Policja zatrzymała pijanego kierowcę walca

KWP Łódź
Policjanci otrzymali informację, że prawdopodobnie operator walca pracujący przy remoncie drogi w miejscowości Ptaszkowice w gminie Zapolice jest pijany. Fakt ten potwierdził się. Operator walca miał w organizmie ponad dwa promile alkoholu.

3 sierpnia 2016 roku około godziny 15.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli otrzymał informację telefoniczną o podejrzeniu, iż operator walca wykonujący prace na drodze w miejscowości Ptaszkowice jest pijany. Natychmiast wysłał we wskazane miejsce patrol policji. Gdy mundurowi dojechali do punktu, przy jednej z posesji zastali pojazd równający drogę, a w nim kierowcę. Operatorem maszyny okazał się 44-letni mieszkaniec gminy Zapolice. Został on poddany badaniu na urządzeniu alko blow.

Lampka urządzenia zapaliła się na kolor czerwony co wskazało, iż kierowca spożywał alkohol. Został następnie przewieziony do komendy. Tam poddano go badaniu na alkometrze, który wykazał w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu. Teraz mężczyzna odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 2 oraz kara grzywny. Starci również uprawnienia do kierowania pojazdami. Konsekwencje wyciągnie również w stosunku do niego pracodawca.

O której godzinie CEREMONIA OTWARCIA Igrzysk w Rio 2016
Olimpiada w Rio. Kiedy grają Polacy. Harmonogram
Jaka jest średnia długość penisa
RIO 2016 SIATKÓWKA: POLSKA EGIPT GODZINA O KTÓREJ POLSCY SIATKARZE GRAJĄ Z EGIPTEM
[Zobacz też FILM - Czy Biedroń poślubi swojego partnera za granicą? 9[x.news/20m2 Łukasza]

](http://www.expressilustrowany.pl/ "Zobacz też FILM - Czy Biedroń poślubi swojego partnera za granicą? 9[x.news/20m2 Łukasza]