Radość Andrespolii Wiśniowa Góra trwała tylko 30.... sekund [GALERIA ZDJĘĆ]

Paweł Strzelecki
W ostatnim meczu rundy jesiennej Andrespolia zremisowała ze Stalą Głowno 2:2

Trener Andrespolii - Krzysztof Kamiński: - Bardzo chcieliśmy wygrać mecz ze Stalą Głowno. Zagraliśmy bardzo wysoko, presowaliśmy przeciwnika tworzyliśmy sytuację podbramkowe, strzelaliśmy bramki i niestety tylko remis.
W 15 minucie meczu Krzysiu Felczak przeprowadził akcję indywidualną oddał strzał za linii pola karnego i prowadziliśmy 1:0. Nasza radość trwała 30 sekund bo przeciwnik po kardynalnym błędzie Piotrkowskiego wyrównał na 1:1.
W 30 minucie Krzysiu Felczak oddał kolejny strzał i prowadziliśmy 2:1. W drugiej połowie przeciwnik mocniej zaatakował i mieliśmy problemy w obronie. W 20 minucie drugiej połowy Ławniczak mógł zamknąć mecz. Wyszedł sam na sam z bramkarzem ale  się pośpieszył i z daleka strzelił w bramkarza.
No i jak zwykle, jak nie my to przeciwnik. Z rzutu wolnego przeciwnik strzela bramkę na 2:2. Żeby wygrać ten mecz mieliśmy jeszcze trzy sytuacje: Andrzejewski 87 min, Ławniczak 90 min i Felczak 92 minucie, ale zabrakło im umiejętności.

Andrespolia: Bielecki - Turczyn, Fajks (Koziróg), Tkaczyk, Kamiński, Piotrowski,, Felczak, Kosior, Ławniczak, Andrzejewski, Dąbrowski