STAL GŁOWNO - WIDZEW ŁÓDŹ NA ŻYWO. STAL GŁOWNO vs WIDZEW ŁÓDŹ RELACJA. STAL - WIDZEW PUCHAR POLSKI

Oprac: (ww)
Stal Głowno - Widzew Łódź Puchar Polski
Stal Głowno - Widzew Łódź Puchar Polski Stal Głowno - Widzew Łódź Puchar Polski
STAL GŁOWNO - WIDZEW ŁÓDŹ TRANSMISJA NA ŻYWO. WIDZEW STAL 19.09 RELACJA LIVE. TRANSMISJA STAL GŁOWNO - WIDZEW ŁÓDŹ. Dziś Widzew podejmie na wyjeździe Stal Głowno. Początek spotkania Stal Głowno - Widzew Łódź o godzinie 16.15

KONIEC MECZU! Widzew wygrywa ze Stalą w Głownie 4:0

86' GOL DLA WIDZEWA!

Mamy kolejną bramkę, Gołębiewski dostał podanie na 4 metrze i spokojnie umieszcza futbolówkę w siatce.

84' GOOOL!

Kolejna bramka dla łodzian. Michał Miller zdobywa trzecią bramkę dla Widzewa, a drugą w dzisiejszym meczu.

80' GOL DLA WIDZEWA!

Kacper Falon ładnie dograł do Millera, a ten umieszcza piłkę w siatce.
77' Kolejny rożny dla Widzewa. Piłkarze gospodarzy wybijają. Ale Widzew cały czas przy piłce.
76' Dośrodkowanie Kwieka ale strzał piłkarza Widzewa strasznie niecelny. Od bramki Jakub Niedomagała.
75' Kolejny róg dla Widzewa.
73' Ładna wrzutka Kwieka a Kostkowski z głowy uderza w poprzeczkę.
71' Strzał Millera ale znów broni bramkarz.
68' Rzut rożny dla Stali Głowno. Strzał głową ale Humerski łapie.
66' Techniczny strzał Millera i ładna interwencja bramkarza gospodarzy. Rzut rożny.
65' Widzew w ataku pozycyjnym, łodzianie coraz łatwiej przechodzą na połowę przeciwnika.
61' Fortuna wyszedł szybko do piłki i strzelił w długi róg, na szczęście dla Humerskiego tuż obok słupka. Zmiana we Widzewie.
Ostaszewski schodzi, wchodzi Radwański

60' Strzał Falona ale wprost w ręce bramkarza Stali.
58' Kacper Falon dogrywa na 6 metr w pole karne do Michała Millera a ten drugi zamiast huknąć to dosłownie popchnął lekko piłkę. Widzewa teraz dominuje, widać że gospodarze tracą siły.
56' Centra Kwieka ale Kostkowski uderza w górę zamiast do bramki.
55' Kamiński faulowany i rzut wolny z prawej strony pola karnego gospodarzy.
52' Mateusz Ostaszewski puszcza szczura w lewy róg bramki Stali ale piłka mija słupek o dosłownie centymetry.
49' Kamiński strzela i mamy rzut rożny.
47' Rzut rożny dla łodzian. Niestety nic z tego. Piłkarze gospodarzy wybijają.
46' Druga połowa trwa! Miller, Sylwestrzak i Falon na boisku.

KONIEC I POŁOWY. Zapraszamy po przerwie.

41' Pigiel ładnie wrzucił do Kamińskiego i strzał mocny ale bardzo niecelny. Ładna akcja Widzewa.
39' Faul Zielenieckiego, przerywa akcję ofensywną i żółtka kartka dla piłkarza Widzewa.

36' GOOOOOOOOOL!

Daniel Gołębiewski wykorzystuje ładną wrzutkę Kwieka i mamy 1:0 dla Widzewa!
35' Rakowski faulowany z lewej strony pola karnego Stali.
34' Ładna akcja kombinacyjna z Kwiekiem w roli głównej ale w ostatniej chwili wybijają obrońcy Stali.
30' Piłka po wrzutce wylądowała przed pole karne, Rakowski uderzył ale wysoko nad bramką.
29' Rzut rożny dla łodzian.
27' Stal Głowno - Widzew Łódź 0:0
26' I teraz Mospinek uderza , Humerski wybija i dobitka niecelna. Było groźnie. Widzew teraz miał dużo szczęścia.
24' Ładna centra Pigiela do Kwieka, a ten drugi z 5 metrów nie trafił w bramkę. To powinno być 1:0
23' Kontra gospodarzy, znów wypuszczony prawą stroną Przemysław Fortuna i zakończył rajd strzałem, tyle że piłka wyszła na aut.
20' Ładny strzał Kamińskiego tuż nad poprzeczką.
17' Niedziela ładnie wszedł z prawej strony pola karnego i w ostatniej chwili obrońca ze Stali wybija piłkę na róg.
15' Pierwszy strzał, Aleksander Kwiek ale zbyt lekko. Bramkarz broni.
14' Ładna akcja Kamińskiego prawą stroną boiska ale dośrodkowanie zupełnie nieudane. Widzew próbuje a gospodarze się bronią.
12' Ładne prostopadłe zagranie do Kazimierowicza ale ten nie opanował piłki. Szkoda, wyszedłby sam na sam.
9' Kwiek dośrodkowywał z rzutu wolnego, z piłką minął się Gołębiewski. Sędzia jednak pokazał spalonego.
7' Skrzydłem uruchomiono Fortunę, ale piłkarz Stali źle dośrodkowywał i Humerski łapie.
5' Początek meczu senny, Widzewiacy częściej przy piłce. Gra toczy się w środku pola.
3' Widzew od początku gra piłką. Gospodarze na własnej połowie.
1' Zaczynamy!

Widzew na czerwono, gospodarze na żółto-niebiesko.
Piłkarze wychodzą z czerwonego tunelu i za chwilę rozpocznie się I część spotkania STAL GŁOWNO - WIDZEW ŁÓDŹ

Widzew: Humerski – Niedziela, Kostkowski, Zieleniecki, Rakowski – Kamiński, Kazimierowicz, Ostaszewski, Pigiel – Kwiek – Gołębiewski
Rezerwowi: Wolański – Sylwestrzak, Falon, Radwański, Mąka, Miller, Świderski

Dzisiaj piłkarze Widzewa Łódź rozegrają mecz pucharowy ze Stalą Głowno. Początek spotkania o godz 16.15. Zapraszamy na relację na żywo.

STAL GŁOWNO - WIDZEW ŁÓDŹ 10.09.2017

Dziś odbędą się dwa pierwsze spotkania w 1/8 finału Pucharu Polski. Pierwszoligowi piłkarze Podbeskidzia Bielsko-Biała na swoim stadionie zmierzą się z ekstraklasową Arką Gdynia (godz. 20.45).