SOKÓŁ ALEKSANDRÓW - WIDZEW ŁÓDŹ RELACJA NA ŻYWO. SOKÓŁ WIDZEW WYNIK NA ŻYWO

(ww)
SOKÓŁ ALEKSANDRÓW - WIDZEW ŁÓDŹ RELACJA LIVE. RELACJA WYNIK SOKÓŁ WIDZEW 19.11. Dziś piłkarze Widzewa zmierzą się na stadionie im. Włodzimierza Smolarka w Aleksandrowie z tamtejszym Sokołem. Łodzianie są w trudnej sytuacji w tabeli, jeśli chcą zachować choć cień szansy na walkę o II ligę nie mogą sobie pozwolić na stratę choćby jednego punktu. Zapraszamy na relację na żywo z meczu Sokół Aleksandrów Widzew Łódź.

odśwież [wciśnij F5]

SOKÓŁ ALEKSANDRÓW - WIDZEW ŁÓDŹ [3:1]

przerwa

KONIEC MECZU.

Widzew zagrał bez wątpienia najgorszy mecz w sezonie. Martwi postawa obrony i bramkarza. Brak skuteczności poraża. Czas na zmiany. Szkoda, kolejne punkty stracone. Wydaje się, że z tą drużyną Widzew nie ma żadnych szans na awans do II ligi.

94' Jeszcze wolny dla Łodzian. Mąka dośrodkowuje , Zieleniecki uderza, wprost w ręce bramkarza.
93' Wlazłowski z trudem ale łapie. Wybija do przodu ale niecelnie. Piłkarze Widzewa już widać, że czekają na gwizdek sędziego.
91' Kolejna zmiana w Sokole. Widzew już bez walki. Rzut rożny dla Sokoła.
90' Zmiana w drużynie Sokoła. Oklaski na trybunach dla piłkarza gospodarzy.
88' Jędrzejczyk teraz wiedział, że nie dogoni napastnika Sokoła, który wychodził sam na sam z bramkarzem, złapał go za koszulkę i łódzki stoper otrzymuje kartkę.
87' Rzutu rożny dla Sokoła ale źle wybity i od bramki Wlazłowski.
84' Piłka wstrzelona w pole karne wprost w ręce Wlazłowskiego a ten piąstkuje. Było groźnie ale wybijamy.
82' Chaotyczny fragment gry z obu stron. Zmiana w zespole gospodarzy.
81' Mąka otrzymuje żółtą kartkę. Fauluje w środku pola.
80' Teraz ładnie Michalski poda do Kowalcyzka ale ten drugi ma problemy z przyjęciem.
79' Na stadionie cicho. Kibice Widzewa przestali dopingować. Zieleniecki teraz wybija na aut i przy piłce Sokół.
77' Była szansa teraz dla Widzewa ale Michalski na spalonym. Od bramki Sokół.

71' Trzeci GOL DLA SOKOŁA!

Pozamiatane. Podanie z boku do napastnika Sokoła, tam Jędrzejczyk się przewrócił i piłkarz gospodarzy delikatnie pokonuje Wlazłowskiego. Znów błąd stoperów. Wlazłowski tym razem nie miał nic do powiedzenia.

69' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

Mateusz Michalski uderza głową i mamy nareszcie bramkę! Budka dośrodkowywał. Teraz trzeba pójść za ciosem! Gramy Widzew!
67' Możdżonek dostaje prostą piłkę, złożył się piłkarz Widzewa do strzału ale oddał strzał rozpaczy. Słaby mecz Możdżonka. Widzew teraz atakuje. Jeszcze jest sporo czasu.
65' Kartka za faul dla piłkarza Sokoła. Widzew w środku pola od rzutu wolnego, piłka wpada w pole karne, ale obrona Sokoła wybija.
64' Uwierzcie Państwo, gra łodzian wygląda dziś tragicznie. Sokół teraz coraz częściej przy piłce.
63' Zmiana: Kowlalczyk na boisku.
60' Widzewiacy nie mogą teraz wyjść z akcją, jest wiele niedokładnych podań. Łodzianie nie wykorzystali 100-procentowych akcji ale muszą zacząć grać szybciej. Sokół teraz przy piłce.
57' Zmiana - Sabiłło na boisku. Przydałaby się zmiana bramkarza.
56' Teraz Mateusz Michalski nie trafia w piłkę na 3 metrze do pustej bramki. WSTYD! Ten mecz mógłby już się zakończyć. Tak nie można grać nawet w III lidze.

