PODBESKIDZIE ŁKS wynik meczu [19.09.18] Dzisiaj ŁKS grał z Podbeskidziem

ŁKS ŁÓDŹ

3

Koniec meczu! ŁKS w pełni zasłużenie wygrywa z Podbeskidziem 3:0. BRAWO ŁKS!

⏱ 3 minuty doliczone
89'**Kolejna zmiana w ŁKS: Kamil Żylski wchodzi za Wolskiego. 88' Rzut rożny dla gospodarzy. Kołba wybija! 87' Piłkarze ŁKS już czekają na końcowy gwizdek, odzianie cofnięci na własną połowę. 84' Strzał z dystansu na łódzką bramkę ale Kołba ładnie interweniuje. 82' Zmiana w ŁKS: Jan Grzesik na murawie, zszedł Ramirez 👏. 80' Ramirez wpadł w pole karne uderzył ale niecelnie. Znakomicie rozegrał to Hiszpan, szkoda tlko że nie wykończył akcji celnym strzałem. 78' Rzut rożny dla Podbeskidzia. Wrzutka ale Kołba łapie. 77' Teraz Bogusz huknął z ostrego kąta ale piłka nie wpada do siatki. 75' Zakręcona piłką w pole karne ale Kujawa nie dochodzi do podania. Szkoda. ŁKS wciąż prowadzi 3:0. 74' Gandara uderza! W środek bramki i Kołba chwyta piłkę. 73' Faul i rzut wolny dla Podbeskidzia. Jakiś 20 metr. Będzie groźnie... 69' 🗒 Żółta kartka dla Bogusza. Zmiana w ŁKS: Gamrot za Bryłę 👏. 68' Wybijamy, Ramirez wyszedł z kontrą ale Sobociński faulowany i mamy rzut wolny. ŁKS spokojnie teraz rozgrywają. 67' Kolejny rzut rożny dla Podbeskidzia. 66' Rzut rożny dla gospodarzy. Dośrodkowanie ale obrona ŁKS czujna wybija, Jończyk uderza z powietrza ale bardzo niecelnie. 64' Podbeskidzie popełnia dziś mnóstwo błędów. Piłkarze widać są bardzo zdenerwowani. 61' Ramirez uderza z ostrego kąta, jednak bramkarz broni. Wcześniej ograł dwóch zawodników. Ładna akcja Hiszpana. 60' Ależ dzisiaj Patryk Bryła ma ochotę do gry. Koncertowo gra ten chłopak w tym meczu. 58' Rzut rożny dla gospodarzy. Strzał Palavandishviliego ale wysoko nad poprzeczką. 56'** Kolejna akcja ŁKS! Bryła strzela i z trudem bramkarz gospodarzy łapie. Bryła szansa na czwartą bramkę. 👏

55' GOOOOOOL ⚽⚽⚽ dla ŁKS!!!

Patryk Bryła wyszedł sam na sam i nie marnuje sytuacji! Brawo!!!
51' Bryła strzela ale zbyt nerwowo, mógł dograć do innego zawodnika.
48' Teraz łodzianie mają rzut rożny. Ramirez dośrodkowuje, Widejko uderza ale obok bramki.
47' Groźna akcja gospodarzy ale udało się wybić.
46' Gramy! Podbeskidzie - ŁKS 0:2

Koniec pierwszej połowy! ŁKS zagrał świetne 45 minut 💪💪💪. Zapraszamy po przerwie.

46' Sobociński z pierwszej piłki ale niecelnie. Wracamy panowie!
45' Rzut rożny dla ŁKS! ⏱ minuta doliczona.
43' Rzut rożny dla Podbeskidzia. Strzał zawodnika gospodarzy ale Kołba bez problemów łapie.
41' Rafał Kujawa teraz na spalonym. Łodzianie cały czas w natarciu. Podbeskidzie dziś jest drużyną gorszą.

