ŁKS - ŚWIT NOWY DWÓR MAZOWIECKI NA ŻYWO. ŁKS ŚWIT 7.05 RELACJA NA ŻYWO

EI24, TJ
ŁKS - ŚWIT NOWY DWÓR
ŁKS - ŚWIT NOWY DWÓR ŁKS - ŚWIT NOWY DWÓR MAZ. RELACJA NA ŻYWO
ŁKS - ŚWIT NOWY DWÓR MAZOWIECKI - dziś w Łodzi piłkarze ŁKS pokonali 2:1 piłkarzy Świtu Nowy Dwór Mazowiecki. Bramki padły w 2 połowie meczu. ŁKS od 60 minuty grał w przewadze jednego zawodnika. Bramki dla łodzian zdobyli Radionov i Szymański. Brawo! Łodzianie wciąż w grze o awans do II ligi!

ŁKS ŁÓDŹ - ŚWIT NOWY DWÓR MAZOWIECKI [2:1]

odśwież [wciśnij F5]
MATURA USTNA POLSKI
POLSKI USTNY MATURA 2017
Sędzia kończy mecz. ŁKS wygrał ze Świtem 2:1.GOL dla Świtu w doliczonym czasie gry. Brak koncentracji łodzian. Gra się do końca!
Za chwilę koniec meczu i ŁKS zasłużenie dopisuje sobie 3 pkt. **90' GOOOOLLLL dla ŁKS. Patryk Szymański strzela gola! Brawo za grę do końca! 88' Piotr Pyrdoł wchodzi na murawę - to już chyba taktyczna zmiana trenera, by zyskać kilkadziesiąt sekund na czasie. 87' Znów będzie groźnie. Dośrodkowanie z rzutu rożnego, ale łodzianie wybijają piłkę daleko w pole gry. 86' Dośrodkowanie w pole karne ŁKS, ale Kołba króluje w polu karnym. 85'Ależ teraz było niebezpiecznie pod bramką łodzian. Naprawdę niewiele brakowało, a piłkarze Świtu doprowadziliby do remisu. 82' Łodzianie kontrolują grę, grają w przewadze jednego zawodnika i mądrze starają się rozgrywać piłkę. 80' Wynik się nie zmienia. ŁKS prowadzi 1:0.
78' Ależ walka na stadionie przy al. Unii. Świt próbuje atakować, to daje szansę łodzianom na skuteczną kontrę. Czekamy na kolejną dobrą akcję piłkarzy ŁKS. 75' Wynik bez zmian ŁKS prowadzi ze Świtem 1:0
73'Zmiana w ŁKS schodzi z boiska Golański, w jego miejsce wchodzi Dawid Szymański. 70' Kraszewski próbował silnym strzałem, ale bramkarz na posterunku. 66' ŁKS swoje już zrobił, teraz trzeba zdobyć kolejną bramkę, by nie było nerwowej końcówki. GOOOOLLLL dla ŁKS - dośrodkowanie z lewej strony boiska na ósmy metr i Radionov strzela głową do bramki! Świetne zachowanie napastnika gospodarzy - ileż to już podobnych bramek Radionov zdobył dla łodzian...**63' 2 żółta kartka i oczywiście w konsekwencji czerwona dla zawodnika Świtu. ŁKS gra więc w przewadze jednego zawodnika.
61' Rzut rożny, obrońcy Świtu wybijają piłkę.
60' Dobra akcja ŁKS - dośrodkowanie i Radionow głową - ależ niewiele brakowało!
58' Aut dla Świtu.

57'
ŁKS gra agresywniej, ŁKS próbuje, ale nie ma pomysłu na składną i co najważniejsze skuteczną akcję.
55' Walka w środku boiska, Świt groźny, Świt nie zamierza składać broni. ŁKS musi uważać na groźne kontry gości.

