłkę Javi Moreno
2 min kapitanem łodzian - Adam Marciniak
1 min Zaczynamy ŁKS na czarno. Stomil na niebiesko, przed spotkaniem minuta ciszy ku pamięŁci Jacka Płuciennika
Godz. 20.25 Komentujący mecz w telewizji - trener Marcin Kaczmarek: Faworty tego meczu jest jeden, choć to mecz pułapki dla faworyta
Godz.20.21 Sędzią meczu będzie Mariusz Złotek, któremu na liniach pomagać będą Marek Witoń, a także Katarzyna Wójs. Sędzią technicznym będzie Damian Krumplewski, a wiele zależeć może też od Łukasza Szczecha oraz Michała Obukowicza, którzy odpowiedzialni będą za system VAR. Łącznie w meczach z pochodzącym ze Stalowej Woli Złotkiem łodzianie odnieśli trzy zwycięstwa, cztery remisy i doznali dwóch porażek.

Godz. 20.17 Po raz dwudziesty pierwszy ŁKS zmierzy się w ze Stomilem Olsztyn. Łodzianie wychodzili zwycięsko z pojedynków ze Stomilem dziesięciokrotnie, z kolei olsztynianie cztery razy pokonywali rywali. Sześć meczów zakończyło się podziałem punktów. Bilans bramkowy korzystny dla ŁKS (35-15).

Godz 20.10 Trener Kibu Vicuna dokonał jeden wymuszonej zmiany w składzie ŁKS w porównaniu ze spotkaniem z Koroną w Kielcach (0:1). Miejsce wykartkowanego defensywnego pomocnika Rozwandowicza zajął Tosik

Godz.20 Imponująca seria Korony Kielce, która wygrała szósty mecz z rzędu, pokonując w Rzeszowie Resovię 1:0, po samobójczym strzale Pietraszkiewicza w 79 minucie spotkania

Godz. 19:35 - Skład drużyny ŁKS na mecz ze Stomilem:
Skład ŁKS: Kozioł, Szeliga, Marciniak, Sobociński, Bąkowicz, Tosik, Pirulo, Trąbka, Wolski, Jurić, Javi

Godz. 19:30 - Z kadry na mecz ze Stomilem wypadł Maksymilian Rozwandowicz, który dziś musi pauzować za cztery żółte kartki. Zabraknie też Macieja Dąbrowskiego. Doświadczony obrońca w meczu z GKS Jastrzębie doznał urazu i czeka go kilka tygodni przerwy w grze. Tym samym dołączył do sporego już grona kontuzjowanych ełkaesiaków (Samuel Corral, Ricardinho, Nacho Monsalve, Antonio Dominguez i Kamil Dankowski).

Godz. 19:25 - Poniżej aktualna tabela I ligi...

Godz. 19:20 - Piłkarze ŁKS w dwóch ostatnich spotkaniach pierwszej ligi zdobyli tylko punkt. Kibice liczą, że łodzianie w meczu z outsiderem poprawią swój I-ligowy bilans. Dziś o 20:30 zagrają ze Stomilem Olsztyn.