Puchar Polski. Niestety, nie dojdzie do piłkarskich derbów Łodzi!

pZaktualizowano 
W I rundzie piłkarskiego Pucharu Polski nie dojdzie do łódzkich derbów.

Widzew podejmie lidera ekstrakalsy - Śląsk Wrocław, w ktróym bryluje były graczy łodzian - Łukasz Broź, a ŁKS zagra w Sosnowcu ze spadkowiczem z ekstraklasy - Zagłębiem

Mecze tej fazy rozgrywek odbędą się 24, 25 i 26 września.
W I rundzie Pucharu Polski zagrają 64 drużyny - czterej zwycięzcy rundy wstępnej, 16 zwycięzców Pucharu Polski na szczeblu regionalnym, 16 zespołów Ekstraklasy z sezonu 2018/19, 18 zespołów I ligi z sezonu 2018/19 oraz 10 zespołów II ligi z sezonu 2018/19.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 35

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

t
twój lekarz
2019-08-21T15:28:54 02:00, Łodzianin:

wszyscy kałesiaki odetchnęli z ulgą, oddaliła się perspektywa podwójnych smarów, będą mogli odpaść z pucharu w ciszy i spokoju...

Derby dopiero za rok :)

Zwiększ dawkę Ropinirolum, wyraźnie sobie nie radzisz z osobowością.

t
twój lekarz

Zwiększ dawkę Ropinirolum, wyraźnie sobie nie radzisz z osobowością.

Ł
Łodzianin
2019-08-21T15:28:54 02:00, Łodzianin:

wszyscy kałesiaki odetchnęli z ulgą, oddaliła się perspektywa podwójnych smarów, będą mogli odpaść z pucharu w ciszy i spokoju...

Derby dopiero za rok :)

Nie podszywaj się pod łodzianina, o z daleka śmierdzisz byczyną ty głupi głupku srałtełesiacki

Ł
Łodzianin
2019-08-21T15:28:54 02:00, Łodzianin:

wszyscy kałesiaki odetchnęli z ulgą, oddaliła się perspektywa podwójnych smarów, będą mogli odpaść z pucharu w ciszy i spokoju...

Derby dopiero za rok :)

Z drugą drużyna ŁKS

Ł
Łodzianin

wszyscy kałesiaki odetchnęli z ulgą, oddaliła się perspektywa podwójnych smarów, będą mogli odpaść z pucharu w ciszy i spokoju...

Derby dopiero za rok :)

G
Gość
2019-08-21T10:49:11 02:00, Gość:

Redaktorku, a po co nam derby jak buczyńskie i tak maja obsrane gacie i nie wpuszczają na swój stadion???? Wolą w pelerynkach klaskać w dłonie i łapać się za pupki.

2019-08-21T12:07:37 02:00, Gość:

Te kindziorku po co wam bilety i wejście na stadion? skoro mruczycie coś pod nosami niczym zarzynane świnie , to i tak jak by was nie było. A taką oprawę jaką my zrobiliśmy z pelerynek to sobie możecie zobaczyć tylko wśród najlepszych kibicowsko ekip ,wy możecie sobie co najwyżej pomachać podpaskami.

Ot i cała buczyna zwana współczesnym rtssssem. Oto kibic dumny z tego, że mieli najlepsza oprawę z pelerynek i cieszący się tym, że na derbach nie ma kibiców przeciwnika buahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah taki jest właśnie współczesny kibic retesu :))))))))))))))))

G
Gość
2019-08-21T10:49:11 02:00, Gość:

Redaktorku, a po co nam derby jak buczyńskie i tak maja obsrane gacie i nie wpuszczają na swój stadion???? Wolą w pelerynkach klaskać w dłonie i łapać się za pupki.

Te kindziorku po co wam bilety i wejście na stadion? skoro mruczycie coś pod nosami niczym zarzynane świnie , to i tak jak by was nie było. A taką oprawę jaką my zrobiliśmy z pelerynek to sobie możecie zobaczyć tylko wśród najlepszych kibicowsko ekip ,wy możecie sobie co najwyżej pomachać podpaskami.

G
Gość

Redaktorku, a po co nam derby jak buczyńskie i tak maja obsrane gacie i nie wpuszczają na swój stadion???? Wolą w pelerynkach klaskać w dłonie i łapać się za pupki.

J
JĘDRAS
2019-08-20T17:15:02 02:00, ełkaesiak:

Podobno nasi fani otwierają szkołę survivalu ; w ramach zajęć ma być ewakuacja na autostradzie , sprawne przegrupowanie ( do tyłu ) na parkingu na wypadek spotkania z kibicami z Hutnika, zajęcia z matematyki i ekonomi - wyliczenie ceny nowego bębna i inne........

2019-08-20T19:02:22 02:00, Anty ap eł-kałes:

I nauka o tym jak najszybciej wezwać psy gdy pracownicy drogowi stoją.

Noo, mam w tym wprawę.

