RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE - WIDZEW ŁÓDŹ RELACJA NA ŻYWO. RUCH - WIDZEW 7.05

ww
RUCH WYSOKIE - WIDZEW ŁÓDŹ
RUCH WYSOKIE - WIDZEW ŁÓDŹ RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE vs WIDZEW ŁÓDŹ NA ŻYWO
Widzew po bardzo słabej grze szczególnie w drugiej połowie wygrał po bramce Daniela Mąki. Widzew grał bardzo słabo, Patryk Wolański i Daniel Mąka znów stanęli na wysokości zadania. Od 74 minuty Widzew grał w przewadze, ale to gospodarze mieli groźniejsze sytuacje grając w osłabieniu. Na szczęście Mąka wykorzystał błąd obrońcy i Widzew nadal liczy się w walce o awans do II ligi.

RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE - RTS WIDZEW ŁÓDŹ [0:1]

KONIEC MECZU! WIDZEW SZCZĘŚLIWIE WYGRYWA!

92' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

Daniel Mąka i mamy upragnioną bramkę! Błąd obrońcy, zagrał głową do bramkarza, ale tam stał Daniel Mąka, który przelobował golkipera Ruchu. Brawo Daniel. Mąka ratuje Widzew.

91' Teraz Okuniewicz na spalonym.
89' Teraz kontrę przeprowadził Ruch i mało brakowało a gospodarze strzelili by bramkę. Zmiana w Ruchu. A w Widzewie cisza.
88' Rożny dla Widzewa. Nic z tego. Tragiczna druga połowa w wykonaniu podopiecznych trenera Cecherza,
87' Mąka dośrodkowuje z prawej strony wprost w ręce golkipera gospodarzy.
86' Gospodarze dobrze się bronią. Widzew nie potrafi zawiązać akcji.
84' Od autu gospodarze. Widzew wciąż bez zmian.
83' Potrzebne są zmiany Panie trenerze. Widzew bez pomysłu. Piłkarze z Łodzi nie potrafią wykorzystać liczebnej przewagi.
79' Kamiński zagrywa na szósty metr do Okuniewicza a napastnik Widzewa pudłuje, tragiczny występ Okuniewicza. Takie piłki trzeba wykorzystywać. To powinno być 1:0. Widzew potrzebuje dobrego napastnika od zaraz.
78' Strzela, ale nie trafia w światło bramki.
77' Rzut wolny tuż przed polem karnym Ruchu. Mąka podchodzi do piłki.
76' Mąka dostaje piłkę ale był na spalonym.
74' Rożny dla Widzewa. Okuniewicz fauluje. Zawodnik Ruchu nie wytrzymał i za agresywne zachowanie napomina po raz drugi Jóźwiaka i pokazuje czerwony kartonik. Teraz Widzew w przewadze.
73' Faul na Kamińskim i kartka dla piłkarza Ruchu. Wolny z prawej strony boiska na połowie gospodarzy.
71' Teraz powinna być bramka, ale niedokładne podanie do Michalskiego i zmarnowana akcja.
69' Rodak przejął piłkę, wycofał do Kamińskiego a ten uderzył w niebo.
68' Rożny dla Widzewa.
67' Mateusz Michalski przyjął na klatkę, strzelił z woleja ale nad poprzeczką.
66' Faul na Kamińskim w środku boiska. Wolny dla Widzewa. Wprost w ręce bramkarza Ruchu. Tragiczne wykonanie wolnego.
64' Rożny dla Ruchu. Nie spieszą się piłkarze gospodarzy. Łodzianie wybijają.
63' Mąka wrzuca w pole karne ale nic z tego. Widzew gra za wolno. Nie ma pomysłu na grę. Zmiana teraz w zespole gospodarzy. Na stadionie robi się ciemno.
62' Kamiński strzela, raczej podaje do bramkarza Ruchu. Gorszy fragment meczu. Potrzebna zmiana.
60' Strzał Michalskiego, piłka obok bramki. Bramkarz Ruchu rozpocznie grę.
59' Rożny dla Widzewa.
57' Faul i żółta kartka dla Kozłowskiego.
54' Kamiński dośrodkowuje, Mąka przyjął piłkę i w ostatniej chwili wybił mu futbolówkę obrońca Ruchu.
53' Uderzenie Mąki bezpośrednio z rzutu wolnego, bramkarz gości odbija piłkę jednak nie było zawodnika łódzkiej drużyny aby ją dobić. Widzew w ataku.
51' Dośrodkowanie w pole karne Widzewa i sędzia odgwizduje rękę napastnika Ruchu. Od wolnego bramkarz Widzewa.
49' Daniel Mąka ograł dwóch graczy wpadł w pole karne, uderzył z prawej strony jednak piłka odbiła się o obrońcę Ruchu i piłkę przejął bramkarz.
48' Kamiński dośrodkowuje z lewej strony ale piłkarze gospodarzy wybijają.
46' Sędzia rozpoczyna II połowę. Teraz łodzianie grają z wiatrem.

