Piłkarska ekstraklasa. ŁKS Łódź. W czwartek zapadnie decyzja o przyszłości ŁKS

Jan HofmanZaktualizowano 
Kibice ŁKS nadal nie mogą myśleć ze spokojem o piątkowej inauguracji sezonu ekstraklasy. Klub ciągle nie ma zgody na organizację imprezy masowej, a więc nie nie będzie mógł zaprosić na piłkarskie spotkanie z Lechią Gdańsk (początek o godz. 20.30) wszystkich sympatyków, którzy kupili karnety i bilety. Czytaj dalej na kolejnym zdjęciu
Kibice ŁKS nadal nie mogą myśleć ze spokojem o piątkowej inauguracji sezonu ekstraklasy. Klub ciągle nie ma zgody na organizację imprezy masowej, a więc nie nie będzie mógł zaprosić na piłkarskie spotkanie z Lechią Gdańsk (początek o godz. 20.30) wszystkich sympatyków, którzy kupili karnety i bilety. Czytaj dalej na kolejnym zdjęciu

polecane: FLESZ: Nowe zasady spadków i awansów w ekstraklasie i 1.lidze

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 45

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

J
Jonasz z kurnika
2019-07-17T15:09:37 02:00, Rodowity Lodziarz:

hehehe...do czwartku wszystkie krzaki w okolicach Chechła obesrane.

Potwierdzam, sram gdzie popadnie

S
Szlomo syn lutka rozenbaum
2019-07-17T13:42:42 02:00, ełkaesiak:

Może kiedyś będziemy takim wielkim klubem jak Widzew ale póki co to nie ma nadziei bo pół Polski z nas się śmieje. Ja jednak wierzę.

Nie podszywaj się pod ełkaesiaka, bo jesteś na to zbyt głupi sraltelesiaku

S
Szlomo syn lutka rozenbaum
2019-07-17T12:33:06 02:00, Łodzianin:

To nawet lepiej, gdy sromotną porażkę obejrzy tylko 999 widzów... zakładając że będzie "kąplet" :)

Nie podszywaj się pod łodzianina, bo z daleka śmierdzisz byczyna ty głupi głupku sraltelesiacki

J
Jonasz z kurnika
2019-07-17T15:22:01 02:00, Gucio z galery:

Uuuuu.....ale piecze. Wczoraj odwiedziły nas nasze pluszowe miśki z poznania. Odparzyny do krwi...ale co tam wysypka też zejdzie. Najważniejse że nadal mamy ochronę i będzie można na wyjazdy jechać. Wiwat tęczowy ap.

Sram jak kaczka gdzie popadnie po przewecowaniu przez przyjaciół z Moskwy.

b
byczynianki
2019-07-17T20:37:22 02:00, Degradacja to jedyna racja:

Wywalić dziadoki z ekstraklasy!

Was wywalic do B klasy smrody czerwone wszystkie wioski wasze

F
Fijoł
2019-07-17T12:29:36 02:00, Fijoł:

Uwaga! Już wkrótce zapadnie decyzja co do przyszłości expressu. Ponoć w najbliższym czasie czytelnicy maja zacząć bojkotować pisemko w której pracuje niejaki hofman. Ponoć jego naciąganych wiadomości nikt już nie czyta. Ponoć redaktor hofman ma stracić etat. Ponoć informacja, jest prawie pewna. Tak mówią :))))))))

2019-07-17T22:49:37 02:00, Gość:

Nie sądzę, by jakaś akcja z bojkotem 2 tysięcy ludzi z Karolewa i Limanowskiego miała jakoś bardzo uderzyć w Express.

A i tak pewnie najgłośniej krzyczą tacy, co już dawno papierowych wydań Expressu nie kupują.

Ale ty naiwny jesteś, z widzewu to wiele tłumaczy. Dajesz się złapać na taka prowokacje???? :))) to nic dziwnego ze was hof na karnety nabiera ;)))

Ł
Łodzianin
2019-07-17T13:51:29 02:00, Gość:

Mam nadzieje,że o przyszlośvi Hofmana w zakresie akredytacji na meczach ŁKS już zdecydowano

2019-07-17T22:44:25 02:00, volt:

Rozumowanie w stylu stłukę termometr i przez to nie będę miał gorączki. Tak samo tutaj, nie wpuścimy Hofmana i nagle wszystkie problemy znikną same z siebie.

