ROW RYBNIK WIDZEW wynik meczu. Dziś łodzianie grali w Rybniku

Widzew jedynie zremisował z ROW-em Rybnik 2:2.

ROW RYBNIK - WIDZEW ŁÓDŹ RELACJA LIVE, SPRAWDŹ WYNIK MECZU

ROW RYBNIK

2

RTS WIDZEW ŁÓDŹ

2

Koniec meczu! Widzew w drugiej połowie zagrał lepiej, ale błędy obrońców i nieporadność napastników Widzewa sprawiła, że łodzianie tracą punkty. Szkoda.

WIDZEW REMISUJE Z ROW-em RYBNIK 2:2

93' Demjan prawie sam na sam i nad poprzeczką. Napastnicy Widzewa to jakaś tragedia. Szkoda takiej akcji. Widzew wciąż w ataku.
91' Widzew gra w dziesiątkę. Kontuzjowany Kamiński. trzy minuty doliczone.
90' Dośrodkowanie i dwóch zawodników ROW-u niepilnowanych, uderzenie głową i na szczęście niecelnie.
90' Kolejny rożny dla gospodarzy.

89' GOOL DLA ROW-u! Kujawa niepilnowany i z piątego metra uderza głową. Pigiel chyba zasnął.

88' Kazimierowicz wybija na rzut rożny dla gospodarzy.
86' Widzew teraz wyszedł z akcją, a sędzia przerywa grę. Leży zawodnik ROW-u. Niezrozumiała decyzja arbitra.
84' Chwilę później fauluje Demjan i otrzymuje żółty kartonik.
83' Falon strzela bramkę ale sędzia zatrzymuje grę, piłkarz Widzewa dotknął piłkę ręką. Żółta kartka dla Falona.
80' Teraz wrzut z autu w pole karne łodzian, zamieszanie i w ostatniej chwili Michalski wybija.
79' Wrzutka, Demjan głową ale znów niecelnie.
78' Kujawa fauluje Kazimierowicza. Mamy rzut wolny. Będzie szansa na bramkę.
77' Pigiel za Pięczka na boisko. Bardzo dobry występ młodego widzewiaka.
75' Pięczek wyskoczył do piłki, wywinął w górze orła i upadł na plecy, mamy przerwę w grze. Będzie zmiana, chyba uszkodził sobie rękę. Pigiel gotowy do gry.
74' Michalski ostro faulowany. Widzew rozpocznie na swojej połowie.
72' Okuniewicz głową ale bez problemów Wolański.

69' GOOOOOOOOOOOL GOL GOL GOL DLA WIDZEWA!!!

Radosław Sylwestrzak strzela głową! Mamy to! Widzew 2, Rybnik 1. RTS gramy do końca!
69' Kolejny korner dla Widzewa.
68' Widzew teraz zdominował środek pola.
65' Wrzutka, Demjan głową ale niecelnie.
64' Piękny strzał Falona z dystansu ale znakomita interwencja bramkarza. Mamy rzut rożny.
63' Teraz korner dla Widzewa. Bramkarz ROW-u faulowany.
62' Rzut rożny dla ROW-u. Wolański w tłumie wypuszcza piłkę ale wybijamy.

61' GOOOOOOOOOOOOOOL DLA WIDZEWA!!! Konrad Gutowski!!!

Gutowski strzałem zza pola karnego pokonuje bramkarza gospodarzy.
58' Zmiana u gospodarzy. Kujawa wchodzi na boisko, schodzi Krotofil.
56' Kolejny strzał na bramkę Wolańskiego. Łódzki bramkarz łapie. Ależ dużo błędów popełniają widzewiacy w obronie. Prawa strona broni dzisiaj bardzo słabo.
55' Ładny strzał na bramkę Widzewa ale na szczęście piłka nad poprzeczką.
54'** Zmiana, schodzi bardzo słaby Świderski, a na boisku Demjan.53' Pięczek ładnie z prawej strony dośrodkowuje ale nie ma nikogo kto by doszedł do piłki. 51' Kolejny rzut rożny dla łodzian. Zuziak teraz nie trafia w piłkę, kolejny kiks widzewiaków. 49' Teraz Zuziak z Michalskim rozklepali obronę ROW-u, Zuziak podał na drugi metr do Świderskiego a ten nie trafia w piłkę na pustą bramkę, co on robi! Tragedia! To powinien być gol.48' Rzut rożny dla Widzewa. 47' Zuziak wszedł w pole karne i bezsensownie fauluje. Szkoda. Piłka dla gospodarzy. 46'** Miller i Kristo zeszli z boiska, na murawie Falon i Zuziak. Zaczynamy II połowę.

Koniec pierwszej połowy, Widzew mimo że był częściej przy piłce zagrał żenująco, napastnicy bezbarwni, dużo niecelnych podań, zbyt chaotycznie. Jak nie będzie poprawy w II połowie Widzew pożegna się z punktami. Czekamy na lepszy Widzew! Zapraszamy po przerwie.

