Stal Rzeszów - Widzew Łódź NA ŻYWO. Śledź relację LIVE 7.06.2020

(hof)
Piłkarze Widzewa zmierzyli się w Rzeszowie z tamtejszą Stalą. Kibice łodzian po dotkliwej porażce w ostatnim meczu liczyli na rehabilitację swoich ulubieńców. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. Trudno ten wynik uznać za sukces łódzkiej drużny.

Stal Rzeszów Widzew Łódź mecz na żywo 7.06.2020

strona wymaga odświeżania

STAL RZESZÓW0
WIDZEW ŁÓDŹ0

94' Koniec meczu
93' Zmiana w Widzewie, Prochownik za Gutowskiego.
93' Strzał Wolsztyńskiego z bliska borni bramkarz Stali
91' Sędzia doliczył trzy minuty
90' Niecelny strzał głową Tanżyny
90' Rzut wolny dla Widzewa
89' Sędzia zaczyna spoglądać na zegarek
87' Goncerz na spalonym.
86' Widzew coraz bardziej bezradny
84' Rzut wolny dla Widzewa, ale i tym razem bez gola. Wołąkiewicz nad poprzeczką, a okazja była wyśmienita
83' Zmiana w Widzewie, Turzyniecki za Ojamę.
83' Widzew zupełnie nie ma pomysłu na grę
81' Wielkie szczęście Widzewa, Pawłowski znów wybija piłkę po strzale zawodnika gospodarzy
80' Żółta kartka dla Kosakiewicza za dyskusję z sędzią. Stal - Widzew 0:0
79' Kosakiewicz wybija piłkę po anemicznym strzale zawodnika gospodarzy
78' Faul Gutowskiego
76' Zmiana w drużynie Stali, Mozler za Szeligę.
75' Stal zaczyna szanować piłkę i długo rozgrywa swoje akcje
73' Rożny dla gospodarzy
72' Kiks Koradasa i aut dla Stali, Stal - Widzew 0:0
70' Zmiana w Widzewie, Wolsztyński za Radwańskiego.
70' Nudno robi się na boisku. Piłka głównie znajduje się w środku pola
68' Zmiana w Stali. Goncerz za Pieczarę
67' Strzał piłkarze Stali broni Pawłowski
66' Na boisku leżał Radawański, ale na szczęście nic się nie stało
65' Widzew czeka na taki Stali
63' Stal - Widzew 0:0, łodzian ie bez celnego strzału
62' Różny dla Widzewa
60' Strzał Rejma broni Pawłowski
58' Żółta kartka dla Radwańskiego
57' Strzał Radwańskiego zablokowany
56' Widzew się broni
55' Szeliga pewnie sobie radzi z Moźdżeniem
53' Szczęście Widzewa, piłka po strzale Kłosa poleciała nieznacznie nad poprzeczką.
52' Gutowski w dobrej sytuacji popisał się fatalnym strzałem, piłka poleciał obok bramki.
51' Stal nie boisk się atakować widzewskiej bramki
50' Kłos faulował Kordasa i został ukarany żółtą kartką.
49' Różny dla Widzewa, fatalnie rozegrany przez łodzian
48' Jednak zmiana w drużynie gospodarzy, Kłos za Plewkę.
47' Chaotyczny atak Gutowskiego przerwany przez defensywę Stali
46' Widzewiacy bez zmian.
46' Zaczynamy drugą część spotkania.
Piłkarze obydwu zespołów dużo biegali, ale nie tworzyli wielu klarownych sytuacji bramkowych. Zbyt wiele niedokładności w poczynaniach łodzian. Tylko jeden i to niecelny strzał łodzian.
45' Sędzia zakończył pierwszą część spotkania
44' Kontra Stali, zakończony jednak niecelnym strzałem
43' Zablokowany silny strzał Ojamy
42' Dużo niecelnych podać z obydwu stron.
41' Możdżeń faulował rywal w trakcie akcji ofensywnej, Stal - Widzew 0:0
40' Na razie bez emocji na boisku
38' Faul na Gutowskim

