Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Raków Częstochowa. Prze do przodu. Ma nowego sponsora

p
O Rakowie Częstochowa można tylko mówić dobrze

To kolejny zwariowany mecz w naszym wykonaniu. Dominowaliśmy, mieliśmy lepsze sytuacje bramkowe, ale czasami zdarzają się mecze takie jak ten. Następna szansa na trzy punkty już w niedzielę powiedział po remisie Rakowa ze śląskiem we Wrocławiu (1:1) Fran Tudor dla strony rakow.com.
Jestem szczęśliwy, że jako pierwszy piłkarz w ekstraklasie trafiłem do bramki po tylu długich tygodniach bez piłki, ale jednocześnie jest mi smutno, że nie dowieźliśmy tego zwycięstwa do końca powiedział z kolei napastnik Felicio Brown Forbes, który zdobył już dla Rakowa siedem bramek. Teraz każdy punkt jest na wagę złota. W niedzielę zagramy w Bełchatowie, gdzie czujemy się naprawdę silni. Mam nadzieję, że wygramy to spotkanie, bo zwycięstwo będzie dla nas dodatkowym impulsem na tę końcówkę rundy zasadniczej.
Sukces klubu z Częstochowy, tym większy, że osiągnięty w czasie pandemii i kryzysu. Do grona firm, które są sponsorami Rakowa, dołączyła firma AAS, która pomoc w znalezieniu i zatrudnieniu pracowników. To wydarzenie świadczy o tym, że klub oparty jest na mocnych fundamentach i stale się rozwija powiedział prezes Wojciech Cygan.

Wielkie hity w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Rozlosowano pary

Wideo

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

J
JEB.AC ŁKS

i dobrze a zydziska i cwele z al.[wulgaryzm]n.i nadal beda zyc marzeniami

Dodaj ogłoszenie