45' Świderski kolejna łatwa strata. Minuta doliczona.
43' Dario Kristo otrzymuje żółtą kartkę. Faulował w środku pola. Widzew wciąż nie oddał celnego strzału.
42' Widzew znów swoje, atak pozycyjny, łodzianie klepią ale brak strzałów.

40' GOOL dla RYBNIKA!

39' RZUT KARNY DLA ROW RYBNIK!!! Kamiński beznadziejnie się zachowuje i fauluje w polu karnym!
38' W kilka ostatnich minut pomocnicy Widzewa zagrali ze trzy prostopadłe piłki ale żadna nie doszła do naszych napastników. Dużo niedokładności teraz w grze łodzian.
35' Wasiluk strzela ale wprost w ręce Wolańskiego.
32' Widzew ma wciąż problemy z napastnikami, Miller i Świderski biegają dużo ale nic z tego nie wynika. Czekamy na bramkę.
31' Teraz Świderski dośrodkowuje, Michalski wyskoczył wysoko niczym Cristiano Ronaldo uderzył głową, ale bardzo lekko.
29' Widzew wciąż przy piłce, połowa boiska łodzian całkowicie czerwona, nie ma ani jednego zawodnika ROW Rybnik. Obrona Częstochowy.
25' Teraz ładna ofensywna akcja Widzewa ale Kazimierowicz przez przypadek dotyka piłkę ręką.
22' Ładne długie podanie do Michalskiego, ten dograł w pole karne na 6 metr ale Świderski nie przeciął podania i nie ma gola. Ładna akcja łodzian.
21' Wolański wybija, Miller ładnie wysuwa głową piłkę Świderskiemu ale Daniel znów pokazuje brak umiejętności, fauluje i przy piłce Rybnik.
20' Ładne dośrodkowanie ale łodzianie wybijają na aut. Gospodarze rozpoczną.
19' Teraz rzut rożny dla ROW Rybnik.
18' Ładna wrzutka Millera ale Świderski nie wyskoczył do piłki. Wciąż 0:0.
17' Widzew wciąż stara się zawiązywać akcje ofensywne, gospodarze bronią się całą drużyną.
Powoli na sektory stadionu są wpuszczani kibice Widzewa.
13' Ładne zagranie głową na wolne pole Millera ale Świderski spalił, robi to zbyt często.
11' Bardzo dobra gra Dario Kristo. Zawodnik Widzewa dzieli piłką, gra bardzo mądrze.
10' Ładna akcja Widzewa, Miller otrzymał piłkę na 7 metrze, zagrał do Gutowskiego, a ten drugi uderzył ale wysoko nad bramką.
8' Gospodarze cofnięci, bronią się całą jedenastką.
6' Rzut rożny dla Widzewa. Dośrodkowanie ale Sylwestrzak źle uderza i piłka wybita. Widzew wciąż przy piłce.
4' Ostro w środku pola faulowany Kazimierowicz.
3' Widzew w ataku pozycyjnym. Łodzianie zawiązują akcję ofensywną, pierwsze minuty spokojne.
1' Mecz ROW Rybnik - Widzew Łódź się rozpoczął! Do boju Widzew!!!

Piłkarze już na murawie. za chwilę pierwszy gwizdek.

Przypomnijmy skład Widzewa:

16:56 - Piłkarze już czekają na znak aby wejść na płytę boiska.

16:50 - Za chwilę zaczynamy relację, zostańcie z nami.

ROW Rybnik Widzew na żywo

16:15 - Na indywidualną rozgrzewkę na stadionie w Rybniku wyszedł Dario Kristo. Zawodnik Widzewa nareszcie powraca po dłuższej przerwie.

16:05 - Mamy skład Widzewa, są niespodzianki!
Widzew skład: Wolański - Kamiński, Sylwestrzak, Zieleniecki, Pięczek - Michalski, Kristo, Kazimierowicz, Gutowski - Miller, Świderski

W pierwszym składzie zatem nie zobaczymy od początku Demjana, za Pigiela zagra Pięczek, do składu wraca Kristo, a w ataku zagrają Miller i Świderski. Trzymamy kciuki za Widzew i liczymy na zwycięstwo!.

15:55 - Kto dziś zagra w drużynie Widzewa? Czy będą niespodzianki w pierwszej jedenastce? Za chwilę wszystko będzie jasne.

Godz. 15:30 - Jeśli dziś piłkarze Widzewa pokonają ROW Rybnik będzie to ich czwarte zwycięstwo w tym sezonie. Trzymamy kciuki!

Początek spotkania ROW Rybnik Widzew Łódź o godzinie 17. Zapraszamy na relację na żywo. Za chwilę podamy skład drużyny Widzewa.