Nie przyznanie akredytacji Hofmanowi, ani naszej sytuacji nie zepsuje, ani nie naprawi (cały czas Pan dziennikarzyna jątrzy). Jego artykuły i relacje są na poziomie ...hm...

II ligi? ...więc niech rozpisuje się o wielkim fidzefu.

W
W czwartek

kupuje Łódzki Dziennik z informatorem kibica a wasza gazete olewam

Ł
ŁKS Łódź !

Będziecie płakać czerwone pajace już w piątek razem z tym pismakiem po naszym meczu w ekstraklasie. ŁKS wygra ! Wam zostanie 2 liga i tam jest wasze miejsce.

D
DHW

KLUBEM ŁODZI JEST RTS

srełksa nawet sezonu nie wytrzyma, ani jednego punktu nie bedzie miala

G
Gość
2019-07-17T12:13:28 02:00, ........:

Jak taki ktoś jak ten kto pisze takie tytuły w tej podmiejskiej gazecinie może otrzymywać za to pieniądze. Przyszłość ŁKS - u, śmieszny kierowniku dzisłu sportu, nie zależy od jutrzejszej decyzji!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To teylko decyzja o organizacji meczu a nie o przyszłości klubu!!!!!!!!!!!! No ale czego się spodziewać po pierdzewskim pejsie......

Widzisz, w PZPN-ie dość jasno powiedzieli: jednym z warunków otrzymania licencji jest zgoda na organizacje imprez masowych. Cofnięcie tej zgody i tym samym jej brak, jest niezgodne z podręcznikiem licencyjnym. Resztę sobie sam dopowiedz, ale każdy nawet średnio rozsądny zdaje sobie sprawę, że za ciekawie to raczej nie jest.

G
Gość
2019-07-17T12:29:36 02:00, Fijoł:

Uwaga! Już wkrótce zapadnie decyzja co do przyszłości expressu. Ponoć w najbliższym czasie czytelnicy maja zacząć bojkotować pisemko w której pracuje niejaki hofman. Ponoć jego naciąganych wiadomości nikt już nie czyta. Ponoć redaktor hofman ma stracić etat. Ponoć informacja, jest prawie pewna. Tak mówią :))))))))

Nie sądzę, by jakaś akcja z bojkotem 2 tysięcy ludzi z Karolewa i Limanowskiego miała jakoś bardzo uderzyć w Express.

A i tak pewnie najgłośniej krzyczą tacy, co już dawno papierowych wydań Expressu nie kupują.

v
volt
2019-07-17T13:51:29 02:00, Gość:

Mam nadzieje,że o przyszlośvi Hofmana w zakresie akredytacji na meczach ŁKS już zdecydowano

Rozumowanie w stylu stłukę termometr i przez to nie będę miał gorączki. Tak samo tutaj, nie wpuścimy Hofmana i nagle wszystkie problemy znikną same z siebie.

G
Gość
2019-07-17T15:52:20 02:00, Gość:

Hofman nie przychodź na konferencję nie otrzymasz ani jednej odpowiedzi, będziesz Pan traktowany jak powietrze.

A czy to Hofman jest winien, że Policja nie wydała zgody na organizację imprezy masowej? Myślisz, że nawet jak Hofmana nie wpuścicie na konferencję, to od tego Policja zmieni zaraz zdanie?

Ł
Łodzianin
2019-07-17T14:20:13 02:00, Biedne obcięte napletki:

Jak mnie bawi wasza nienawiść do łódzkiego Widzewa, która jest większa od miłości do akademii pana kleksa z Chechła.

To się rozwinąłeś...

Piszesz o naszej nienawiści, a sam w pierwszych słowach próbujesz obrażać. Weź koło i podniecaj się karnetami, a na koniec sezonu znowu bedzies rozbierać piłkarzy i pluć na nich. Taka wasza natura "ludzie humoru "

Dodaj ogłoszenie