Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Starostwo Powiatowe wznawia bezpośrednią obsługę interesantów

Jacek Zemła
Jacek Zemła
Od najbliższego poniedziałku 25 maja Starostwo Powiatowe w Zgierzu przywraca bezpośrednią obsługę interesantów, co oznacza możliwość osobistego załatwiania spraw w urzędzie. Będzie jednak konieczność przestrzegania reżimu sanitarnego.

Dopuszczalna liczba interesantów przebywających w tym samym czasie, w jednym pomieszczeniu, nie może być większa niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi. W związku z tym, w każdym z dwóch budynków Starostwa, tj. przy ul. Sadowej 6a i Długiej 49, koordynowana będzie liczba klientów wchodzących do urzędu przez specjalnie wyznaczonych pracowników Starostwa. Każdy z wchodzących interesantów otrzymywać będzie zwrotny numerek z identyfikacją wydziału, do którego się udaje.

Interesanci przychodzący do urzędu muszą być wyposażeni w środki ochrony indywidualnej, tj. maseczkę i rękawiczki, a przed wejściem do wydziałów zobowiązani są zdezynfekować ręce.

Mając na uwadze wysokie ryzyko zakażenia koronawirusem podczas bezpośredniego kontaktu z innymi osobami, Starostwo Powiatowe nadal rekomendujemy jednak załatwianie spraw bez osobistego pojawiania się w urzędzie. Przesyłanie pism możliwe jest drogą elektroniczną na adresy: [email protected]; [email protected]. Dokumenty można także przesyłać za pośrednictwem elektronicznej skrzynki podawczej ePUAP (adres: /SPZ/SkrytkaESP) jak również pocztą tradycyjną na adres: Starostwo Powiatowe w Zgierzu, 95-100 Zgierz, ul. Sadowa 6a.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Dziennik Zachodni / Reportaż Śląski Związek Rolników Strajk

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na expressilustrowany.pl Express Ilustrowany