54' GOL DLA SOKOŁA!

Wlazłowski wypuścił piłkę, przeleciała mu przez dziurawe ręce, obrońcy tylko patrzyli się na piłkarza Sokoła jak pakuje piłkę do bramki. WIdzew przegrywa 2:0.
53' Teraz Szewczyk podał wprost pod nogę napastnika Sokoła, na szczęście zawodnik stracił piłkę. Tragedia, to już jest tragedia co robią piłkarze Widzewa
52' Żółta kartka dla Mateusza Stępnia. Widzew w środku pola od rzutu wolnego.
50' I już wszyscy widzieli piłkę w bramce Widzewa, strzał sprzed pola karnego ale obok słupka. Gospodarze są lepsi technicznie, i lepiej przygotowani pod względem fizycznym.
48' Budka na spalonym, dostali prezent od sędziego, który został trafiony w głowę i piłkę można było dobrze rozegrać ale wolny Adrian Budka spalił. Nie uciekł ze spalonego.
46' Jest zmiana: Możdżonek i Szewczyk na boisku.

KONIEC I POŁOWY

Koszmar trwa. Widzew w obronie praktycznie wygląda jak amatorska drużyna. Po pierwszej połowie przegrywamy 1:0. Oby po przerwie było lepiej. Zapraszamy

46' Zieleniecki brutalnie fauluje. Sędzia nie daje kartki.
43' Ładne podanie prostopadłe środkiem do Chojeckiego, Jędrzejczyk i Zieleniecki nie zdążyli jak zwykle i na szczęście Chojecki źle trafił w piłkę. Sokół powinien teraz prowadzić 2:0. Tragicznie gra obrona Widzewa. Jakby nie potrafili w ogóle grać w piłkę.
41' Jędrzejczyk najwyższy na boisku przegrywa praktycznie każdą główkę.
40' Teraz Budka dośrodkowuje ale za płasko. Widzew na połowie Sokoła.
38' Rodak teraz dostał ładną centrę, uderzył ale bardzo niecelnie. Szkoda.
36' Sokół gra składnie, zawodnicy celnie podają. Widzew tylko biega, nie potrafią teraz łodzianie odebrać piłki gospodarzom. Gra Widzewa wygląda wręcz tragicznie.
35' Jędrzejczyk fauluje. Jak zwykle stoper Widzewa spóźniony.
33' Strzał Zasady, widzą że bramkarz łodzian ma dziurawe ręce więc próbują strzałów z dystansu. Tym razem Wlazłowski broni. Widzew przejmuje piłkę.
30' Widzew w miarę dobrze wygląda z przodu, stwarzają sobie sytuacje, ale obrona WIdzewa gra tragicznie. Rzutuje na całą grę zespołu.
28' Strus dopada piłki wcześniej uderzonej przez Budkę, wystarczyło celnie uderzyć ale nie w bramkarza jak to robi Strus i nie ma bramki. Czy Strus dzisiaj coś w końcu strzeli? Lepszych sytuacji może już nie mieć.
26' Strzał z za pola karnego piłkarza Sokoła. Wlazłowski wybija na róg. Ogrywają łodzian piłkarze z Aleksandrowa jak chcą.
25' Teraz Widzew mógł stracić kolejną bramkę, ale tym razem Wlazłowski obronił.
22' Kolejny strzał Sokoła, gdzie byli obrońcy? To wygląda tragicznie.