53'
W odpowiedzi bardzo groźna akcja gości i naprawdę ŁKS może mówić o wielkim szczęściu, że nie przegrywa tego meczu.
52' Kontra Świtu, ale Ślęzak świetnie zatrzymuje pomocnika gości.
Dobra próba Golańskiego, ale obrońca wślizgiem blokuje piłkę. Szkoda.
51' Łodzianie muszą śmielej zaatakować, jeśli myślą o 3 punktach.
49' ŁKS ma 40 minut na to, by strzelić bramkę drużynie gości i wciąż liczyć się w walce o awans do wyższej klasy rozgrywek. Remis lub porażka zdecydowanie oddali łódzki zespół od celu.
46' GRAMY - II połowa rozpoczęła się o godz. 18.07. Jedna zmiana w ŁKS. Na boisku jest Kopka za Nowackiego.
Zapraszamy na drugą część meczu.
45' Koniec pierwszej połowy. Wynik 0:0.
44' Faulowany Pyciak i kartka dla zawodnika Świtu.
42' 3 minuty do końca meczu. Czy łodzianie są w stanie strzelić bramkę "do szatni"? ŁKS próbuje, ale Świt dobrze gra dziś w obronie.
40' Bez bramek w Łodzi. ŁKS Świt 0:0
39'Dobra próba łodzian, ale piłka wychodzi na rzut rożny - jest szansa na stały fragment gry.
37' Wydawało się, że Golański był faulowany, ale sędzia uznał, że to Golański faulował...
36'Bez bramek na stadionie przy al. Unii. Gra wyrównana, sporo walki, sporo gry w środku boiska. Niewiele składnych i bramkowych sytuacji.

33'
Dobra akcja łodzian, szkoda, że niedokładne zagranie nie pozwoliło na szybkie wejście w pole karne - mogło być naprawdę groźnie.
30' Niesportowe zachowanie zawodnika Świtu, uniemożliwiał szybkie rozegranie piłki - bez konsekwencji.
28Pyciak z autu - ŁKS zaczyna akcję na swojej połowie boiska.
26' Walka w środku boiska. Gamrot do Radionova, ale napastnik na pozycji spalonej.
24' Dobra akcja ŁKS-u - Guzik silny strzał, ale bramkarz Świtu na posterunku.
22' Wynik meczu ŁKS Świt 0:0.
20' Faul na zawodniku ŁKS-u i sędzia sięga po kartkę - żółty kartonik w powietrzu. Rzut wolny dla ŁKS - Kocot dośrodkowuje... niewiele brakowało. Bramkarz Świtu łapie piłkę.

18'
ŁKS chce, ŁKS próbuje, walczy, ale na razie bez stuprocentowych okazji. I trzeba pamiętać o obronie, ponieważ Świt potrafi wyjść z szybką kontra.
16Wynik meczu ŁKS Świt bez zmian 0:0.

14'
Trochę chaosu wkradło się w poczynania obu drużyn.
12' Mecz w tym momencie bardzo wyrównany - tempo średnie, akcje z jednej i z drugiej strony do pola karnego i brakuje ostatniego podania.
11' Gawrych z dystansu, ale Kołba na posterunku.
10' Po pierwszych 10 minutach gry widać, że goście nie zamierzają się tylko bronić na stadionie przy al. Unii.
W odpowiedzi podobna akcja zawodników Świtu, wrzutka w ple karne, ale tu nie było zawodnika, który zamknąłby akcję.
Teraz dobra akcja łodzian, dośrodkowanie w pole karne, ale znów obrońca wyjaśnia sytuację.
8' ŁKS próbuje raz jedną raz drugą stroną boiska, ale obrońcy gości na razie bez błędów.
6' Głośny doping na początku meczu - kibice wspierają zawodników, wspierają też nowego - starego trenera, który prowadzi dziś drużynę.
4' ŁKS zaczął od razu od próby ataków, ale na razie bez większych sukcesów.
1'Mecz rozpoczął się trzy minuty po godzinie 17.
Za moment pierwszy gwizdek sędziego. Na stadionie około 3 tys. kibiców.
Piłkarze już po głównej rozgrzewce - niebawem zejdą do szatni, by po chwili wyjść na murawę i walczyć o ligowe punkty.
Skład ŁKS: Kołba, Pyciak, Ślęzak, Juraszek, Rozmus,- Nowacki, Golański, Gamropt, Kocot, Guzik - Radionov
Rezerwowi: Piotrowski, Szymański,Kowal, Kopka, Sarafiński, Pyrdoł, Nowak

Jesteśmy już na stadionie przy al. Unii.

Czy dziś łodzianie się przełamią i pod wodzą nowego szkoleniowca pokażą nowe oblicze? Zapraszamy na relację na żywo z meczu ŁKS - ŚWIT NOWY DWÓR MAZOWIECKI. Początek relacji o godzinie 17.

RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE - WIDZEW ŁÓDŹ RELACJA NA ŻYWO

W październiku ubiegłego roku Świt zremisował w Nowym Dworze z ŁKS 0:0. Wiadomo, że drużyna prowadzona przez trenera Rafała Kleniewskiego radzi sobie znacznie lepiej u siebie, nie zmienia to jednak faktu, że na wyjeździe potrafi być groźna. Czterokrotnie wywalczyła komplet punktów na obcych boiskach, potrafiła pokonać Finishparkiet Drwęcę Nowe Miasto Lubawskie (2:1).