A
Anty ap eł-kałes
2019-08-20T13:28:44 02:00, TEO:

CHYBA KIBOLE ŚLĄSKA PAMIĘTAJĄ O ZMARŁYM KOLEDZE

2019-08-20T13:42:53 02:00, grabarz salski:

tak samo jaki kibice AP2013 pamietali o zabitym koledze przez kibicow legii a potem razem z nimi skakali sobie w najlepsze swietnie sie przy tym bawiac. ten kibic sie w grobie przewracał jak to widział

2019-08-20T13:54:31 02:00, ja:

to się nazywa Piłka nożna do kibiców i lojalność kibicowska !!!!!!!!!!!!!!! Ruch u siebie też Legie wpuścił do siebie jak nie wiesz i sam siedział w młynie Śląska Wrocław z kibicami gospodarzy i 100 innych takich sytuacji które dla was są czymś dziwnym

2019-08-20T14:05:47 02:00, fc klepsydra fans:

wpuszczenie do siebie na stadion,sektor kibiców innego klubu to jedno, a skakanie jak małpy i wspólne lizanie sie z odwieczną kosą to drugie. jeszcze jakby to był ktos inny, ale legia? serio?? hahahahahaha.

a na nastepnym meczu krzyczeliscie legia to stara... itd. logika naprawde na poziomie

2019-08-20T14:43:00 02:00, co z tego:

ŁKS tylko zarzucił kto je skacze ..... a że oni też zaczęli skakać to co ŁKS miał przestać skakać i się obrazić bo oni też skaczą ????

2019-08-20T18:22:59 02:00, Gość:

Na każdym meczu u siebie kibice Łks spiewaja kto nie skacze jest z zydzewa i zawsze goście skaczą

Oni skaczą bo nie wiedzą co wy śpiewacie. Przecież przyjezdni szybciej lwa z zoo usłyszą niż waszą garstkę pejsów.

A
Anty ap eł-kałes
2019-08-20T17:15:02 02:00, ełkaesiak:

Podobno nasi fani otwierają szkołę survivalu ; w ramach zajęć ma być ewakuacja na autostradzie , sprawne przegrupowanie ( do tyłu ) na parkingu na wypadek spotkania z kibicami z Hutnika, zajęcia z matematyki i ekonomi - wyliczenie ceny nowego bębna i inne........

I nauka o tym jak najszybciej wezwać psy gdy pracownicy drogowi stoją.

G
Gość

a może dojdzie dlaczego nie dojdzie .Widzew przejdzie Ślaska a ŁKS sosnowiec i moze dojdzie

G
Gość
2019-08-20T13:28:44 02:00, TEO:

CHYBA KIBOLE ŚLĄSKA PAMIĘTAJĄ O ZMARŁYM KOLEDZE

2019-08-20T13:42:53 02:00, grabarz salski:

tak samo jaki kibice AP2013 pamietali o zabitym koledze przez kibicow legii a potem razem z nimi skakali sobie w najlepsze swietnie sie przy tym bawiac. ten kibic sie w grobie przewracał jak to widział

2019-08-20T13:54:31 02:00, ja:

to się nazywa Piłka nożna do kibiców i lojalność kibicowska !!!!!!!!!!!!!!! Ruch u siebie też Legie wpuścił do siebie jak nie wiesz i sam siedział w młynie Śląska Wrocław z kibicami gospodarzy i 100 innych takich sytuacji które dla was są czymś dziwnym

2019-08-20T14:05:47 02:00, fc klepsydra fans:

wpuszczenie do siebie na stadion,sektor kibiców innego klubu to jedno, a skakanie jak małpy i wspólne lizanie sie z odwieczną kosą to drugie. jeszcze jakby to był ktos inny, ale legia? serio?? hahahahahaha.

a na nastepnym meczu krzyczeliscie legia to stara... itd. logika naprawde na poziomie

2019-08-20T14:43:00 02:00, co z tego:

ŁKS tylko zarzucił kto je skacze ..... a że oni też zaczęli skakać to co ŁKS miał przestać skakać i się obrazić bo oni też skaczą ????

Na każdym meczu u siebie kibice Łks spiewaja kto nie skacze jest z zydzewa i zawsze goście skaczą

G
Gość
2019-08-20T17:15:02 02:00, ełkaesiak:

Podobno nasi fani otwierają szkołę survivalu ; w ramach zajęć ma być ewakuacja na autostradzie , sprawne przegrupowanie ( do tyłu ) na parkingu na wypadek spotkania z kibicami z Hutnika, zajęcia z matematyki i ekonomi - wyliczenie ceny nowego bębna i inne........

Za to u was szczelne zamykanie autokaru . Jak donosić na milicje. Jak tracić flagi . Jak zachowywać się na ekstraklasie a dla największych kozaków jak nie zostawiać ziomka w rowie

G
Gość

No szkoda bo Łks pokazalby lekcje tym żelusiom z pierdzewa

Dodaj ogłoszenie