21' GOL DLA SOKOŁA!

Winny: Wlazłowski, Jędrzejczyk i Zieleniecki. Brak krycia. Beznadziejny bramkarz i beznadziejna obrona. Widzew przegrywa 1:0. Dośrodkowanie w pole karne, Wlazłowski nie wyszedł do piłki, nie wiadomo gdzie byli stoperzy i strzałęm z głowy wpada pierwszy gol dla Sokoła.
17' Co zrobił Patryk Strus! Masakra! Ładnie Mąka na skrzydle ograł obrońcę, wyłożył delikatnie piłkę Strusowi na 4 metr i wystarczyło tylko trafić do bramki, a ten przeniósł piłkę nad poprzeczką. Teraz wiemy już dlaczego Strus nie łapał się do pierwszej jedenastki. Zmarnował 200 procentową sytuację!
Znakomity doping kibiców Widzewa!
15' Centra na pole karne Widzewa, niecelnie. Muszą obrońcy uważać, było groźnie. Wlazłowski od bramki.
13' Łodzianie są wyprzedzanie przez gospodarzy. Więcej ruchu panowie. Zapełniają się trybuny kibicami Widzewa. Już słychać głośny doping.
10' Teraz sędzia odgwizduje spalonego, według nas nie było, Budka wychodził sam na sam.
8' Teraz Budka ładnie dośrodkował i mało brakowało i łodzianie prowadziliby 1:0. Niestety Michalski nie doszedł do podania. Wciąż 0:0
7' Widzew z rzutu rożnego ale piłka wybita przez gospodarzy. Wciąż Łodzianie na połowie Sokoła.
5' Teraz znów akcja Sokoła, Widzewiacy źle kryją, dają zbyt dużo swobody. Na szczęście piłka uderzona byłą niecelnie. Od bramki WIdzew.
3' Znakomita akcja gospodarzy. Dośrodkowanie w pole karne, strzał z głowy napastnika Sokoła i piłka uderza w poprzeczkę. Widzewiacy wrócili z dalekiej podróży.
2' Sokół na połowie Widzewa. Widać że gospodarze będą dziś grać agresywnie.
1' Zaczęli! Do boju WIDZEW! Ten mecz musimy wygrać

Widzew na czerwono, Sokół w zielonych koszulkach i czarnych spodenkach.
Godz. 12.59 - Obie jedenastki już wyprowadzone przez sędziów.
Piłkarze za chwilę wyjdą na murawę.

SKŁAD WIDZEWA:
Wlazłowski – Bartos, Jędrzejczyk, Zieleniecki, Gromek – Budka, Rodak, Bargieł, Michalski – Mąka – Strus
Rezerwowi: Choroś – Szewczyk, Możdżonek, Nouri, Zawodziński, Kowalczyk, Sabiłło

Dzisiejszy trzecioligowy mecz piłkarzy Sokoła Aleksandrów Łódzki z Widzewem otrzymał specjalny status i dlatego futbolowy pojedynek traktowany jest przez organizatora jako spotkanie podwyższonego ryzyka.

WIDZEW SOKÓŁ 19.11 na ŻYWO TRANSMISJA

Z tego powodu zmianie ulegnie procedura wejścia na obiekt. Jak poinformował organizator, kibice Sokoła wchodzić będą na stadion bramą od ul. 11 Listopada. Zostanie ona otwarta o godz. 12, czyli na godzinę przed rozpoczęciem spotkania.

SOKÓŁ WIDZEW NA ŻYWO WYNIK

Na obiekt nie będzie można wnieść parasoli oraz napojów w opakowaniach szklanych oraz o objętości przekraczającej 0,5 litra.

SOKÓŁ ALEKSANDRÓW - WIDZEW ŁÓDŹ RELACJA NA ŻYWO

Mecz rozegrany zostanie na boisku Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy 11 Listopada 98. Warto dodać, że obiekt nosi im. Włodzimierza Smolarka, wybitnego piłkarza Widzewa.