38' GOOOOOOOOL ⚽⚽⚽

Wolski z dużej odległości mocno precyzyjnie i bezradny Fabisiak! ŁKS prowadzi już 2:0 👏
35' 🗒 Żółta kartka dla Wolskiego za faul na piłkarzu Podbeskidzia.
34' Dośrodkowanie w pole karne ŁKS ale łodzianie wybijają. Było groźnie.
31' Widejko uderza z powietrza ale nad poprzeczką. 👏
29' Teraz Wolski faulowany, leży łódzki zawodnik. Piłkarze Podbeskidzia są zagubieni, ŁKS powinien zdobyć drugą bramkę, gospodarze popełniają dużo prostych błędów.
28' Na murawie leży Patryk Bryła. Chyba będzie potrzebna interwencja masażysty.
25' Wolski teraz uderza ale niecelnie. Podbeskidzie w szoku. Łodzianie teraz rządzą na murawie.

23' GOOOOOOOOOL DLA ŁKS!!! ⚽⚽⚽

Patryk Bryła dostał prezent od obrońców Podbeskidzia i mamy bramkę!
22' Strzał Ramireza ale zbyt lekko.
21' Rzut wolny dla ŁKS! Ramirez podchodzi do piłki...
17' Ramirez uderza płasko i piłka mija lewy słupek bramki gospodarzy. Ładna akcja Hiszpana. Brawo 👏
14' Rzut wolny dla Podbeskidzia, dośrodkowanie w pole karne ale zbyt mocne i od bramki Kołba.
12' Ramirez chciał dośrodkować z rzutu rożnego i trafił piłką w chorągiewkę. Co on zrobił? Chyba tylko on to wie. Piłka dla gospodarzy. Gramy dalej! 🤦‍♂️
11' Ramirez ładnie dośrodkowuje i Kujawa uderza ale strzał zablokowany i mamy rzut rożny.
8' ŁKS utrzymuje wysoki pressing. Łodzianie chcą szybko otworzyć wynik meczu. Gospodarze cofnięci.
5' Ładna akcja ŁKS 👏, Bryła aktywny wszedł w pole karne dograł ale nie było nikogo kto zamknąłby akcję.
4' Szybka odpowiedź gospodarzy ale Rozwandowicz czujny i wybijamy. Głośny doping kibiców Podbeskidzia.
3' Łodzianie aktywni od pierwszych minut. ŁKS prawą stroną boiska, zagranie w pole karne ale Patryk Bryła nie doszedł do piłki.
1' Gramy!!! DO BOJU ŁKS!

18:59 ŁKS w czarnych strojach!

18:55 Za pięć minut rozpocznie się mecz. Podbeskidzie ŁKS! Zapraszamy na relację LIVE.

• Valerijs Sabala

18:41 - Przed dzisiejszym meczem w Bielsku-Białej ełkaesiacy znów będą musieli poradzić sobie bez pomocy zmagających się z urazami: Bartłomieja Kalinkowskiego, Wojciecha Łuczaka, Kamila Rozmusa i Mikołaja Maschery.

18:30 - Teraz może trochę historii: Piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego rozegrali z Podbeskidziem czternaście ligowych meczów, w których czterokrotnie cieszyli się z kompletu punktów, pięć razy musieli uznać wyższość rywala i tyleż samo spotkań zakończyło się podziałem punktów. W środę czas na starcie numer 15.

PODBESKIDZIE ŁKS RELACJA LIVE

18:20 - Co łączy Podbeskidzie i ŁKS? Otóż wbrew pozorom wiele. Oba zespoły tylko raz wygrały na własnym boisku. Dzisiaj liczymy na zwycięstwo łodzian.

• Bryła

Godz. 18 - Na obiekt Podbeskidzia, aby dopingować „Rycerzy Wiosny”, wybiera się grupa kibiców z Łodzi. Będzie to też pierwsze starcie ełkaesiaków z „Góralami” na nowym oddanym do użytku w 2016 roku stadionie Podbeskidzia.

17:55 Łódzki Klub Sportow przedstawił ostatnio rzecznika prasowego, został nim Bartosz Król.

PODBESKIDZIE ŁKS LIVE WYNIK MECZU

Godz. 17:50 Dziś o godzinie 19 rozpocznie się spotkanie między Podbeskidziem a ŁKS. Zapraszamy na RELACJĘ LIVE. Za chwilę podamy składy drużyn.

Dziś odbędzie się sześć zaległych spotkań dziewiątej kolejki piłkarskiej pierwszej ligi.

• Chrobry Głogów - Puszcza Niepołomice (g. 18)