Po sparingu ŁKS. Kibu Vicuna: Zagraliśmy tak, jak chcieliśmy

Trener piłkarzy ŁKS, Kibu Vicuna, podsumował wygrany sparing jego drużyny z KKS Kalisz. ŁKS zwyciężył 3:1.

Trenujemy, by skrzydłowi byli bardzo aktywni. Na początku rywal miał dwie, trzy sytuacje, ale potem, moim zdaniem, graliśmy dobrze, mieliśmy sytuacje, na bokach była dobra współpraca – na lewym Klimczak i Kelly, na prawym Pirulo i Bąku. Potem druga połowa to samo, też trzydzieści minut było niezłe, dlatego mieliśmy dużo sytuacji bramkowych.

Nadal szukamy balansu, nie tylko mamy dobrze atakować, ale też dobrze bronić, przechodzić z ataku do obrony szybciej niż przeciwnik.

Nie jest łatwo kontrolować cały mecz, był taki moment na początku, że oni zawodnicy z Kalisza grali lepiej. Potem początek drugiej połowy też był taki moment, że oni mieli piłkę, ale nie wykreowali z tego sytuacji. Ogólnie jestem zadowolony, dlatego, że zagraliśmy tak, jak chcieliśmy