37'
Gąsior w dobrej sytuacji, ale źle przyjął piłkę, a ta wyszła poza końcową linię boiska
36' Stal próbuje atakiem pozycyjnym zagrozić widzewskiej bramce.
35' Faul Możdżenia w okolicach środka boiska
34' Dużo walki w środku boiska
32' Tempo spotkania nieco spadło
30' Michalik mona z pola karnego, ale Pawłowski odbija piłkę.
30' Defensywa Stali radzi sobie z Robakiem
28' Groźnie było pod bramką Pawłowskiego
27' Tym razem Stal próbuje zakończyć widzewską defensywę
24' Widzew powinien prowadzić. Możdżeń dośrodkowywał z lewej strony pola karnego, ale Tanżyna z bliska posłał piłkę głową nieznacznie nad poprzeczką
23' Kordas faulował zawodnika gospodarzy
21' Różny dla Stali, Stal Widzew 0:0
19' Dużo niedokładnych podań w grze Widzewa
18' Akcja Gutowskiego skończyła się rzutem rożnym
17' Groźny atak gospodarzy. Kosakiewicz wybija na róg
15' Pawłowski broni silny strzał Rejmana, rożny dla Stali
13' Przerwana faulem dynamiczna akcja Gąsiora
11' Znów rożny dla Stali
10' Rzut rożny dla Stali
8' Widzew miał szczęście i Tanżyna wybił piłka na rzut rożny
7' Akacja Widzewa, ale nie udało się zakończyć jej strzałem
5' Pierwszy rzut rożny dla Widzewa
4' Widzew próbuje tworzyć atak pozycyjny
3' Jak na razie dużo niedokładności na boisku
2' Nieco chaotyczny początek spotkania
1' Sędzia rozpoczął spotkanie
Godz. 13.01 Sędzia wyprowadza piłkarzy na boisko

Godz. 13.00 Warto przypomnieć, że już w rundzie rewanżowej Stal doznała trzech porażek z rzędu (z Garbarnią 2:3, z rezerwami Lecha oraz Polkowicami po 1:2) i z posadą trenera musiał się rozstać Janusz Niedźwiedź. Od 25 maja rzeszowian prowadzi duet Krzysztof Łętocha – Marcin Wołowiec.

Godz.12.55 Największą sensacją wracającej do gry piłkarskiej drugiej ligi była porażka 1:2 Widzewa w Łodzi z zajmującą spadkową piętnastą pozycję Skrą. Dziś łódzcy kibice liczą na rehabilitację swojej drużyny.
Godz. 12.50 Rezerwowi Stali w dzisiejszym spotkaniu: Pęksa, Sylwestrzak, Jarecki, Mozler, Collard, Kłos, Szczepanek, Pląskowski, Goncerz

Godz. 12.45 Stal w pierwszym meczu po odmrożeniu rozgrywek wygrała w Toruniu z Elaną 4:1. Gole zdobyli: Damian Michalik 34, 52, 62, Wojciech Reiman 72-karny
Godz. 12.40 Kolejny raz w pierwszej drużynie Widzewa brakuje kontuzjowanego Marcela Pięczka

Godz. 12.37 Stal zagra dziś w zestawieniu: Kaczorowski – Trznadel, Kostkowski, Góra, Głowacki – Michalik, Kotwica, Szeliga, Plewka – Reiman – Pieczara.
Godz. 12.31 Dziś na ławce rezerwowych Widzewa zasiądą: Wolański, Turzyniecki, Rudol, Becht, Poczobut, Mandiangu, Mąka, Prochownik, Wolsztyński.
Godz. 12.25 Od meczu z Widzewem Łódź, Stal Rzeszów wprowadziła do sprzedaży "Program meczowy", zapowiadający poszczególne spotkania domowe. Gazeta jest na razie do przeczytania tylko w internecie. Koszt "Programu Meczowego" to 9,99 zł, a więc tanio nie jest.

Godz. 12.18 W takim składzie zagrają piłkarze Widzewa: Pawłowski – Kosakiewicz, Wołąkiewicz, Tanżyna, Kordas – Gąsior, Możdżeń – Ojamaa, Radwański, Gutowski – Robak.
Godz. 11:47 - Dzisiaj do gry powraca Mateusz Możdżeń. Przypomnijmy, że w ostatnim meczu pauzował za nadmiar żółtych kartek.

Godz. 11.45 - Kibice Widzewa liczą na pierwsze zwycięstwo po dłuższej przerwie spowodowanej pandemią. Poniżej aktualna tabela II Ligi.