MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Remis ŁKS z Koroną 2:2

ei24
Remis ŁKS z Koroną 2:2 ei24
W rozegranym na głównej płycie stadionu w Kielcach meczu sparingowym ŁKS zremisował z Koroną 2:2.

Grano cztery razy po 30 minut. Gole dla gospodarzy strzelali Tataj i Hernani, a bramki dla gości zdobywali Mięciel i Kłus.

Korona Kielce 2:2 ŁKS Łódź
Tataj 22(3), Hernani 24(3) - Mięciel 14(2) - karny, Kłus 25(2)

Składy:
ŁKS (I kwarta): Bogusław Wyparło - Piotr Klepczarek, Marcin Adamski, Adrian Woźniczka, Bartosz Romańczuk (23, Damian Pawlak), Marcin Smoliński, Obem Marcelinius, Mariusz Mowlik, Dariusz Kłus, Rafał Kujawa, Marcin Mięciel.
(II kwarta): Bogusław Wyparło (10, Paweł Waśków) - Kamil Bendkowski, Marcin Adamski, Piotr Klepczarek, Adrian Woźniczka, Damian Pawlak, Ariel Lindner, Dariusz Kłus, Wojciech Mordzakowski, Paweł Piceluk, Marcin Mięciel.
(III kwarta): Paweł Waśków(22, Marcin Pająk) - Wojciech ; Mordzakowski, Szymon Salski, Artur Gieraga, Kamil Bendkowski, Rafał Kujawa, Ariel Lindner, Obem Marcelinius, Marcin Smoliński, Kamil Witkowski, Paweł Piceluk
(IV kwarta): Marcin Pająk - Kamil Bendkowski, Artur Gieraga, Kamil Witkowski, Wojciech ; Mordzakowski, Damian Pawlak (17, Szymon Salski), Obem Marcelinius (13, Ariel Lindner), Oskar Osowski, Tonn Benjamin, Dawid Strzelczyk, Artur Golański.

Korona (I kwarta): Zbigniew Małkowski - Kamil Kuzera, Pavol Stano, Hernani, Paweł Kal - Paweł Sobolewski, Cezary Wilk, Aleksandar Vukovic, Paweł Kaczmarek - Maciej korzym, Andrzej Niedzielan.
(II kwarta): Radosław Cierzniak - Kamil Kuzera, Jacek Markiewicz, Hernani, Paweł Kal - Paweł Sobolewski, Grzegorz Lech, testowany, Maciej Korzym (17, Łukasz Maliszewski) - Andrzej Niedzielan (17, Krzysztof Gajtkowski), Edi.
(III kwarta): Zbigniew Małkowski - Jacek Markiewicz, Pavol Stano, Piotr Malarczyk, Hernani - Lukas Janic, Aleksandar Vukovic, testowany, Paweł Kaczmarek - Krzysztof Gajtkowski, Edi (16, Maciej Tataj).
(IV kwarta): Radosław Cierzniak - Jacek Markiewicz (15, Kamil Kuzera), Piotr Malarczyk, Pavol Stano, Paweł Kal - Lukas Janic (15, Paweł Kaczmarek), Cezary Wilk, Grzegorz Lech, Łukasz Maliszewski - Maciek Tataj, Michał Zieliński.
Grano 4x30 minut.

Żółte kartki: Kuzera, Tataj - Adamski, Kłus.