Koniec pierwszej połowy.

ZA CHWILĘ ZAPRASZAMY NA DRUGĄ POŁOWĘ SPOTKANIA

47' Znów piłkę w polu karnym dostaje Michalski, uderza po ziemi i piłka mija słupek o kilka centymetrów.
46' Michalski strzela bramkę ale sędzie pokazuje spalonego.
45' Michalski uderza z dystansu! Piłłka odbita i rożny dla Widzewa.
43' Żółta kartka dla Dawida Kamińskiego.
40' Mąka ponownie znakomicie wyszedł prawą stroną, dograł idealnie na nogę do Kamińskiego a ten strzelił niecelnie. Zmarnował stuprocentową sytuację.
38' Mąka znakomicie do Okuniewicza, ale ten drugi znów zbyt wolny. Od autu Ruch.
37' Ładnie Kozłowski z prawej strony wyłożył jak na tacy piłkę przed pole karne, ale Radwański źle trafił w futbolówkę.
35' Dużo niecelnych podań ze strony piłkarzy Widzewa.
33' Teraz piłkarze Widzewa w środku pola w ataku pozycyjnym.
31' Rzut wolny dla gospodarzy na połowie Widzewa. Będzie dośrodkowanie.
29' Rzut rożny dla Widzewa. Od bramki bramkarz gospodarzy.
27' Strzał Gromka, bez komentarza. Bardzo wysoko. Widzew gra pod silny wiatr.
25' Mąka podaje do Dawida Kamińskiego, Kamiński wyszedł sam na sam ale strzelił tragicznie. Powinno być już 1:0 dla łodzian.
24' Zalewski dostał piłkę w pole karne, podkręcił piłkę i ta przeleciała obok słupka. Od bramki Wolański.
23' Kazimierowicz fauluje. Rzut wolny dla Ruchu na połowie Widzewa.
21' Teraz bardzo groźny strzał piłkarza Ruchu. Piłka przeleciała obok słupka.
20' Teraz wrzutka Mąki, bezpańska piłka przeszła przez pole karne, wystarczyło ją dobić ale nie było tanm żadnego piłkarza Widzewa.
19' Kamiński wrzuca w pole, Okuniewicz wyskoczył ale nie trafił. Rzut rożny dla Widzewa.
18' Faul na Michalskim. Powinna być kartka, był to brutalny faul. Sędzia jednak nie pokazuje kartonika.
16' Przerwa w grze. Obrońca gospodarzy trzyma się za twarz.
14' Mąka znakomicie do Bartka Gromka, niestety Gromek skiksował i źle dograł w pole karne. Szkoda.
13' Mąka w uliczkę do Okuniewicza ale napastnik Widzewa strasznie wolny i nie dochodzi do piłki.
11' Kolejny róg dla gospodarzy. Piłka wychodzi za bramkę i znów bramkarz Widzewa rozpocznie grę.
10' Rzut rożny dla Ruchu. Strzał z głowy, nad bramką. Wolański rozpoczyna.
9' Fantastyczny strzał Zalewskiego ale bramkarz Widzewa Patryk Wolański łapie w jeszcze efektowniejszy sposób. Brawo Patryk, parada stadiony świata.
8' Błąd po stronie Gromka i zawodnik Ruchu dośrodkował w pole karne, ale obrońcy Widzewa wybijają.
6' Widzew lepszy od początku. Piłkarze z Łodzi grają szybciej i agresywniej.
4' Wrzutka Kamińskiego ale bardzo niecelna. Widzew jednak wciąż przy piłce.
3' Faul dla Widzewa na wysokości pola karnego Ruchu. Będzie szansa.
2' Piotr Okuniewicz dostał ładną piłkę, miał przed sobą tylko obrońcę Ruchu ale brak dryblingu, nie potrafił Piotrek minąć zawodnika gospodarzy.
1' Zaczęli. Widzew na czerwono. Ruch w niebiesko-białych trykotach. Wspaniały doping kibiców Widzewa od samego początku.

