Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Do wyborów pozostało

  • 00dni
  • 04godz.
  • 26min.
Odwiedź serwis wyborczy 

Policyjny pościg za pijanym kierowcą w Łodzi! Wpadł w ręce policji z poszukiwaną szefową

(pij)
Policja
Pijanego kierowcę oraz właścicielkę firmy, w której jest zatrudniony, zatrzymała w poniedziałek łódzka drogówka, a historia całego zdarzenia nadaje się na scenariusz kryminalnej komedii.

Wszystko zaczęło się od kontroli trzeźwości, którą funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego prowadzili rano w okolicy cmentarza przy ul. Szczecińskiej. Zwrócili uwagę na peugeota, którego kierowca wykonywał na jezdni dziwne manewry i nie zatrzymał się na wezwanie policjantów. Dodał gazu i zniknął funkcjonariuszom z pola widzenia.
- Jak się później okazało, wjechał w boczną uliczkę, porzucił samochód i udał się do siedziby swojej firmy (na Bałutach), gdzie o całej sytuacji powiadomił swoją szefową, tłumacząc się, że nie miał prawa jazdy – informuje asp. Marzanna Boratyńska z łódzkiej drogówki.

Wspólnie wrócili tam, gdzie kierowca miał jakoby porzucić firmowego peugeota. Jednak auta tam nie było. Właścicielka firmy (i samochodu) złożyła więc na policji zawiadomienie o kradzieży. Po chwili jednak jej kierowca przypomniał sobie, że auto zostawił w zupełnie innym miejscu. Faktycznie, odnaleźli je na ul. Hodowlanej, skąd szefowa próbowała wycofać wcześniejsze zgłoszenie o kradzieży.

Na odkręcenie całej sytuacji było jednak za późno. Przybyli na ul. Hodowlaną policjanci zatrzymali parę. 35-letniego mężczyznę za to, że prowadził po pijanemu (1.3 promila alkoholu w wydychanym powietrzu), jechał bez prawa jazdy i nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Co do kobiety, okazało się, że jest poszukiwana do stawienia się w areszcie śledczym.

NIEMCY UKRAINA WYNIK NIEMCY UKRAINA KTO WYGRAŁ JAKI WYNIK MECZU
CIASTO Z TRUSKAWKAMI PRZEPIS. SZYBKI I PROSTY PRZEPIS NA CIASTO Z TRUSKAWKAMI
EURO 2016: KIEDY I Z KIM ZAGRAJĄ POLACY? O KTÓREJ MECZE POLSKIEJ KADRY [TERMINARZ]
WIERSZYKI NA ZAKOŃCZENIE ROKU, WIERSZYKI DLA NAUCZYCIELI
HISZPANIA CZECHY o której MECZ HISZPANIA CZECHY GDZIE OGLĄDAĆ HISZPANIA CZECHY TRANSMISJA
IRLANDIA SZWECJA ONLINE GDZIE OGLĄDAĆ?IRLANDIA SZWECJA STREAM DARMOWA TRANSMISJA GODZINA
BELGIA WŁOCHY O KTÓREJ OGLĄDAĆ WŁOCHY BELGIA TRANSMISJA BELGIA WŁOCHY GDZIE

[ZOBACZ TEZ FILM Dlaczego nie warto rezygnować z pieczywa w diecie? (autor x.news/Agencja TVN)

](http://www.expressilustrowany.pl/ "ZOBACZ TEZ FILM Dlaczego nie warto rezygnować z pieczywa w diecie? (autor x.news/Agencja TVN)