16.59 Głośny doping kibiców Widzewa. Widzew gra u siebie!
16.58 Piłkarze wychodzą na boisko. Około 500 sympatyków RTS Widzew na stadionie Ruchu.
16.55 Za chwilę piłkarze obu drużyn wybiegną na murawę. Boisko nie wygląda zbyt dobrze. Na takim klepisku ciężko będzie się grało piłkarzom Widzewa.

Ruch: Dobreńko – Faszczewski, Piłatowski, Jóźwiak – Pasko, Jastrzębski, Zieniewicz, Poduch – Wrześniewski, Zalewski, Mleczek
Rezerwowi: Roszkowski – Sawicki, Decewicz, Sultanov, Grochowski, Rogowski, Ostaszewski

Widzew: Wolański – Kozłowski, Rodak, Zieleniecki, Gromek – Kamiński, Kazimierowicz, Radwański, Michalski – Mąka – Okuniewicz
Rezerwowi: Humerski – Tlaga, Baran, Czaplarski, Olczak, Możdżonek, Ogawa

ŁKS - ŚWIT NOWY DWÓR MAZOWIECKI NA ŻYWO

Piłkarzy Widzewa i Ruchu Wysokie Mazowieckie dzieli w tabeli punktowa przepaść. Łodzianie po dwudziestu sześciu kolejkach trzeciej ligi zajmują trzecie miejsce z dorobkiem pięćdziesięciu dwóch punktów. Z kolei ich najbliższy rywal znajduje się w strefie spadkowej i plasuje się na szesnastym miejscu z nader skromnym dorobkiem - dziewiętnastu punktów.

Już te liczby wskazują najlepiej, kto jest zdecydowanym faworytem jutrzejszej konfrontacji.

RUCH WYSOKIE - WIDZEW ŁÓDŹ NA ŻYWO

Trudno też przesadnie straszyć widzewiaków koniecznością gry na boisku rywala. W tym sezonie Ruch ma poważne problemy z odnoszeniem zwycięstw, w tym także przed własną publicznością. Zespół rozegrał na boisku w Wysokiem Mazowieckiem trzynaście spotkań, z czego wygrał tylko trzy, dwa zremisował, a aż ośmiokrotnie schodził z boiska pokonany.

RUCH WYSOKIE - WIDZEW NA ŻYWO TRANSMISJA

Najskuteczniejszym strzelcem Ruchu jest Kamil Zalewski, zdobywca trzynastu goli w tym sezonie. Następni w tej klasyfikacji - Michał Grochowski, Adrian Mleczek, Michał Wrześniewski - zdobyli tylko po dwa gole!